PRIANIA A ŽELANIAZábava

Dobrú noc – 150 želaní na dobrú noc

Dobrú noc. Pošlite pozdrav na dobrú noc dôležitej žene vo vašom živote. Nechajte to jednoduché pre niekoho, koho spoznávate, alebo napíšte niečo úprimné pre osobu, ktorú dôverne poznáte.

Dobrú noc

Dobrú noc

„Prajem ti tie najsladšie sny, keď sa budeš ukladať do spánku. Dobrú noc, láska moja.“

„Každý deň, ktorý strávim s tebou, je novým najlepším dňom môjho života: dobre sa vyspi a maj sladké sny.“

 

„Dúfam, že si sa pekne uložil. Uvidíme sa v mojich snoch, láska moja.“ hgnbf ¡

„Chvíľu pociťujem vďačnosť za deň, ktorý sme spolu prežili, a trpezlivo čakám, čo mi prinesie zajtrajšok. Spi pokojne a dobrú noc.“

„Keď sa deň zmení na noc, nechajte si starosti z dohľadu. Zavri oči a choď spať; všetky pekné chvíle si môžeš nechať pre seba. Sladké sny a dobrú noc.“

 

„Uvoľnite sa a relaxujte; nech sú vaše sny láskavé. Oddýchni si s vedomím, že keď spíš, myslím na teba.“

„Dúfam, že si pohodlne a útulne ležíš v posteli, pripravený na nádherný spánok a prebúdzaš sa s pocitom, že si oddýchol. Teším sa, že ráno budem počuť tvoj hlas. Dobrú noc.“ Vtipne obrázky

„Vieš, že si zamilovaný, keď nemôžeš zaspať, pretože realita je konečne lepšia ako tvoje sny.“ – Dr. Seuss

 

Romantické obrázky na dobrú noc

Romantické obrázky na dobrú noc

 

Pošlite personalizovaný odkaz na dobrú noc niekomu výnimočnému. Urobte správu takú jednoduchú alebo poetickú, akú chcete, a prispôsobte ju jeho obľúbeným farbám a obrázkom.

„Dobrú noc, spi pokojne, nemôžem sa dočkať, až ráno uvidím tvoj úsmev taký žiarivý.“

„Keď zaspávaš, vedz, že si to posledné, na čo večer myslím, a to prvé, na čo ráno myslím. Sladké sny, láska moja.“

 

„Nedokážem ti povedať, aký som vďačný, že ťa mám vo svojom živote. Zaspávam s úsmevom na tvári a čakám na chvíľu, keď sa mi ráno ozveš. Dobrú noc.“

„Mohol by som na teba myslieť celú noc, ale dúfam, že ťa nájdem vo svojich snoch. Dobrú noc, láska.“

„Keď zaspávaš, zavri oči a mysli na to, ako ťa držím pri sebe. Prajem ti krásny spánok.“

 

„Tu je malý odkaz na dobrú noc, aby som ťa pri zaspávaní utišil. Posielam ti jemné bozky. Sladké sny.“

Prianie na dobru noc vtipné

Prianie na dobru noc vtipné: „Dobrú noc, nech ti sladké sny nepreruší ani jedna komárka na zájazde. A ak ti náhodou v noci príde na myseľ otázka, prečo sa pizza dodáva v štvorcovej krabici, keď je kruhová a jeme ju ako trojuholník, tak si pamätaj, že niektoré záhady je lepšie nechať nevyriešené. Spí sladko a bez matematických záhad!“

Prianie na dobru noc vtipné

Obrázky na dobru noc

obrázky na dobru noc

 

„Predtým, ako zaspím, myslím na to, ako robíš život zmysluplnejším a aké mám šťastie, že ťa mám. Dúfam, že ťa uvidím vo svojich snoch.“

„Chcem ti len povedať: „Dobrú noc, sladký princ, nech ti letujú anjeli a spievajú ti na odpočinok.“

– Harry Dean Stanton

Pred zaspávaním sa prihláste u svojich priateľov. Ukončite konverzáciu grafickým obrázkom na dobrú noc alebo im pošlite vtipné meme, aby sa pred spaním usmievali.

