DarčekyDARČEKY

Tipy na Vianočný darček pre mamu – 40 tipov

Tipy na Vianočný darček pre mamu. Neviete čo tento rok pod stromček? Pripravili sme pre vás 40 zaujímavých typov na Vianočný darček z ktorého bude mať mama určite radosť. Pozrite si naše návrhy pre Vianoce 2022.

 

Obsah článku:

Tipy na Vianočný darček pre mamu

 

Tipy na vianočny darček pre mamu
Tipy na vianočný darček pre mamu

 

1. Orion Dávkovač medu

Orion Dávkovač medu

Skvelý pomocník nielen na med! Dávkovač presne odmeria potrebné množstvo pochutín do čaju, na chlieb alebo na cukrovinky. Dávkovať môžete aj rozohriatu čokoládu, marinádu, sirup – skrátka, čo vás napadne. Prejsť na tovar.

2. Ručný lis na ovocie s rúškou, 12 l

Ručný lis na ovocie s rúškou, 12 l

Vylisujte si čerstvú šťavu z ovocia z vašej záhrady. Drevený lis je dodávaný s jednou krycou rúškou. Rúšky sa vkladajú do lisovacieho koša pred plnením. Rúška jemnejšie filtruje mušt a zabraňuje prenikaniu kúskov ovocia do muštu. Mušt je čistejší. Rozmer oka rúšky: 3 x 3 mm. Prejsť na tovar.

3. Rotačné strúhadlo na kapustu – Tipy na Vianočný darček pre mamu

Rotačné strúhadlo na kapustu Tipy na Vianočný darček pre mamu

Pomocou tohto ručného rotačného strúhadla ľahko a rýchlo nakrájate kapustu. Celý prístroj je umývateľný a rozoberateľný, takže ho možno pohodlne skladovať. Strúhadlo sa dá pripevniť na roh stola, takže je plne stabilné. Kotúč s priemerom 28 cm obsahuje 5 nožov. Prejsť na tovar.

4. Profesionálna meteostanica s bezdrôtovým senzorom 5v1

Profesionálna meteostanica s bezdrôtovým senzorom 5v1

Táto profesionálna meteostanica meria vonkajšiu a vnútornú teplotu, barometrický tlak v relatívnych a absolútnych hodnotách, dažďové zrážky pomocou denného, týždenného a mesačného množstva dažďa (mm/in). Displej ukazuje index počasia pre vnútorný rosný bod, vonkajší chlad vetra, poryv vetra alebo jeho priemernú rýchlosť (v mph, m/s, km/h, uzloch) vrátane smeru s rozlíšením 16 hodnôt. Ďalej zobrazuje dažďovej zrážky v stĺpcovom grafe histórie (uplynulých 5 dní) alebo zmeny tlaku (za 1, 3, 6, 12 alebo 24 hodín). Samozrejmosťou je tiež ukazovateľ úrovne komfortu a výstrahy pred poľadovicou. Prejsť na tovar.

5. WK17SKL rýchlovarná sklenená kanvica, 1,7 l

WK17SKL rýchlovarná sklenená kanvica, 1,7 l Tipy na Vianočný darček pre mamu

Dizajnová sklenená rýchlovarná kanvica bude patriť k vašim verným pomocníkom v kuchyni. Jedná sa o kombináciu čierneho plastu, nerezu a kvalitného, zdravotne nezávadného varného borosilikátového skla. Sklo sa vyznačuje vysokou pevnosťou a odolnosťou voči škvrnám. Prejsť na tovar.

6. Sencor SJE 741SS odšťavovač – Tipy na Vianočný darček pre mamu

Sencor SJE 741SS odšťavovač

Nový odšťavovač značky Sencor si zamilujete nielen vďaka modernému kompaktnému dizajnu, ktorý skvele zapadne do ktorejkoľvek kuchyne. Získa si vás aj vďaka rade špeciálnych funkcií, vďaka ktorým budete mať záruku, že z užívaného ovocia dostanete len to najlepšie. Automatické oddelenie drene zaistí dokonale jemný nápoj bez nežiaducich pevných zvyškov. Vďaka transparentnému veku môžete sledovať priebeh odšťavovania, odnímateľné časti môžete pohodlne umyť v umývačke riadu. Prejsť na tovar.

