HRY A ZÁBAVAZábava

Brawl Stars hack – FUNGUJE TO ZADARMO

Najlepší Brawl Stars hack na svete. Jednoduché použitie, bez registrácie. Brawl Stars hack čítaj a dozvieš sa viac ako vyhrať každú hru.

AKo hacknúť brawl stars ?

 

braw stars hack

Brawl Stars je multiplayerová online bojová aréna a strieľačka hrdinov z pohľadu tretej osoby , kde hráči bojujú proti iným hráčom alebo protivníkom AI vo viacerých herných režimoch. Hráči si môžu vybrať medzi postavami zvanými Brawlers, ktoré si odomkli cez Boxy, Brawl Pass, Trophy Road alebo si ich kúpili v obchode na použitie v bitkách.Minecraft skin zadarmo – FUNGUJE TO všetko zadarmo

 

1. dole
2. Otvorte novú stránku a znova tam nájdite tento web
3. Náš systém vás spozná
4. Do komentára pod článok napíš svoje meno v hre a email
5. Ak urobíte všetko správne, príde vám ďalší postup na email najneskôr do 20 dní.
Ak vám nič nepríde skúste to o deň opäť.

 

Brawl Stars má množstvo rôznych herných režimov, z ktorých si hráči môžu vyberať, pričom každý z nich má iný cieľ. Hráči môžu pozvať priateľov, aby si s nimi zahrali až do maximálnej veľkosti tímu v hernom režime. Okrem toho je možné zakúpiť Skiny za drahokamy alebo Hviezdne body alebo ich odomknúť prostredníctvom Brawl Passu, ktorý zmení vzhľad, animácie a / alebo zvuky Brawlerov.

 

nepriateľa vidíš stále

 

Schopnosti Brawl Stars hack

 

Okrem hlavnej útočnej schopnosti Brawlera majú aj ďalšie tri schopnosti.

 

Super

 

braw stars

Keď Brawlers spôsobia škodu nepriateľským Brawlerom, získajú si svoju špeciálnu schopnosť zvanú Super. Každý Brawler má svoje vlastné schopnosti Super, ktoré môžu napríklad vytvoriť štít (Rosa), umiestniť delo (Penny) alebo vystreliť palbu rakiet (Brock). [Citácia potrebná] Super škoda spôsobí nabitie nasledujúci Super, ak zasiahne nepriateľov. [citácia potrebná]

 

Hviezdne sily Brawl Stars hack

 

braw stars cheat

 

Každý Brawler má tiež odomykateľné pasívne schopnosti zvané Star Powers, ktoré nájdete v krabiciach alebo vo vnútri obchodu, keď Brawler dosiahne úroveň výkonu 9. Zarobenie sily hviezdy zvyšuje úroveň Brawlera na úroveň výkonu 10. Riešenie škôd Star Powers nemôžu priamo nabíjať Brawlerov Super, ale môžu nabíjanie Super uľahčiť, napríklad Tickova Automa-Tick Reload Star Power, ktorá mu umožňuje častejšie útočiť, alebo Nita Hyper Bear Star Power, ktorá umožňuje jej medveďovi útočiť rýchlejšie a nabíjať jej Super je rýchlejšia, ak sa medveď zameriava na nepriateľského bitkára. Second Star Powers boli vydané počas leta 2019, počnúc 26. júnom 2019.

 

  • Gadgety:Ďalej majú Brawlers odomykateľné schopnosti zvané Gadgets. Gadgety boli do hry pridané 17. marca 2020.
  • Ekonomika: V hre sú štyri typy virtuálnych predmetov: mince, drahokamy, škatule a hviezdne body.
  • Mince:Mince sú hlavnou menou v hre.  Mince je možné občas získať zadarmo v krabiciach alebo v obchode. Mince je možné zakúpiť za drahokamy. Mince je možné použiť na nákup výkonových bodov, hviezdnych síl, pomôcok a vylepšenia bitkárov, ktoré je možné vykonať, keď sa dosiahne požadovaný počet výkonových bodov. 
  • Drahokamy: Drahokamy sú prémiovou menou, ktorú je možné kúpiť za skutočné peniaze alebo získať prostredníctvom karty Brawl Pass. Brawl Stars hack. Drahokamy je možné použiť na nákup skinov, coinov, zmien mien, výtržníkov, doublerov tokenov, boxov a prémiového Brawl Passu. Všetci hráči majú v predvolenom nastavení bezplatný Brawl Pass.
  • Škatule: Existujú tri typy krabičiek (herná verzia loot boxu).Najzákladnejšie sú Brawl Boxes štandardnej veľkosti. Big Boxes majú trikrát väčšiu odmenu ako štandardné Brawl Boxes. Mega Boxy majú desaťkrát vyššiu odmenu ako štandardné Brawl Boxy. Boxy je možné získať zakúpením v Obchode s drahokamami alebo hviezdnymi bodmi.Môžete ich tiež získať prostredníctvom Trophy Road alebo Brawl Pass.

 

Trophy Road Brawl Stars hack

 

 

Trophy Road je spôsob, ako môžu hráči sledovať svoj postup v hre, zvyšovať svoje hodnotenie a získavať ceny. Ceny na tejto ceste zahŕňajú: nové Brawlery, Mince, Sily (platia pre Brawlery za vylepšenia) , hráči na zdvojnásobenie žetónov, nové udalosti a boxy, ktoré obsahujú ďalší obsah. [citácia uvedená] Aby ste mohli postupovať po trofejnej ceste, musia hráči získavať trofeje prostredníctvom bitiek. Ak hráč raz získa odmenu, nemôže si ju nárokovať znova.

 

Brawl Pass

V máji 2020 aktualizácia hry pridala nový systém odmien s názvom „Brawl Pass“. Brawl Pass je herná verzia bojového preukazu. Keď hráči súťažia v bitkách, získavajú „tokeny“. Keď hráči získavajú žetóny, postupujú pozdĺž priechodu Brawl Pass, podobne ako na trofejovej ceste, ktorá si vyžaduje postup, aby ste získali trofeje. Hráči môžu zarábať boxy, drahokamy, skiny, špendlíky (emodži, ktoré sa dajú použiť počas bitiek alebo v tímovej herni), mince a výtržníci. Existujú dve úrovne karty Brawl Pass. Všetci hráči predvolene mať bezplatný Brawl Pass. Hráči si môžu zakúpiť prémiový Brawl Pass s drahokamami. Brawl Pass nahradil predchádzajúci systém odmien Brawl Box a Big Box. Pivo na vlasy: Tu je návod, ako používať pivo na dosiahnutie zdravých, jemných a lesklých vlasov

Podobné články

Jeden komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button