„Ďakujem ti, že si vždy priateľ, na ktorého sa môžem spoľahnúť. Dúfam, že sa ti bude dobre spať.“

Najkrajšie sms na dobru noc pre neho

Najkrajšie sms na dobru noc pre neho

„Dnešok bol najlepší, pretože som ho mohol stráviť s tebou. Usmievať sa, keď zaspávam. Sladké sny.“

 

„Dúfam, že končíš svoj deň so šťastnými myšlienkami a vďačnosťou a tešíš sa na ráno, ktoré bude rovnako úžasné ako ty. Dobrú noc, priateľko.“

 

Najkrajšie sms na dobru noc pre neho: „Mohla by som zostať hore a rozprávať sa s tebou až do východu slnka. Ďakujem, že si ten najlepší priateľ, akého som si kedy mohla priať. Dobrú noc.“

 

„Dúfam, že zaspávaš a snívaš o tých najkrajších veciach, len aby si sa zobudil a zistil, že sú skutočné. Dobrú noc.“

 

Najkrajšie sms na dobru noc pre neho: „Skôr než zaspíš, venuj chvíľu vďačnosti za to, aký si skvelý človek, a ja urobím to isté. Vďaka za to, že si najlepší. Sladké sny.“

 

sms na dobru noc

sms na dobru noc

 

„Dúfam, že sa ti dnes bude dobre spať. Nech sa zobudíš na tento odkaz v nádeji, že ti vyčarí veľký úsmev na tvári.“

 

„Dobrú noc, spi pokojne. Teraz slnko zhasína svoje svetlo. Dobrú noc, spi pokojne, snívaj sladké sny pre mňa, snívaj sladké sny pre teba.“ – The Beatles

 

Pošlite personalizovanú správu na dobrú noc svojim rodičom, súrodencom, starým rodičom alebo členom širšej rodiny. Či už žijete v ich blízkosti, alebo máte vzťah na diaľku, správa na dobrú noc vám pomôže cítiť sa bližšie.

Citáty na dobrú noc

citáty na dobrú noc

citáty na dobrú noc: „Keď zaspávam, myslím na to, aký som vďačný, že vás mám ako rodinu. Nemôžem sa cítiť šťastnejší a teším sa na všetky úžasné dni, ktoré sú predo mnou. Dobrú noc.“

 

„Cítim sa tak utešene, ako som obklopená tou najúžasnejšou rodinou. Ďakujem vám, že ste tí najlepší. Dobre sa vyspi. Želám si, aby som tam mohla byť a objať ťa na dobrú noc. Teším sa, že sa čoskoro uvidíme. Sladké sny.“

 

citáty na dobrú noc: „Som šťastná, že mám takú skvelú rodinu, za ktorú môžem každý večer pred zaspávaním pocítiť vďačnosť. Dobrú noc, milujem ťa.“

 

„Nech sú tvoje vankúše mäkké, tvoje prikrývky teplé a tvoja myseľ naplnená tým, koľko lásky je pre teba. Dobrú noc.“

dobru noc láska

dobru noc láska

 

„Myslite na všetky pekné chvíle z dnešného dňa a pokojne si oddýchnite, aby ste boli pripravení na veľa úsmevov zajtra. Dobrú noc.“

 

„Keď sa deň zmení na noc, nechajte svoje starosti mimo dohľadu. Zavrite oči a choďte spať; všetky pekné chvíle si môžete nechať pre seba. Prajem vám krásny spánok.“

 

„Dúfam, že svoj deň končíte s pozitívnou myšlienkou a vďačným srdcom. Prajem vám nádherný spánok.“

 

 

Na dobru noc

Na dobru noc

 

Správy na dobrú noc sú vždy určené pre vašu milovanú osobu. Urobte ju teda výnimočnou tým, že jej prostredníctvom textu vyjadríte svoju náklonnosť k danej osobe. Dajte jasne najavo, ako veľmi si vážite ich existenciu tým, že im zaželáte dobré veci. Tu nájdete želania na dobrú noc pre všetky vzťahy. Napríklad sladké odkazy pre členov rodiny, romantické odkazy na dobrú noc pre milencov a inšpiratívne odkazy na dobrú noc pre vašich priateľov. Zaslaním týchto úprimných odkazov na dobrú noc im vyčaríte žiarivý úsmev na tvári predtým, ako sa uložia k spánku.

 

Bez ohľadu na to, aký zlý bol deň, vždy sa ho snažte ukončiť pozitívnymi myšlienkami. Snažte sa sústrediť na ďalší deň a dúfajte v sladký sen. Dobrú noc.