7. ECG RZ11 Ryžovar – Tipy na Vianočný darček pre mamu

ECG RZ11 Ryžovar Tipy na Vianočný darček pre mamu

Ryžovar je špeciálny hrniec na prípravu ryže. Objem tohto hrnca je 1 liter a možno v ňom naraz pripraviť 700 g ryže. Tento špeciálny hrniec disponuje funkciou automatického udržiavania teploty a to až po dobu 5 hodín. Táto funkcia zabráni oschnutiu ryže a udrží ju stále teplú. Prejsť na tovar.

8. Sencor SHM 5330-EUE3 ručný šľahač s misou

Sencor SHM 5330-EUE3 ručný šľahač s misou

Nechajte sa okúzliť vôňou čerstvo upečeného koláča! Existuje nespočetné množstvo rôznorodých receptov, tak prečo nevyskúšať niečo nového a trebárs aj náročnejšieho? Prejsť na tovar.

9. Tescoma Smoothie mixér PRESIDENT 0,6 l, smotanová

Tescoma Smoothie mixér PRESIDENT 0,6 l, smotanová

Chcete si vziať smoothie so sebou do práce alebo na výlet a vychutnať si tzv. „Smoothie to go“? Nasaďte na mixér cestovnú fľašu a hoďte si tekuté vitamíny do tašky alebo cez rameno. Prejsť na tovar.

10. Concept TM4735 tyčový mixér s príslušenstvom 800 W

Concept TM4735 tyčový mixér s príslušenstvom 800 W Tipy na Vianočný darček pre mamu

Tyčový mixér od Conceptu TM4735 už nepustíte z ruky. Nielen, že vás dostane svojím vzhľadom, ale hlavne príslušenstvom, vďaka ktorému sa stane nepostrádateľným kuchynským pomocníkom. S mixérom si pohodlne pripravíte všetko od ľadovej triešte do nápojov, vynikajúce zeleninové alebo ovocné koktaily, polievky, krémy, šľahačku, sneh z bielkov, nasekáte bylinky, orechy. Vďaka extra výkonnému DC motoru vytvoríte všetky dobroty v rekordnom čase. K dispozícii máte 12 rýchlostí, program PULSE a dokonca aj TURBO.  Prejsť na tovar.

11. Concept VP4380 ručný vysávač Real Force

 Concept VP4380 ručný vysávač Real Force

Ručný vysávač Concept VP4380 Real Force pre vaše rýchle a efektívne upratovanie. Vysoká sacia sila, dlhá výdrž a bohaté príslušenstvo sú zárukou dokonalej čistoty. Je vhodný pre upratovanie suchých nečistôt. Prejsť na tovar.

12. Bravo B-4720 naparovacia žehlička Clara, modrá

Bravo B-4720 naparovacia žehlička Clara, modrá

S naparovacou žehličkou Clara B-4720 bude aj veľké žehlenie hračkou a práca vám pôjde rýchlo od ruky. Prejsť na tovar.

13. DOMO DO42323PC zavárací hrniec s kohútikom

DOMO DO42323PC zavárací hrniec s kohútikom Tipy na Vianočný darček pre mamu

Zaváranie nie je len sezónna záležitosť. Okrem klasického zavárania v pohári, možno hrniec využiť aj pre veľkoobjemové varenie (polievky, šťavy …). Objemný hrniec (27 litrov) v kombinácii s výpustným kohútikom nahradí aj výdajník nápojov pri veľkých akciách. Vďaka nastaviteľnému termostatu môžu byť vydávané nápoje stále teplé. Zvýšený príkon na 2000 W zaručí rýchle nahriatie na požadovanú teplotu a celý proces sa tak urýchli. Prejsť na tovar.

