HRY A ZÁBAVAZábava

Najlepšie offline hry na mobil, 15 hier ktoré nevyžadujú Wi-Fi

Najlepšie offline hry na mobil, 15 hier ktoré nevyžadujú Wi-Fi. Veľa hier pre systém Android závisí od mobilného dátového pripojenia. Či už ide o sťahovanie vecí zo servera ako v hre Clash of Clans, alebo o jeho využívanie na ochranu DRM ako vo väčšine hier Final Fantasy, zdá sa, že prakticky každá hra od vás vyžaduje, aby ste sa nachádzali v blízkosti webového pripojenia len preto, aby hra fungovala. Nie každý má tento luxus, takže tu je pätnásť najlepších offline hier pre Android, ktoré vôbec nevyžadujú Wi-Fi. Ak vás žiadna z nich neplaví, Google Play má pre vaše pohodlie zoznam offline hier. Tie zahŕňajú niektoré moderné hry, ako napríklad Subway Surfers, a klasické hry, ako napríklad Fruit Ninja.

 

Najlepšie offline hry na mobil, 15 hier ktoré nevyžadujú Wi-Fi

 

Najlepšie offline hry na mobil, 15 hier ktoré nevyžadujú Wi-Fi

 

Tu sú niektoré z najlepších hier pre Android, ktoré nevyžadujú Wi-Fi ani mobilné dátové pripojenie! Najlepšie offline hry pre Android.

Alto’s Odyssey

 

Alto’s Odyssey

Cena: Hrať zadarmo
Alto’s Odyssey je jedna z novších offline hier, ktorá nevyžaduje Wi-Fi. Je to nekonečný bežec s pohybom zboku. Lyžujete po rôznych svahoch, robíte rôzne skoky a zbierate množstvo mincí. Mince odomykajú prvky na prispôsobenie v hernom obchode.

 

Získate tiež farebnú, dobre vyzerajúcu grafiku. Nevyhrá žiadne ocenenie za realizmus, ale určite sa na ňu pekne pozerá. Mechaniky sú dostatočne jednoduché. Pohybujete sa vpred sami. Jediným ovládacím prvkom hráča je skákanie a vykonávanie salt vo vzduchu. Hra je zadarmo s reklamou. Môžete si zaplatiť za odstránenie reklám alebo si kúpiť mince na odomknutie prvkov prispôsobenia. Je to jedna z najobľúbenejších offline hier pre Android. Kto mi volal

Najlepšie offline hry na mobil Bloons TD 6

 

Najlepšie offline hry na mobil Bloons TD 6

 

 

Cena: 4,99 EUR s nákupmi v aplikácii

Bloons TD 6 je najnovším prírastkom do klasickej série tower defense. Hrá sa podobne ako jej predchodcovia. Postavíte veže pozdĺž cesty a porazíte zlých chlapcov, keď sa priblížia. Najlepšie offline hry na mobil, 15 hier ktoré nevyžadujú wifi. Hra obsahuje 20 máp, päť úrovní vylepšení, hrdinov a 19 veží, z ktorých každá má tri cesty vylepšenia. Získate tiež bohatú metaprílohu s množstvom vylepšení jednotlivých veží pre určité situácie. Nakoniec hráči dostanú viacero obtiažností a niekoľko rôznych herných režimov. Hru je samozrejme možné hrať aj offline. Hra sa predáva za 4,99 dolára s niekoľkými ďalšími (a voliteľnými) nákupmi v aplikáciách. Je to bez problémov jedna z dvoch najlepších tower defense verzií z roku 2018.

Crossy Road

 

Crossy Road

 

Cena: Hrať zadarmo

Crossy Road je jednou z najobľúbenejších mobilných hier. Je to v podstate Frogger generácie mobilných hier. Sliepku vediete cez cestu, potoky a okolo rôznych prekážok. Hra obsahuje viac ako 150 zberateľských postáv, lokálny a online multiplayer (keď aj tak hráte online), podporu offline, podporu Android TV a ďalšie funkcie. Je to hra pre celú rodinu, ktorá je zadarmo. Nákupy v aplikáciách sú väčšinou za kozmetické veci, ktoré nemajú vplyv na hru.

Dead Cells

 

Dead Cells

 

Cena: 8,99 EUR

Dead Cells je roguevania. Ponúka prepojený svet a nelineárnu hru, takže ju môžete objavovať podľa vlastného uváženia.Najlepšie offline hry na mobil.  Nechýba ani hrozba permadeath spolu so zábavnými hack-n-slash mechanikami a tiež nejakou tou plošinovkou. Okrem toho hra ponúka dva režimy (automatický zásah a bežný zásah), vlastné ovládanie, podporu externého ovládača a plnú podporu offline. Dead Cells je jednou z najťažších hier na zozname, ale je to zábava.