 

Dnes v noci sa nemusíte rozčuľovať ani cítiť osamelo. Precíťte pokoj tejto noci celým svojím srdcom. Uvoľnite sa a doprajte si pokojný spánok. Dobrú noc.

 

Si moja láska, môj život a moje vykúpenie. Dobrú noc, miláčik. Dúfam, že dnes v noci budeš mať veľa sladkých snov!

Máš toľko dôvodov ďakovať Bohu, ale najprv mu poďakuj za takú pokojnú noc, ako je táto. Aká blažená noc na dobrý spánok. Dobrú noc!

 

Nech máš zdravý spánok a zajtra sa zobudíš s novými nádejami a množstvom pozitívnej energie. Prajem vám dobrú noc!

dobru noc miláčik

dobru noc miláčik

Pre mňa ste jedinou pravdou v živote vy a vaša láska. Keď sa každé ráno zobudím, jediné, čo chcem, si prajem, aby sme začali nový deň. Dobrú noc!

 

Nepotrebujem nič iné, čo by ma zahrialo, pokiaľ ma miluješ. Pretože teplo tvojej lásky je všetko, čo potrebujem. Dobrú noc!

 

Prajem ti dobrú noc a príjemný odpočinok, drahý priateľ. Prestaň sa trápiť životom. Vždy ti budem kryť chrbát, nech sa deje čokoľvek.

 

Choď do postele a priprav sa na ten najlepší spánok, pretože nikdy nebudeš mať teplejšiu a pokojnejšiu noc, ako je táto. Dobrú noc!

 

Nech je zajtrajšok slnečný a plný radosti. Dobrú noc!

 

Keď mesačný svit pohasne a svet utíchne, dopraj si trochu odpočinku. Dúfame, že váš spánok bude taký sladký ako vy.

 

Viete, kedy sa obyčajný sen stane sladkým snom? Keď je v ňom prítomný niekto taký sladký ako vy. Dobrú noc! Prosím, príď a urob moje sny sladšími!

 

Odložte starosti a nechajte svoje telo cítiť mäkkosť postele a teplo prikrývky. Nech máš dnes pokojný spánok!

 

Dobrú noc, drahá. Zajtra ťa čaká skvelý deň. Len sa uistite, že vaše telo je pripravené prijať zajtrajšie výzvy. Dobre sa vyspi!

 

Zvuk tvojho dychu je tou najsladšou uspávankou na svete. Nech máš sladký spánok s množstvom romantických snov o nás. Dobrú noc!

 

Noci, ako je táto, sú požehnaním od Boha. Nepremárnite toto požehnanie tým, že zostanete bdieť. Prajem vám dobrú noc. Prajem vám dnes pokojný spánok!

 

gify na dobru noc

gify na dobru noc

Čaká vás nové ráno. Spite dobre a tvrdo. Pretože nový deň chce, aby ste boli fit a nabití energiou. Dobrú noc!

V noci spite ako kráľ a cez deň pracujte ako šéf. Nič vás nemôže zastaviť, aby ste sa dostali na vrchol rebríčka. Dobrú noc!

 

Noci sú na odpočinok, nie na starosti. Tak si ľahnite do postele a trochu sa vyspite. Dobrú noc! Čaká vás nový deň plný nových možností.

 

Nechajte víly, aby váš spánok bol nádherný. Dobrú noc.

 

Áno, noc je veľmi tmavá a tichá. Je to však ideálny čas na zamyslenie sa nad práve prežitým dňom. Prajem vám pokojný spánok a dobrú noc.

 

Noc prišla, aby vám pomohla zbaviť sa všetkého stresu a tlaku, ktorý ste mali počas celého dňa. Oddýchnite si čo najviac pred začiatkom ďalšieho stresujúceho dňa. Dobrú noc.

 

Prajem vám, aby ste dnes mali ten najsladší sen vo svojom živote. Dobrú noc.

 

Zaujímalo by ma, o čom sa vám v noci sníva a ako dobre spíte. Dobrú noc, drahá. Majte príjemné sny a spite pokojne.

 

Nech z tvojho života zmiznú všetky starosti. Dobrú noc!

 

Keď nasleduje nočná tma, nech sa vám dobre sníva a odpočíva. Posielam ti na cestu vrelé priania a svoju lásku. Spite pokojne.

 

Dúfam, že môj text na dobrú noc vám vyčarí úsmev a dá vám najavo, že na vás záleží. Dúfam, že máš pred sebou krásny deň, dobre si oddýchni.

