PsySTAROSTLIVOSŤ O PSA

Prečo je pes najlepší domáci miláčik : 10 dôvodov

Spojenie medzi ľuďmi a psami bolo dlho uznávané ako jedno z najsilnejších väzieb v histórií ľudí a zvierat , aj keď keď nedávate pozor ukradnú vam mňamku z taniera.Prečo je pes najlepší domáci miláčik : 10 dôvodov.

 

Tu je dôvod, prečo si myslíme, že psy sú najlepšími domácimi miláčikmi vôbec …

Prečo je pes najlepší domáci miláčik :

 

prečo je priatel človeka

 

1. Sú neuveriteľne lojálni. Niet divu, že 40% majiteľov psov pripustilo, že svojim psom hovoria všetko – vieme, že im môžeme dôverovať, že tu sú pre nás!

 

2. Ich pozitívny prístup je infekčný. Psy sa nadchnú pre tie najjednoduchšie veci – palice, vyhodené obaly na jedlo – že vás prinútia oceniť maličkosti v živote. Nikto nemôže byť smutný, keď má okolo seba kamaráta s chlpatým chvostom.

3. Sú dobrí v maznaní. Psíky často prídu sami k vám a chcú sa maznať , doslová vam ukážu kde ich máte škrapkať . A občas vás vytlačia aj z postele .

 

prečo je pes najlepši

 

4. Robia vás aktívnym – Prechádzka so psom po čerstvom vzduchu nieje prospešná len psíkovy ale aj vášmu telu . Zlepšujete si kondičku a budujete imunitu.

5. Môžu byť celoročne vonku . Na rozdiel od mačiek nemusíte mať vo vnútri schránku na odpadky, chlpy , zvieracie wc . Pozdrav na dobrú noc

 

pes radosť do života

 

6. Milujú ťa späť. Psy pri komunikácií s ľuďmi uvoľňujú „hormón lásky“ oxytocín. ale to vieme vždy že násm majú radi.

7. Vždy sú radi, keď sa vrátiš domov. Aj keď váš papagáj môže pozdraviť s hrkútaním, váš pes bude pri vašom príchode šťastne stáť vedľa.

8. Zbližujú ľudí navzájom . Každý majiteľ psa bude vedieť, že prechádzka s vašim miláčikom je bezpečný spôsob, ako začať rozhovory s ostatnými milovníkmi zvierat. Vo svete, kde sú ľudia čoraz viac izolovaní, je to úžasná vec.Prečo je pes najlepší domáci miláčik .

 

pes trening

 

9. Dbajú na to, aby žiadne jedlo nikdy neprišlo nazmar . Ak ste už prejedený večere, ale neviete si predstaviť , že by ste nejaké zvyšky vyhodili do odpadu, vaša chlpatá guľa je vždy poruke.

 

10. Rozosmejú ťa. Či už náhodou omylom skĺznu z pohovky dozadu alebo sa veselia v zime prvemu snehu . So psím kamošom je vždy kopec srandy.Prečo je pes najlepší domáci miláčik . Tiež si prečítajte : Pes , Domáci pes – Cesta od Vlka po Domáceho miláčika .

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button