HRY A ZÁBAVAZábava

Najlepšie online hry na mobil top 15 android hier

Najlepšie online hry na mobil top 15 android hier. 15 najlepších hier pre viacerých hráčov pre Android. Hry pre viacerých hráčov pre Android je ľahké nájsť, ale nie všetky sú skvelé. Tu sú najlepšie hry pre viacerých hráčov pre Android!

 

Najlepšie online hry na mobil

 

Najlepšie online hry na mobil

 

Hry so systémom Android sa neustále zlepšujú. Predtým sme mali jednoduché logické hry a mohli sme pozvať svoje kontakty na Facebooku, aby sa stali našimi priateľmi v hrách. Hry pre viacerých hráčov kedysi znamenali len rebríčky. Teraz existuje množstvo hier, ktoré podporujú skutočnú hru viacerých hráčov vrátane kooperácie v reálnom čase alebo PvP. V skutočnosti má dnes väčšina hier nejaký prvok pre viacerých hráčov. Ak hľadáte niečo, čo by ste si mohli zahrať s priateľmi, tu sú najlepšie hry pre viacerých hráčov pre Android! Radi by sme tiež udelili čestné uznanie hre Dead by Daylight, online hre pre viacerých hráčov jeden proti štyrom s jedinečnými hernými mechanizmami.

 

AdventureQuest 3D

 

AdventureQuest 3D

Cena: Hrať zadarmo

AdventureQuest 3D je jednou z novších hier pre viacerých hráčov na mobilných zariadeniach. Je to MMORPG. Obsahuje väčšinu vecí, ktoré by ste očakávali. Sú tu tony úloh, ktoré môžete plniť, rôzne triedy, nájazdoví bossovia, dungeony a dokonca je tu aj nejaké to craftovanie. Vyniká však tým, že má kompletnú podporu viacerých platforiem. Môžete ju hrať na mobilnom telefóne alebo na PC, ak chcete. Sú tu chaty, raidy a dokonca aj PvP, ktoré môžete hrať s ostatnými ľuďmi. Od jej vydania sa vyskytlo niekoľko zádrheľov. Celkovo však ide o solídnu možnosť. Kto mi volal

 

Among Us

 

Among Us

Cena: Hrať zadarmo

Among Us bola v roku 2020 jednou z najpopulárnejších mobilných hier pre viacerých hráčov a ľudia ju hrajú pomerne často aj dnes. V hre sa partia hráčov pohybuje po lodi a plní rôzne úlohy. Medzitým jeden alebo dvaja hráči vystupujú ako podvodníci a pomaly sa snažia zabiť celú posádku. Hru si môžete rôznym spôsobom prispôsobiť a svoju postavu upraviť pomocou množstva doplnkov. Ďalšie doplnky si môžete zakúpiť prostredníctvom nákupov v aplikácii, a tak hra generuje príjmy. Nie je to úplne hra pre deti, ale je to celkom zábavná hra, najmä ak poznáte všetkých v skupine.

Výkup zlata – aká je cena zlata za gram

 

Asphalt 9: Legends  Najlepšie online hry na mobil

 

Asphalt 9 Legends  Najlepšie online hry na mobil

Cena: Hrať zadarmo

Asphalt 9: Legends je najnovšia hra z obľúbenej série arkádových pretekov od spoločnosti Gameloft. Hrá sa veľmi podobne ako staršie iterácie. Odomykáte rôzne autá, pretekáte proti AI alebo ľudským hráčom a súťažíte v rôznych typoch podujatí. Online multiplayer je nadpriemerný. Zápasy sú spravidla rýchle a môžete pretekať s ľubovoľným vozidlom. Obsah, ktorý nie je určený pre PVP, je rozsiahly. Pri hraní tejto hry môžete stráviť veľa času, kým sa dostanete na koniec. Navyše grafika je skutočne celkom dobrá a mechaniky sú jednoduché. Niektorí sa sťažujú, že mechanika je príliš jednoduchá, ale toto je arkádová hra. Asphalt 8: Airborne a Asphalt Xtreme sú tiež vynikajúcou voľbou arkádových pretekov od spoločnosti Gameloft. Výkup autobatérií

Call of Duty: Mobile

 

Call of Duty Mobile

Cena: Hrať zadarmo

Call of Duty: Mobile je jednou z novších hier pre viacerých hráčov na zozname. Je tiež prekvapivo dobrá. Ide o online FPS hry s rôznymi režimami pre viacerých hráčov. Ten zahŕňa klasické Call of Duty zápasy na život a na smrť, ako aj režim battle royale pre 100 ľudí podobný PUBG a Fortnite. Hra obsahuje aj mierne gacha prvky, keď zbierate známe osoby z hernej série a upravujete si ich pomocou rôznych skinov na zbrane a výstroj. Tu a tam sa vyskytne niekoľko chýb, ktoré by sa však mali časom odstrániť. Výkup telefónov celé Slovensko – najlepšie ceny

Crossy Road

 