 

Spočítaj všetky ovečky, ktoré môžeš. Keď konečne zaspíš, želám ti pekný sen, aby si sa zbavila všetkých negatívnych myšlienok v hlave. Dobrú noc!

 

úsmev na dobru noc

 

úsmev na dobru noc

 

Priania na dobrú noc pre neho

Každý večer pred spaním si pripomínam, že zajtra ťa budem musieť milovať viac, ako som ťa miloval dnes. Dobrú noc, moja láska!

 

Neviem si predstaviť nič romantickejšie a blaženejšie, ako spať v noci priamo vedľa teba. Viem, že jedného dňa sa nám to podarí. Dobrú noc!

 

Ďakujem ti, že mi robíš dni teplejšie ako zvyčajne. Nech ťa anjeli strážia, kým budeš mať krásny spánok. Dobrú noc, spi pokojne.

 

Obaja sa pozerajme na ten istý mesiac a obdivujme skutočnosť, že žijeme v tej istej časovej osi. Prajem vám krásnu noc. Mám ťa veľmi rada.

 

 

Nech sú tvoje sny sladké a príjemné, moja drahá. Milujem ťa až na mesiac a späť. Dobrú noc, môj sladký rozprávkový princ.

 

Keď ti poviem dobrú noc, namiesto toho, aby som ti poslal správu na dobrú noc, budeš sa cítiť oveľa lepšie, to sa stavím. Dúfam, že sa ti dnes bude dobre spať. Milujem ťa.

 

Stále nemôžem uveriť, že mám vo svojom živote niekoho takého očarujúceho, ako si ty. Dobrú noc, krásny princ!

 

Dnes som zažila toľko pekných chvíľ. Teším sa, že zajtra s tebou strávim ďalší deň plný zážitkov. Dobrú noc, môj drahý!

 

Si dokonalý s každou svojou nedokonalosťou. Dobrú noc, láska moja!

 

Tvoje myšlienky mi nedajú v noci spať. Ale na tom nezáleží, pretože keď bdiem, mám možnosť vidieť tvoju očarujúcu tvár. Dobrú noc!

 

želanie na dobru noc

 

želanie na dobru noc

 

Keď ťa vidím ležať vedľa seba v posteli, cítim sa najšťastnejšia & najšťastnejšie dievča na svete. Zabudnem na všetky starosti sveta, keď si vedľa mňa. Dobrú noc!

 

Dobrú noc, miláčik. Dnes v noci, keď budeš spať so všetkým tichom sveta, vedz, že budem v tvojom sne, aby som ťa objal!

 

Jedného dňa budeme hneď vedľa seba v posteli a budeme čakať na nové ráno s novou vášňou milovať sa! Dobrú noc!

 

Nech ťa všetky hviezdy sprevádzajú k zdravému spánku, keď budem bojovať s každou nočnou morou za teba. Posielam ti svoju lásku, kým máš sladké sny, láska.

 

Dúfam, že napriek tomu, že ste mali ťažký deň, budete mať pokojný a zdravý spánok. Milujem ťa viac, než si myslíš, zlatíčko. Dobrú noc.

 

Teším sa na stretnutie s tebou v mojom sne, zlatíčko. Nech sa ti dobre odpočíva. Prajem ti dobrú noc a pokojný spánok. Veľmi ťa milujem.

 

Jedného dňa si budeme dávať dobrú noc osobne, a nie prostredníctvom textovej správy. Netrpezlivo čakám na ten deň. Prajem vám príjemnú a teplú noc. Mám ťa veľmi rád.

 

Dnes v noci budem tvojím najfarebnejším snom a najsladším spánkom v živote. Len ma pusť dnu, keď zaklopem na dvere tvojho srdca. Dobrú noc!

 

Nič ma nepoteší viac, ako keď ťa pevne držím v náručí. Želám si, aby som bol dnes večer hneď vedľa teba a mohol ťa objať. Dobrú noc!

 

Celé dni na teba myslím a v noci o tebe snívam. Si všetko v mojom živote. Nechcem nič viac a nič menej! Dobrú noc!

 

Dnes v noci sa ťa chlad noci nedotkne, Pretože teplo mojej lásky ťa bude hriať celú noc. Dobrú noc!