14. Kalorik M 3014 kuchynský robot Dots, červená

Kalorik M 3014 kuchynský robot Dots, červená

Malý, ale spoľahlivý a výkonný kuchynský robot očarí všetky vaše zmysly.
Kovové telo a ikonický dizajn v retro štýle nie je ani zďaleka všetko, čo vám môže ponúknuť. Prejsť na tovar.

15. Frapovač HÓBBY BM-209 W, biela

Frapovač HÓBBY BM-209 W, biela

Vďaka tomuto dizajnovému frapovaču môžete mať lahodné frapé pripravené behom chvíľky. Doprajte si chvíľku pohody a vychutnajte si lahodné dúšky tohto obľúbeného osviežujúceho nápoja. Studenej našľahanej káve sa máloktorý nápoj vyrovná. Prejsť na tovar.

16. Tescoma Sušička potravín PRESIDENT

Tescoma Sušička potravín PRESIDENT Tipy na Vianočný darček pre mamu

Predstavujeme výkonnú a tichú sušičku potravín s veľkorysou sušiacou plochou, prehľadným displejom a návodom, ako dokonale usušiť rôznorodé potraviny. Bez obáv v nej usušíte nielen ovocie, zeleninu a huby, ale aj bylinky a mäso. Prejsť na tovar.

17. Sencor SRV 4250SL-EUE3 robotický vysávač

Sencor SRV 4250SL-EUE3 robotický vysávač

Výkonný centrálny vysávač s kombinovanou rotačnou kefou je ideálny aj na vysávanie kobercov i tvrdých podláh. Má veľmi tichý chod vhodný k domácim miláčikom. Prejsť na tovar.

18. DOMO DO461FR fritéza B-smart

DOMO DO461FR fritéza B-smart Tipy na Vianočný darček pre mamu

Izolovaná fritéza radu B-smart bude ideálna pre časté domáce použitie. Je dôležité, aby upravované pokrmy vyzerali a chutili presne podľa vašich predstáv a vy ste tak mali z jedla pôžitok. K tomu vám dopomôže plynulá regulácia teploty a veko s priehľadom, kedy si tak budete môcť prekontrolovať stav upravovaných surovín bez toho, aby ste museli otvárať veko. Veľmi dôležitú pridanú hodnotu tejto fritézy tvorí pachový filter, ktorý zachytáva pach oleja unikajúceho z fritézy. Prejsť na tovar.

19. ECG VV 115 fén na vlasy – Tipy na Vianočný darček pre mamu

ECG VV 115 fén na vlasy

Tento fén sa stane vaším nepostrádateľným pomocníkom pri úprave vlasov! Ponúkne vám 2 stupne výkonu a 3 stupne nastavenia teploty. Vďaka fixácii chladným vzduchom bude váš účes dokonalý.
Povrchová protišmyková úprava zabezpečí pohodlnú manipuláciu. Doplnený praktickým pútkom na zavesenie. Prejsť na tovar.

20. EFBE-SCHOTT LT 52 vysúšacia helma, červená

EFBE-SCHOTT LT 52 vysúšacia helma, červená

Vysúšacia helma od kvalitného nemeckého výrobcu Efbe-Schott je perfektná pre pohodlné a rýchle sušenie vlasov. Je ľahká a praktická, vaše vlasy budú mať tú najlepšiu starostlivosť. Vďaka univerzálnej veľkosti je vhodná pre akýkoľvek účes. Prejsť na tovar.

21. ECG MH 178 multifunkčný hrniec

 ECG MH 178 multifunkčný hrniec

Ideálny mnohostranný pomocník do kuchyne, ktorý šetrí váš čas i peniaze za spotrebiče, ktoré tento hrniec dokáže spoľahlivo nahradiť. Hrniec má 9 funkcií – fondue, pomalé varenie, dusenie, smaženie, varenie, fritovanie, grilovanie, zapekanie, varenie v pare. Prejsť na tovar.