Eternium

 

Eternium

 

Cena: Hrať zadarmo
Eternium je jedna z mála bezplatných RPG hier, ktorá nevyžaduje pripojenie k internetu. Ide o akčné RPG. Bežíte po nej, čarujete, zabíjate zloduchov a skúmate rôzne ruiny a dungeony. Samozrejme, máte k dispozícii aj príbehovú líniu, tony koristi na zbieranie a veľa vecí na robenie. Najlepšie offline hry na mobil, 15 hier ktoré nevyžadujú wifi. Hrá sa to ako väčšina mobilných akčných RPG. Nemusíte sa však pripájať k serveru, aby ste mohli čokoľvek hrať. Musíte sa však uistiť, že máte stiahnutý najnovší obsah. V opačnom prípade hra nemusí fungovať podľa očakávaní. Je to hra s voľným vstupným, ale nie je to agresívne. Z nejakého dôvodu je to jedna z najúspešnejších akčných RPG hier na mobilných zariadeniach.

 

Friday the 13th

 

Friday the 13th

 

Cena: Zadarmo s nákupmi v aplikácii
Piatok trinásteho je hororovo-pohádková hra s množstvom gore a zábavnou premisou. Hráte za Jasona Vorheesa a zabíjate vo viac ako 100 úrovniach. Najlepšie offline hry na mobil. Musíte vyvraždiť všetkých ľudí a zároveň sa vyhýbať policajtom, pasciam, nášľapným mínam a napodiv aj rotačným telefónom. Je to zábavná akčná arkáda s hororovými a gore prvkami. Túto hru rozhodne neodporúčame deťom, ale môžete ju hrať offline a je to dobrá hra.

 

Najlepšie offline hry na mobil GRID Autosport

 

Najlepšie offline hry na mobil GRID Autosport

 

Cena: 9,99 EUR
GRID Autosport je jednou z najnovších pretekárskych hier a má podporu offline. Okrem toho má plnú podporu ovládačov, metrák obsahu na odomknutie a množstvo pretekov, ktoré si môžete zahrať. Hra je úplným portom verzií pre PlayStation 3 a Xbox 360 so všetkými DLC v cene 9,99 EUR. Získate tiež množstvo typov pretekov, vynikajúcu grafiku a nadpriemernú hrateľnosť. Nie je na nej veľa chýb a je to jedna z mála dobrých pretekárskych hier pre mobilné zariadenia s podporou ovládačov, ako aj s podporou offline.

 

Kingdom Rush Vengeance

 

Kingdom Rush Vengeance

 

Cena: 4,99 EUR s nákupmi v aplikácii
Kingdom Rush Vengeance je ďalšia vynikajúca tower defense hra z roku 2018. Ide o najnovšiu hru z populárnej série Kingdom Rush a hrá sa rovnako ako jej predchodcovia. Rozostavíte veže a hrdinov pozdĺž cesty, aby ste porazili všetkých zloduchov. Hra obsahuje množstvo veží, 16 etáp, 35 zlých chlapcov, 30 vylepšení a viac ako 50 úspechov. Áno, v prípade potreby sa hrá aj offline. Základná hra stojí 4,99 eur. V aplikácii sú voliteľné nákupy predmetov, ktoré vám pomôžu vyhrať rôzne zápasy. Nie je tu však žiadny online režim pre viacerých hráčov, takže sa za výhru neplatí. Hra je mimoriadne náročná a je dostupná aj v službe Google Play Pass, ak ju využívate.

 

Levelhead

 

Levelhead

 

Cena: 6,99 EUR
Levelhead je jedna z najlepších plošinoviek v histórii mobilných hier. Obsahuje viac ako 90 úrovní plných rôznych prekážok a mechaník. K dispozícii je aj funkcia build-your-own-level a môžete si stiahnuť úrovne vytvorené inými hráčmi. Niektoré z nich sú dosť náročné a zábavné. Hra je veľmi plynulá a ovládanie je celkom dobré, aj keď nie je k dispozícii podpora ovládačov (aspoň zatiaľ). Hru je možné hrať aj offline. Ide o rovnakého vývojára ako Crashlands (odkaz na Google Play), hra s otvoreným svetom, ktorú môžete hrať aj offline.

 

Minecraft

 

Minecraft

 

Cena: 6,99 EUR s nákupmi v aplikácii

Minecraft síce nemá príbehové línie, ale ak chcete za svoje peniaze získať čo najväčšiu sumu, potom je to pravdepodobne táto hra. Môžete si vytvoriť celé svety a hrať v nich offline buď v kreatívnom režime, alebo v režime prežitia, kde môžete stavať veci, ťažiť, zabíjať zloduchov a robiť prakticky čokoľvek chcete. Nie je taká veľká a pohlcujúca ako počítačová verzia, ale vývojári túto medzeru zmenšujú pridávaním vecí ako Redstone pre unikátnejšie budovanie. Hra stojí 6,99 dolára s nákupmi v aplikáciách. Dodatočné nákupy sa týkajú skinov pre hráčov. Tí, ktorým sa páči myšlienka Minecraftu, ale chcú iný zážitok, Terraria je tiež offline hra s podobnými mechanikami.