 

 

Bozk na dobru noc

 

Bozk na dobru noc

 

Je koniec ďalšieho veľkolepého dňa s tebou. Teraz sa načerpaj energiu, pretože zajtra nás čaká ešte väčší. Dobrú noc, drahý priateľ!

 

Nechcem rušiť tvoj tak potrebný spánok, ale naozaj nemôžem zavrieť oči skôr, ako ti poprajem dobrú noc. Takže dobrú noc, priateľko!

 

Priatelia a priateľky prídu a odídu, ale naše priateľstvo bude navždy žiarivo žiariť. Dobrú noc, priateľko.

 

Nech sa všetky tvoje problémy a starosti dostanú mimo tvoju ligu a ty máš pred sebou dobrý spánok. Objímam ťa, kamarát! Dobrú noc.

 

Nech sme vždy spolu ako mesiac a hviezda. Dúfam, že všetky starosti zahodíš za hlavu a budeš mať pred sebou skvelú noc. Milujem ťa.

 

Viem, že ste vyčerpaní, ale je to dlhá noc. Takže budeš mať dosť času na spánok a snívanie. Dobrú noc, priateľ môj. Prajem ti pokojný spánok!

 

Dnes v noci je na oblohe toľko hviezd & rozmýšľal som, ktorá z nich si ty. Pretože, priateľ môj, ty si skutočná hviezda! Dobrú noc!

 

Smiech, úsmevy, plač, mračenie, hádky a žartíky – všetky najlepšie emócie života by mi unikli, keby nebolo najlepšieho kamaráta, ako si ty. Dobrú noc.

 

Nasledujúcich 12 hodín si nebudem robiť žiadne selfie. Nie preto, že bude tma, ale preto, že budú bez priateľov, ako si ty. Dobrú noc.

 

Dobrú noc obrázky

 

Dobrú noc obrázky 

 

Vitaj na palube spoločnosti Sweet Dreams Airlines. Ste pilotom svojho letu do akejkoľvek destinácie na svete… v spoločnosti sladkých priateľov, ako som ja. Užite si to, dobrú noc.

 

Jediný dôvod, prečo mám tie najsladšie sny, je ten, že sa teším na ďalší deň strávený s úžasnými priateľmi, ako ste vy. Dobrú noc.

 

Tak ako vyzerá panoráma mesta v noci, aj naše priateľstvo dodáva môjmu každodennému životu charakter a pôvab.

 

Viem, že ťa občas beriem ako samozrejmosť, hoci si moja najlepšia kamarátka, ale to, že som každú noc sama, mi pripomína, aká si pre mňa vzácna. xoxo

 

Tak ako jasné hviezdy rozjasňujú tmavú nočnú oblohu, spomienky na naše priateľstvo sú trblietkami v mojom živote. Dobrú noc, kamarát.

 

Dokonca aj melanchólia tmavej a osamelej noci sa mení na sladkú harmóniu, keď myslím na spomienky na naše priateľstvo. Dobrú noc.

 

V živote sa úspech vždy nemeria tým, aké veľké sny dokážete snívať. Skutočný úspech sa často meria počtom priateľov, s ktorými môžete zdieľať svoje sny. Dobrú noc, priateľ môj.

 

Vtipné odkazy na dobrú noc

 

Vtipné odkazy na dobrú noc

 

Ticho tejto krásnej noci mi pripomína teba. Ako môžem pokojne spať v túto noc bez toho, aby som ťa rušil?

 

Spánok je pre nás akousi dočasnou smrťou. Aké by bolo pekné, keby sa niektorí ľudia ráno nikdy nezobudili! Vieš, že hovorím o tebe! Dobrú noc!

 

Aj taký zlý človek, ako si ty, môže urobiť zvyšku sveta nejakú láskavosť. Stačí, ak sa dnes v noci poriadne vyspíš a ráno sa neprebudíš.

 

Choď spať skôr, ako budú štrkáči opäť poriadne hladní! Dobrú noc a spi pokojne!

 

Vieš, že mi teraz veľmi chýbaš? Môžeš dnes, prosím, zaspať skôr, aby som sa s tebou mohla čo najskôr stretnúť v tvojich snoch? Dobrú noc! Strata vlasov? Jedzte týchto 9 potravín, aby ste zabránili vypadávaniu vlasov.

 

Pozrite sa na oblohu a pozorne si všimnite najjasnejšiu hviezdu na nej. Tá hviezda vám chce povedať: „Choďte hneď spať.“ Takže dobrú noc!