22. Vigan VNP20X Popellux viacúčelový vysávač – Tipy na Vianočný darček pre mamu

Vigan VNP20X Popellux viacúčelový vysávač

Viacúčelový, výkonný a kompaktný vysávač vhodný pre vysávanie chladného popola z krbov, kachlí, grilov, ale aj hrubších nečistôt ako napr. hliny, piesku, skla, drevených hoblín a pod. Tento vysávač má široké použitie v dielni, garáži, na chalupách, ale aj v bežnej domácnosti. Prejsť na tovar.

23. Set záhradného nábytku Nina, 3 diely

Set záhradného nábytku Nina, 3 diely Tipy na Vianočný darček pre mamu

ento set sa bude skvele hodiť predovšetkým pre malé záhrady, terasy alebo balkóny. Výplň stola je zo skla. Konštrukcia je vyrobená z ocele v kombinácii s umelým ratanom. Ten sa vyznačuje vysokou životnosťou, stálofarebnosťou a schopnosťou veľmi dobre odolávať výkyvom počasia, poveternostným podmienkam a UV žiareniu. K údržbe postačí umyť ho vlažnou vodou. Prejsť na tovar.

24. Fieldmann FZN 4000-A Aku nožnice na trávu a kríky – Tipy na Vianočný darček pre mamu

 

Fieldmann FZN 4000-A Aku nožnice na trávu a kríky

Výkonné záhradné nožnice určené na úpravu okrasných drevín a okrajov trávnikov. Súčasťou balenia sú dve lišty. S lištou pre úpravu okrasných drevín možno zastrihávať konáre až do sily 1 cm, šírka lišty pre úpravu okrasných trávnikov je 7 cm. Li-Ion batéria 3,6V / 1,3Ah umožňuje za štandardných podmienok používať tieto nožnice po dobu 30 min. Akumulátor sa opäť úplne dobije za 4 hod. Samozrejmosťou je tiež systém bezpečnostných spínačov, ktoré zamedzia prípadnému úrazu. Prejsť na tovar.

25. Sixtol Čiapka s čelovkou 45 lm, USB, uni, sivá

Sixtol Čiapka s čelovkou 45 lm, USB, uni, sivá Tipy na Vianočný darček pre mamu

Praktická čiapka sivej farby s čelovkou, ktorú ľahko dobijete cez USB. Pre vašu bezpečnosť je čiapka zo zadnej strany vybavená odrazovým sklom. Svetlo je možné z čiapky jednoducho vybrať a čiapku vyprať. Prejsť na tovar.

26. Bambusový stojan na kvetiny Nepel, 70 x 40 x 96 cm

Bambusový stojan na kvetiny Nepel, 70 x 40 x 96 cm

Čo tak umiestniť kvetiny do štýlového stojana, ktorý sa bude dobre vynímať ako v interiéri, tak aj na vonkajšej terase alebo v lodžii. V jednotlivých poschodiach sú umiestnené poličky na rastliny, vďaka tomu vám stojan ušetrí miesto. Stojan je vhodný do interiéru aj exteriéru. Nosnosť na jednu policu 10 kg. Dodávané v demonte. Prejsť na tovar.

27. Keramický obal na kvetináč Heart, biela, 12,5 x 9,5 cm

Keramický obal na kvetináč Heart, biela, 12,5 x 9,5 cm

Ozdobte vaše obľúbené kvetiny krásnym obalom a nalaďte interiér k dokonalosti. Obal bude skvelý v kuchyni na bylinky, v obývacej izbe na rôzne kvitnúce rastliny, ale použiť ho môžete aj ako dózu na ukladanie drobností napríklad v kúpeľni. Prejsť na tovar.

28. Fóliovník záhradný 400 x 250 x 200 cm, zelená plachta

 Fóliovník záhradný 400 x 250 x 200 cm, zelená plachta

Veľký fóliovník s UV ochranou je ideálnym riešením pre rýchlejší rast rastlín, ktoré chráni pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami a škodcami. Fóliovník vytvorí správnu mikroklímu pre rast vašich rastlín, a umožní im rast skoro z jari. Jednou z mnohých výhod je zachovanie stále teploty vo vnútri. Prejsť na tovar.