Crossy Road

Cena: Hrať zadarmo

Crossy Road je arkádová plošinovka. Vaším cieľom je prejsť cez rôzne cesty a potoky bez toho, aby ste zomreli. Vašou úlohou je prejsť čo najdlhší úsek. Obsahuje rôzne hrateľné postavy a lokálny režim pre viacerých hráčov. Vy a vaši priatelia sa môžete pripojiť k sieti Wi-Fi a potom hrať spoločne vo vytvorenej hre. Podporuje dvoch až štyroch hráčov. Nie je to najrobustnejší multiplayer vôbec. Je však vhodný pre rodiny a predstavuje zábavný spôsob, ako zabiť čas. Rozhodne je to jedna z lepších lokálnych hier pre viacerých hráčov. Plešatenie a ako mu čeliť , Vypadávanie vlasov u mužov.

Legends of Runeterra

 

Legends of Runeterra

Cena: Hrať zadarmo

Legends of Runeterra je jednou z novších hier pre viacerých hráčov pre Android. Je to hra v štýle PvP s prvkami súbojov, zbierania kariet a automatického boja. Hráči odomykajú karty, zostavujú balíčky, prideľujú šampiónov a vedú medzi sebou súboje. K dispozícii je 24 šampiónov a množstvo kariet. Náročná, ale zábavná hra navyše poskytuje dostatok príležitostí na prekonanie súperov. Hra je priateľská k F2P (free to play), takže nemusíte míňať peniaze, aby ste sa dobre zabavili. Táto hra nahradila v tomto zozname Hearthstone, ale Hearthstone je stále výbornou voľbou aj v tomto žánri.

Minecraft

 

Minecraft

Cena: 6,99 EUR s nákupmi v aplikácii

Minecraft je jednou z najpopulárnejších multiplayerových hier všetkých čias na akejkoľvek platforme. Vhodíte sa do náhodne vygenerovaného sveta a potom môžete robiť prakticky čokoľvek, čo sa vám zachce. Hra zahŕňa krížovú hru s konzolami Xbox One a PC. To znamená, že môžete hrať s priateľmi takmer kdekoľvek. Hra obsahuje tri režimy: prežitie, ríše a kreatívny režim. Kreatívny režim vám nedovolí zomrieť z akéhokoľvek dôvodu. V režime prežitia sa objavujú zlí chlapci, systém jedla a môžete zomrieť. Tí, ktorí hľadajú kvalitu na úrovni konzol v mobilnej hre, nemôžu urobiť nič lepšie. Je to vlastne hra aj pre PC a konzoly. Hra stojí vopred 6,99 eur. Nákupy v rámci aplikácie sú za skiny postáv.

Old School RuneScape

 

Old School RuneScape

Cena: 10,99 EUR mesačne / 99,99 EUR ročne

Old School RuneScape je samozrejme jednou zo starších hier pre viacerých hráčov na zozname. Ide o MMORPG a raritu v oblasti Androidu. Na dosiahnutie príjmov využíva skôr predplatné ako prvky freemium, a to sa nevidí každý deň. Samotná hra je celkom dobrá. Najlepšie online hry na mobil. Prechádzate obrovským svetom, plníte množstvo úloh, nachádzate korisť, obchodujete s ostatnými hráčmi a bojujete proti množstvu zloduchov. Má veľkú komunitu a prekvapivo citlivo reagujúcich vývojárov. K dispozícii je bezplatná verzia hry, ktorá je oproti prémiovej verzii trochu zmenšená. V oboch prípadoch však naozaj nemôžete urobiť chybu. Hra je obrovská.

Najlepšie online hry na mobil Pokemon Go

 

Najlepšie online hry na mobil Pokemon Go

Cena: Hrať zadarmo

Pokemon Go je jednou z najpopulárnejších mobilných hier pre viacerých hráčov. Hráči sa túlajú po reálnom svete a hľadajú Pokémonov, bojujú v telocvičniach a na Poke Stopoch si dopĺňajú predmety. Hra je technicky určená pre jedného hráča. Avšak súboje v telocvičniach, súboje s trénermi a samotné hranie sa dajú úplne zvládnuť v skupinách ľudí. Mnoho ľudí, ktorí hru hrajú, to vlastne robí len kvôli sociálnym prvkom. Hráčska základňa už nie je taká veľká ako kedysi, ale na mnohých miestach majú hráči oficiálne skupiny na Facebooku, kde sa môžu navzájom nájsť.

PUBG Mobile and Fortnite

 

PUBG Mobile and Fortnite

Cena: Hrať zadarmo

 

Netrvalo dlho a PUBG Mobile sa vyšplhala na vrchol rebríčka hodnotení hier pre viacerých hráčov na mobilných zariadeniach. Je populárna, zábavná a funguje celkom dobre na väčšine moderných zariadení. Vypadnete na ostrov s ďalšími 99 hráčmi. Vyhráva ten, kto zostane nažive ako posledný. Na ostrove nájdete najrôznejšie zbrane a vybavenie. Hranice tiež pomaly obmedzujú veľkosť hrateľnej oblasti. Ak sa teda ocitnete ďaleko v divočine, hra vás nakoniec sama zabije. Hra Fortnite nie je dostupná v obchode Google Play, ale môžete si ju nainštalovať pomocou tohto sprievodcu. Obe hry sú celkom zábavné a zahŕňajú množstvo ľudí.