 

Dúfam, že vaše noci budú plné snov a vaše sny budú plné duchov a čarodejníc. A pridajte k tomu aj svoj zvyk námesačnosti. Prajem vám skvelú noc!

 

Noci sú dobrým časom na sledovanie hororov. Potom sa ide spať s vedomím, že duchovia sú neskutoční. Ale zobudiť sa o polnoci so strachom a spotený. Prajem vám noc plnú všetkých týchto zážitkov!

 

Dobrú noc, nedovoľte, aby vás poštípali štípance. Nie, naozaj, myslím, že som jednu videla, keď som bola predtým u teba doma. Spi pokojne!

 

Niekedy som hlúpa, ale nikdy si nemyslite, že mi na tom nezáleží. Nech sa deje čokoľvek, pre teba tu budem vždy. Dobrú noc.

 

Pošli mi esemesku, ak nebudeš môcť spať, a zavolaj mi, ak budeš mať nočné mory. Všetkým tvojim zlým snom nakopem živé denné svetlo. Dobrú noc.

 

Hej, noc je stvorená na odpočinok, nie na písanie správ. Tak si vypni mobil a choď do sveta snov. Dobrú noc.

 

Bez ohľadu na veľkosť vašej postele si nebráňte snívať kráľovské sny. Dobrú noc.

 

Noc je na to, aby sme videli sny, a deň na to, aby sme ich uskutočnili. Takže je dobré teraz spať a vidieť sny. Dobrú noc, sladké sny!

 

Vymyslel som novú frázu a znie takto – skoro do postele, skoro na nohy a skoro na stretnutie s priateľmi ako ja.

 

Sny sú najlepšou súčasťou života. Ak zmeškáte spánok, zmeškáte najlepšiu časť života. Takže choďte do postele a snívajte sladké sny. Dobrú noc.

 

Sladké želania na dobrú noc

 

Sladké želania na dobrú noc

 

Každý okamih týchto dlhých nocí je chvíľou vďačnosti Bohu za to, že vás má. Myslím na teba a veľmi mi chýbaš. Dobrú noc!

 

Krásny mesiac, ktorý mi svieti nad hlavou, mi pripomína krásnu tvár. Tvár, ktorá dokáže vymazať každú bolestnú spomienku v mojom živote. Prajem ti dobrú noc s pevným spánkom.

 

Nech bol deň akokoľvek ťažký, zhlboka sa nadýchni a zabudni naň. Čaká ťa nový začiatok. Dobruu, drahá.

 

 

Krásne sny

 

Krásne sny

 

Dúfam, že si dnes mala veľkolepý deň a teraz sa tešíš na dobrý spánok. Nech ťa Všemohúci požehná, drahá.

 

Cítim sa šťastný, že ťa mám vo svojom živote. Ďakujem ti, že existuješ, drahá. Prajem ti krásny spánok. Dobrú noc, spi pokojne.

 

Posledná osoba, na ktorú myslím pred zaspávaním, si ty. Vďaka tebe je všetko pokojné. Prajem ti krásny spánok, drahá.

 

Moje sny sú plné teba. Želám si, aby aj tvoje sny boli dnes v noci také plné mňa. Nemôžem sa dočkať rána, aby som ťa stretol a objal.

 

Milión hviezd rozžiarilo nočnú oblohu tak, ako si ty rozžiarila celý môj život. Moje dni sa začínajú s tebou ráno a končia s tebou v noci!

 

Bozk na čelo ráno a večer pred spaním sa stal mojou každodennou dávkou šťastia.

 

Nočný vánok mi vháňa do vlasov a ten jemný dotyk mi pripomína tvoje bozky. Želám si, aby si mi tak veľmi nechýbal.

 

Je tu niečo, čo je veľké, teplé a rozmazané. Skôr než ťa napadne príliš veľa myšlienok, mala by si vedieť, že je to objatie na dobrú noc, ktoré ti posielam ja! Fakty o koňoch.

 

Priala by som si, aby som bola vankúš, ktorý ti dnes v noci podloží hlavu. Postarala by som sa o to, aby si mal dnes ten najlepší spánok v živote.

 

Ty si dôvod, prečo mám bezsenné noci. Ty si dôvod, prečo mám tendenciu pevne držať svoj vankúš. A ty si dôvod, prečo nemôžem zaspať bez toho, aby som nepovedala dobrú noc.