29. Tellur WiFi Smart Solárna kamera FullHD 1080P, biela

Tellur WiFi Smart Solárna kamera FullHD 1080P, biela

Zoznámte sa s novou WiFi vonkajšou solárnou kamerou, ktorá dokáže naživo streamovať a nahrávať videá v rozlíšení FullHD 1080P 1920×1080 s 355° pan a 105° náklonom, poskytuje väčšie zorné pole a menej slepých uhlov. Prejsť na tovar.

30. Bestway Vírivý bazén Lay-Z-Spa Honolulu AirJet, 196 x 71 cm

Bestway Vírivý bazén Lay-Z-Spa Honolulu AirJet, 196 x 71 cm

Nie je nič viac uvoľňujúceho ako sa ponoriť do teplej bublinkovej vody priamo vo vašej záhrade. Táto vírivka poskytuje upokojujúci masážny zážitok až pre 6 osôb. Systém AirJet je vybavený 140 tryskami, ktoré uvoľňujú bubliny zo spodnej časti vírivky a vytvárajú teplé, bublajúce prostredie horúcej vane. Nafukovacie steny a vnútorné nosníky tohto kúpeľa sú vyrobené z odolného materiálu DuraPlus™ odolného proti prepichnutiu, ktorý zabraňuje poškodeniu. Tento typ vnútornej konštrukcie zabraňuje roztiahnutiu, čo umožňuje vírivke zachovať si rovnaký tvar bez ohľadu na to, koľkokrát je nafúknutá a vyfúknutá. Prejsť na tovar.

31. Leifheit Upratovací set Clean Twist Disc Mop Ergo

Leifheit Upratovací set Clean Twist Disc Mop Ergo

Rotačný upratovací set Leifheit Clean Twist Disc Mop Ergo je určený pre umývanie podláh bez kontaktu rúk a špinavej vody. Praktický pomocník do každej domácnosti. Prejsť na tovar.

32. Leifheit PEGASUS 180 Classic sušiak na bielizeň

Leifheit PEGASUS 180 Classic sušiak na bielizeň Tipy na Vianočný darček pre mamu

Sušiak na bielizeň je nevyhnutnou pomôckou v každej domácnosti. Sušiak sa vyznačuje stabilitou a veľkou plochou na uloženie väčšieho množstva bielizne, ako ste doteraz boli zvyknutí. Je vybavený výklopnými bočnicami, na ktoré bez problémov zavesíte dlhé kusy bielizne. Materiál, z ktorého je sušiak vyrobený, zaručene odoláva korózii a dokonale sa vyrovnáva s nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Výrobok disponuje okrem hlavnej veľkej plochy tiež mechanizmom easyclip pre sušenie drobnej bielizne. Na tento praktický sušiak ľahko zavesíte až 2 pračky bielizne. Skladacie nohy majú na spodnej časti stabilizačné pätky. Skvele sa hodí do každej väčšej domácnosti. Prejsť na tovar.

33. Orava Naparovač odevov Steameasy – Tipy na Vianočný darček pre mamu

Orava Naparovač odevov Steameasy

Elegantný ručný naparovač odevov Steameasy s ergonomickým a veľmi kompaktným dizajnom, vďaka ktorému môžete mať aj na cestách odev bez pokrčenia. Bez problémov s ním dosiahnete hladkého a reprezentatívneho vzhľadu a navyše, behom pár minút odstráni zápach, vírusy, baktérie a roztoče. Stály výstup pary, horizontálne a vertikálne naparovanie vám zaistí jednoduché odstraňovanie záhybov. Prejsť na tovar.

34. 4Home Vankúš z pamäťovej peny Bamboo neprofilovaný, 36 x 54 cm

4Home Vankúš z pamäťovej peny Bamboo neprofilovaný, 36 x 54 cm

Pre ešte zdravší a pohodlnejší spánok vám prinášame exkluzívnu kolekciu vankúšov z pamäťovej peny. Pamäťová pena sa optimálne prispôsobí vášmu telu a poskytuje tak tú najlepšiu oporu pri spánku i odpočinku. Vďaka vankúšu z pamäťovej peny sa konečne zbavíte bolesti chrbta a krčnej chrbtice, váš spánok bude zdravší i budete sa prebúdzať svieži a oddýchnutí. Prejsť na tovar.