 

Najlepšie offline hry na mobil Pocket City

 

Najlepšie offline hry na mobil Pocket City

 

Cena: 3,99 EUR
Pocket City sa veľmi podobá na Sim City. Je to simulačná hra na stavbu mesta, ktorá sa správa v podstate rovnako. Staviate cesty, budovy a v podstate všetko, čo mesto potrebuje. Hráči často riešia dobré veci, ako sú večierky, alebo zlé veci, ako sú obrovské požiare. Musíte sa postarať o dosiahnutie dobrej rovnováhy, aby ste mohli zarábať peniaze, zvyšovať úroveň, odomykať ďalšie budovy a odomykať ďalšie pozemky. Bezplatná verzia obsahuje základnú hru s reklamou. Prémiová verzia pridáva viac funkcií, režim sandboxu a odstraňuje reklamu. Ide o jednu z najlepších budovateľských hier na Google Play, ktorá sa dá hrať nielen offline, ale nemá ani žiadne nákupy v aplikáciách. Skóre!

 

Quizoid

 

Quizoid

 

Cena: 2,99 EUR
Quizoid je jednoduchá kvízová hra, ktorá vám kladie otázky, na ktoré sa pokúšate odpovedať. Môže sa pochváliť viac ako 7 000 otázkami v niekoľkých úrovniach. Vývojári plánujú pridávať ďalšie. Má tiež viac ako tucet kategórií, tri herné režimy a rôzne herné nápovedy, ktoré vám pomôžu zistiť odpoveď. Ako vyplýva z jej zmienky v tomto zozname, môžete ju hrať aj úplne offline. Ak si zaobstaráte profesionálnu verziu hry, môžete získať ďalších 3 000 otázok a niekoľko ďalších výhod. Je to jedna z lepších offline hier pre Android pre fanúšikov kvízov.

 

Reigns series

 

Reigns series

 

Cena: 2,99 – 3,99 EUR
Reigns je séria jednoduchých kartových hier. Hráte za vládcu a dostávate karty. Každá karta vám dáva možnosť. Potiahnutím doľava súhlasíte alebo potiahnutím doprava nesúhlasíte. Rozhodnutie, ktoré urobíte, vás buď posunie do ďalšej fázy, alebo vás zabije a ukončí vašu vládu. V sérii sú celkovo tri hry. V prvej je kráľ, v druhej kráľovná a v hre Vec sú namiesto bezmenného panovníka postavy z Hry o tróny. Skutočne sa nemôžete pomýliť so žiadnou z nich. Mechaniky sú vo všetkých troch hrách rovnaké, až na niektoré drobné rozdiely. Všetky sa dajú hrať aj offline a všetky sú k dispozícii zadarmo v službe Google Play Pass. Strata vlasov? Jedzte týchto 9 potravín, aby ste zabránili vypadávaniu vlasov.

 

Najlepšie offline hry na mobil The Room series

 

Najlepšie offline hry na mobil The Room series

 

Cena: 0,99/1,99  / 3,99 / 4,99 EUR
The Room je séria vynikajúcich logických hier. Všetky majú hlboké hádanky, vynikajúcu grafiku a tajomné príbehové línie. Prvé tri hry obsahujú hádanky rozmiestnené po miestnosti. Ich vyriešením uniknete z miestnosti. Štvrtá hra sa odohráva v domčeku pre bábiky a je to zábavný malý zážitok. Skoršie hry sú o niečo kratšie, ale viacero koncov v neskorších hrách napomáha znovuhrateľnosti a dĺžke hry. Ktorúkoľvek z nich môžete hrať offline. V hrách The Room 3 a The Room však nemôžete používať funkciu ukladania do cloudu: Staré hriechy v režime offline. Sú tiež relatívne lacné, nemajú žiadne nákupy v aplikáciách a neobsahujú žiadnu reklamu.

 

Stardew Valley

 

Stardew Valley

 

Cena: 7,99 EUR
Stardew Valley je jednou zo skutočne vynikajúcich hier posledných rokov. Obsahuje podporu offline aj podporu ovládača, ak chcete tieto dve funkcie. Najlepšie offline hry na mobil.  Hra je simulátorom farmárčenia s prvkami RPG. Pestujete rastliny, lovíte ryby, spolupracujete s miestnym mestom a obnovujete svoju farmu. Pôvabná retro grafika tomuto titulu prospieva a spĺňa všetky požiadavky, najmä ak vezmeme do úvahy, že ide o port na PC. Táto hra je k dispozícii aj pre členov Google Play Pass zadarmo.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button