 

Citáty na dobrú noc

 

Citáty na dobrú noc

 

Zanechajte svoje starosti a frustrácie. Keď slnko opäť vyjde za úsvitu, prebuďte sa s novými nádejami, snami a odhodlaním.

 

Zbaľte všetok svoj smútok. Je čas sa s nimi rozlúčiť. Oddýchnite si od všetkého negatívneho, čo život prináša, a kúpte si mäkkú, teplú posteľ na spanie.

 

Niekedy v živote stačí počkať na správny okamih, aby ste mohli začať odznova. Tak ako v noci čakáte, kým vyjde slnko a osvetlí vám cestu.

 

Noc je vhodný čas na šetrenie energie a naberanie síl do boja nasledujúceho dňa. Nenechávajte sa teda budiť do neskorej noci. Spite skoro a spite pevne!

 

Je čas myslieť na všetky dobré veci, ktoré ste dnes urobili. Zoberte si ponaučenie zo svojich chýb a dúfajte v lepší zajtrajšok. Prajem vám.

 

 

Dlžíte si to, aby ste deň ukončili s dobrými myšlienkami. Dnes ste vstali a urobili, čo ste mohli. Zajtra je ďalší nový začiatok bez ohľadu na to, čo sa stane.

 

Nech temné mraky noci zatienia všetky vaše starosti. Nech žiarivé hviezdy osvetľujú vaše sny a jemný mesiac nech je upokojujúcim balzamom na všetky problémy vo vašom živote.

 

Prestaňte myslieť na všetky veci, ktoré ľudia povedali, aby zranili vaše city. Len sa pevne držte spomienok na všetky chvíle, keď vás niekto rozosmial.

 

Hviezdy a mesiac prichádzajú len preto, aby vám zaželali dobrú noc. Nechajte svetlo mesiaca sprevádzať vaše sny, keď budete prechádzať nocou.

 

Najkrajšie sny

 

Život bez spánku neexistuje, deň bez noci nie je požehnaním, toto je váš čas, aby ste si so zatvorenými očami vychutnali BOŽIU prírodu vo svojom vnútri.

 

Zabudni na všetky starosti, Osloboď svoju myseľ, od všetkého každodenného napätia, A čo bude zajtra. Dobre sa vyspi a začni odznova. Dobrú noc! . Citáty o láske 125 najkrajších citátov zamilovaných.

 

Noc je dlhšia ako deň pre tých, ktorí SNÍVAJÚ, a deň je dlhší ako noc pre tých, ktorí svoje SNY uskutočňujú.

 

Dobrú citáty

 

„Dobrú noc, dobrú noc! Rozlúčka je taký sladký smútok, že budem hovoriť dobrú noc až do rána.“ – William Shakespeare

 

„Mám rád noc. Bez tmy by sme nikdy nevideli hviezdy.“ – Stephenie Meyerová

 

„Keď sa stmieva, nechajte svoje starosti zmiznúť. pokojne spite s vedomím, že ste pre dnešok urobili všetko, čo ste mohli.“ – Roald Dahl

 

„Čím tmavšia noc, tým jasnejšie hviezdy, Čím hlbší smútok, tým bližšie je Boh!“ – Fiodor Dostojevskij

 

„Môžem ťa teda pobozkať? Na tento mizerný papier? To môžem rovno otvoriť okno a pobozkať nočný vzduch.“ – Franz Kafka

 

„Zahoď svoje starosti, keď v noci zhadzuješ šaty.“ – Napoleon Bonaparte

 

„Chcem ti len povedať: Dobrú noc, sladký princ, nech ti let anjelov spieva k tvojmu odpočinku.“ – Harry Dean Stanton

 

Pekné sny

 

„Aj tá najdlhšia cesta musí mať svoj koniec – aj tá najpochmúrnejšia noc sa unaví do rána.“ – Harriet Beecher Stoweová

 

„Noc je úžasná príležitosť na oddych, na odpustenie, na úsmev, na prípravu na všetky bitky, ktoré vás zajtra čakajú.“ – Allen Ginsberg

 

„Najlepším mostom medzi zúfalstvom a nádejou je dobrý spánok.“ – E. Joseph Cossman

 

„Noc je vždy temnejšia než úsvit a život je rovnaký, ťažké časy pominú, každá vec sa zlepší a slnko bude svietiť jasnejšie než kedykoľvek predtým.“ – Ernest Hemingway

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button