Riptide GP: Renegade Najlepšie online hry na mobil

 

Riptide GP Renegade Najlepšie online hry na mobil

Cena: 2,99 EUR

Riptide GP: Je to pravdepodobne najlepšia dostupná pretekárska hra. Režim kampane je zábavný a obsahuje množstvo udalostí. Najlepšie online hry na mobil.  Nechýba ani príbehová línia, viacero vlnových pretekov, ktoré si môžete kúpiť a vylepšiť, a mnoho ďalšieho. Možnosť online multiplayeru je nadpriemerná. Až osem hráčov spolu môže súťažiť v priamych súbojoch. Podporuje aj režim rozdelenej obrazovky pre viacerých hráčov, hardvérové ovládače a ďalšie. K dispozícii je dokonca režim výzvy, v ktorom môžete súťažiť s najlepšími časmi svojich priateľov. Hra nemá žiadne nákupy v aplikáciách, ktoré by nám prekážali, a to sa nám veľmi páčilo.

Supercell games

 

Supercell games

Cena: Hrať zadarmo

Spoločnosť Supercell vyvinula niektoré z najpopulárnejších hier pre viacerých hráčov v poslednej dobe. Medzi ich najväčšie hity patria Clash Royale, Clash of Clans a Boom Beach. Clash of Clans a Boom Beach sú strategické hry. Hráči v nich budujú základne a armády a bojujú medzi sebou o zdroje. Clash Royale je kartová súbojová hra podobná hre Hearthstone. Najlepšie online hry na mobil. Každá hra má množstvo aktívnych hráčov. To znamená, že nie je ťažké nájsť ľudí na hranie. Ich najnovšou hrou je Brawl Stars, ktorá je kombináciou MOBA a battle royale hry. Nie sú však dokonalé a pomerne často menia vyváženie hry. Pokiaľ vám to nevadí, tieto hry poskytujú slušné zážitky. Najlepšie MMO a MMORPG hry na PC v roku 2022.

Teamfight Tactics

 

Teamfight Tactics

Cena: Hrať zadarmo

 

Teamfight Tactics je automatická bojová online hra PvP. Najlepšie online hry na mobil. Hra je dostatočne jednoduchá na hranie. Zostavíte skupinu šampiónov a rozmiestnite ich na bojovom poli tak, aby ste čo najstrategickejšie prekabátili svojich súperov. Hra obsahuje skupinu šampiónov, prepojenie s hrou League of Legends a hru medzi platformami. Hra má trochu strmú počiatočnú krivku učenia a meniaca sa meta frustruje niektorých skúsenejších hráčov. Je to však zábavná malá automatová bitka a je to rýchla hra pre tých, ktorí chcú hrať proti iným ľuďom, ale nie celé hodiny.

Unkilled Najlepšie online hry na mobil

 

Unkilled Najlepšie online hry na mobil

Cena: Hrať zadarmo

Unkilled je strieľačka z pohľadu prvej osoby, v ktorej lovíte zombie. Je to hra založená na misiách, v súčasnosti je k dispozícii viac ako 150 misií (a ich počet stále rastie). K dispozícii budete mať aj zbrane, ktoré môžete zbierať a vylepšovať, rôznych bossov, ktorých musíte zdolať, a mnoho ďalšieho. Režim online multiplayeru je novším prírastkom, ale stále je celkom dobrý. Môžete bojovať s ľuďmi v tradičnom PvP matchmakingu. Okrem toho si môžete vytvoriť armádu zombíkov a útočiť na základne ostatných hráčov. Je to niečo ako Kill Shot Virus a Clash of Clans zmiešané dohromady. Mechaniky a grafika sú tiež vysoko nadpriemerné.

Zynga’s With Friends games

 

Zynga’s With Friends games

Cena: Hrať zadarmo

Spoločnosť Zynga vyvinula niekoľko naozaj dobrých hier pre viacerých hráčov. Patria medzi ne Words With Friends, Draw Something, Chess With Friends, Gems With Friends, Crosswords With Friends a ich najnovšia hra Words With Friends 2. Každá hra vám umožňuje vytvoriť dvojicu s priateľom alebo cudzincom online v súťažnej hre. Nie sú to veľmi zložité hry. Najlepšie online hry na mobil. Sú však vhodné pre rodiny, ľahko sa do nich dostanete a jednoducho sa hrajú. Všetky hry umožňujú prihlásiť sa na Facebook a ľahšie si tak nájsť priateľov. Nie sú dokonalé, ale sú priateľské k deťom, jednoduché a zábavné na hranie s priateľmi alebo príbuznými.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button