35. Sixtol Aróma difuzér Vulcan biele drevo, 350 ml – Tipy na Vianočný darček pre mamu

Sixtol Aróma difuzér Vulcan biele drevo, 350 ml Tipy na Vianočný darček pre mamu

Dizajnový elektrický aróma difuzér Vulcan je vhodný do každej domácnosti na zvlhčenie vzduchu. Vylaďte svoj domov do atmosféry pohody a pokoja. Difuzér je vhodný pre aromaterapiu, chromoterapiu (terapia pomocou svetla), vzhľadom k svojmu dizajnu je tento prístroj aj štýlovým interiérovým doplnkom. Aróma difúzer tiež neutralizuje nepríjemné zápachy, napr. od cigaretového dymu alebo domácich zvierat. Prejsť na tovar.

36. Concept IL5020 IPL epilátor PERFECT SKIN PRO anti age

Concept IL5020 IPL epilátor PERFECT SKIN PRO anti age Tipy na Vianočný darček pre mamu

IPL epilátor Concept IL5020 Perfect Skin PRO ponúka multifunkčné využitie pre ženy aj mužov v každom veku. Je vybavený štyrmi hlavnými nadstavcami na epiláciu, omladenie pleti, odstránenie akné a upokojenie pokožky a dvoma magnetickými na ošetrenie menších plôch. Pravidelným používaním získate nielen dokonale hladké telo bez chĺpkov, ale aj mladistvý vzhľad a krásne čistú pleť. Doprajte si profesionálnu starostlivosť kozmetického salónu kedykoľvek v pohodlí svojho domova. Prejsť na tovar.

37. EFBE-SCHOTT GB 836CN Tvárové solárium so 6 farebnými UV-trubicami COSMEDICO, 105 W

Tipy na Vianočný darček pre mamu EFBE-SCHOTT GB 836CN Tvárové solárium so 6 farebnými UV-trubicami COSMEDICO, 105 W

Tvárové solárium čiže horské slnko EFBE-SCHOTT so 6 UV-trubicami Philips, pozitívne prispieva k tvorbe vitamínu D. Celkový príkon 105 W. Kombinácia 3 + 3 trubice s modrým a ružovým svetlom pre opálenie a regeneráciu tela. Prejsť na tovar.

38. TrueLife Medzizubná sprcha AquaFloss Station O300 Ozone

TrueLife Medzizubná sprcha AquaFloss Station O300 Ozone Tipy na Vianočný darček pre mamu

Asi vás neprekvapí, že zubnou kefkou vyčistíte predné a zadné strany zubov, ale medzi zuby sa s ňou nedostanete. 95 % zubných kazov pritom vzniká práve tam. Ak zaradíte do svojej dentálnej rutiny aj čistenie medzizubných priestorov, môžete predísť nielen zubnému kazu, ale aj zápalu ďasien či paradontóze. Prejsť na tovar.

39. Guzzanti GZ 1405 hmlový ventilátor so zvlhčovačom

Guzzanti GZ 1405 hmlový ventilátor so zvlhčovačom Tipy na Vianočný darček pre mamu

Ventilátor a zvlhčovač GZ 1405 v jednom bude ideálnym spoločníkom či už doma alebo v kancelárii, ktorý uľahčí vašej situácii nielen v letných mesiacoch. Stojanový ventilátor je veľmi tichý a spoľahlivý, prúdenie vzduchu nastavíte výberom z 3 stupňov rýchlostí. Prejsť na tovar.

40. Oblečenie – Tipy na Vianočný darček pre mamu

Ďalším darčekom ktorému sa poteší každá žena je určite oblečenie. Tipy na Vianočný darček pre mamu. Dámske zimné topánky – 8 tipov ako si vybrať

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button