DarčekyDARČEKY

Darček pre sestru 24 skvelých tipov na darček

Pomôžeme vám vybrať Darček pre sestru. 24 typov na darček pre sestru. Pozrite si naše darčeky.

 

Darček pre sestru

 

darček pre sestru na narodeniny, darček pre sestru na meniny, darček pre sestru na Vianoce, darček pre sestru na prímanie, darček pre sestru
darček pre sestru

 

Najlepší Darček pre sestru ktorý ju naozaj poteší. Prinášame vám 24 tipov na skvelý Darček pre sestru či už na Vianoce, narodeniny, meniny alebo inú životnú udalosť.  Blahoželanie k narodeninám pre ženu

 

1. Elektrická zubná kefka

 

Elektrická zubná kefka

Hovorí sa, že elektrická zubná kefka umýva lepšie zuby ako obyčajná kefka. Či to je pravda to neviem, ale môže byť s ňou zábava. Elektrická zubná kefka ti umyje zuby a nemusíš sa pri tom ,,narobiť” Vybrať elektrickú zubnú kefku.

2. Sendvičovač

Sendvičovač

Sendvičovač vie vykúzliť rýchle a dobré občerstvenie. Nezaberá veľa času ani roboty. Vďaka nemu sa môžete rýchlo najesť a pripraviť do školy výbornú svačinu. Darček pre sestru. Vybrať sendvičovač.

Srdečné blahoželanie k meninám

3. Váza na kvety

Váza na kvety

Kvety sú veľmi pekné rastliny a mali by stáť v peknej váze. Váza sa vždy zíde a skrášľuje interiér. Môže byť preto aj pekným darčekom pre vašu sestru. Vybrať vázu.

4. Obliečky

Obliečky Darček pre sestru

Obliečky sú vďačným darčekom pre každého aj pre vašu sestru. Môžete si vybrať aké len chcete. Vybrať obliečky.

5. Deka

Deka

Najlepšiu a veľkú dekoráciu vo vašej izbe tvorí pravé deka. Deka vás zahreje a vytvára príjemné prostredie. Vybrať deku.

6. Podložka pod puzzle

Podložka pod puzzle Darček pre sestru

Ak tvoja sestra je fanúšikom pouzli tak práve podložka pod puzzle je tým správnym darčekom. Puzzle sa vďaka nej ľahko premiestňujú a nezaberajú veľa miesta. Vybrať podložku pod puzzle.

7. Chovateľské potreby – Darček pre sestru

Chovateľské potreby

Má tvoja sestra nejaké domáce zvieratko? Darček pre sestru. Ak áno určite by ju potešilo ak by dostala aj niečo preňho. Sadá kief pre domácich miláčikov. Či je to mačka, pes alebo morča určite je dobré ho vyčesať.

Často chodí tvoja sestra na prechádzky zo psom za šera a v noci? Potom by určite potrebovala svietiaci obojok pre psa. Blahoželania k narodeninám

 

8. Trezory a sejfy – Darček pre sestru

"Trezory

Každé dievča si niečo tajné schováva, ale stáva sa, že skrýšu vždy niekto objaví. Trezor už len tak hocikto neotvorí a tvoja sestra má svoje tajomstvo v bezpečí. Vybrať trezor.

9. Dekoračné vankúšiky

Dekoračné vankúšiky

Dekoračné vankúšiky určite potešia každé dievča. Vytvárajú dekoráciu, zútulňujú priestor a poskytujú pohodlie. Dekoratývnym vankúšom určite nič nepokazíte a je skvelým darčekom. Vybrať dekoračné vankúšiky.

10. Úložný sedací box – Darček pre sestru

Úložný sedací box

Niekedy máme toho veľa a najradšej by sme to niekde schovali. Môžeme tak urobiť vďaka úložnému priestoru, do ktorého nikto nemusí vidieť. Úložný sedací box môže byť práve jedným z nich. Vybrať úložný sedací box.

11. Fototapety a samolepiace dekorácie

Fototapety a samolepiace dekorácie Darček pre sestru

Biele steny nechce mať nikto, čo tak ich oživiť nejakou tapetou. Tapety sú pre dospelých ale aj tých najmenších. Vybrať Fototapety a tapety.

12. Fotorámček

Fotorámček

Ak má tvoja sestra veľa fotiek určite ju poteší fotorámček, ktorý si môže vystaviť, kde len chce. Fotorámček sú v rôznych veľkostiach výber je len na tebe. Vybrať fotorámček.

13. Párty hry – Darček pre sestru

Párty hry

Hry a zábavu ma rád každý a zvlášť, keď prídu kamaráti tak zábava je v plnom prúde. Tu je niekoľko hier, ktoré by ste si určite zahrali s vašimi priateľmi. Nájdete tu určite aj veľa nápadov pre originálne darčeky pre ostatných vašich blízkych. Vybrať párty hru.

14. Dekoratívne sviečky

Dekoratívne sviečky

Farebné a voňavé sviečky budú určite skvelým darčekom pre vašu sestru. Sviečky sa využívajú všade. Či už je to pri pohodových domácich večeroch alebo pri kúpele sviečkou nič nepokazíte. Vybrať dekoratívne sviečky.

15. Spoločenské hry Darček pre sestru

Spoločenské hry Darček pre sestru Darček pre sestru

Spoločenské hry sú asi najobľúbenejšími hrami v rodine alebo s kamarátmi. Vieme sa pri nich skvelo zahrať, zabaviť a hlavne stráviť čas s tými, ktorých máme radi. Vybrať spoločenské hry.

16. Didaktické hry pre mladších

Didaktické hry pre mladších

Ak je tvoja sestra ešte menšia didaktické hry pre mladších sú pre ňu skvelou voľbou. Darček pre sestru. Vďaka nim sa vzdeláva a zároveň sa skvelo zabaví. Vybrať didaktické hry.

17. Bezdrôtové slúchadlá

 Bezdrôtové slúchadlá

Nie je to lacná záležitosť, ale ak chceš kúpiť svojej sestre jeden z drahších darčekov bezdrôtové slúchadlá sú podľa mňa dobrou voľbou. Hudbu máme radi všetci a obzvlášť puberťáci a tínedžeri. Takže slúchadlá by mohli byť tým správnym darčekom. Vybrať bezdrôtové slúchadla. 

 

18. Závesy a záclony Darček pre sestru

Závesy a záclony Darček pre sestru

Spríjemnenie si svojej izby môžete spraviť závesom či záclonou. Dekorovania nás dievčatá proste baví a radi si svoju izbu pekne zariadime. Vybrať závesy a záclony.

19. Uteráky a osušky – Darček pre sestru

Uteráky a osušky

Uterákov a osušiek nie je nikdy dosť. Niekedy sa nám postrácajú alebo zamažú a nemáme sa do čoho utrieť. Týmto darčekom určite potešíme aj ostatných členov rodiny.  Vybrať Uteráky a osušky.

20. Kozmetické pomôcky

Kozmetické pomôcky

Kozmetické balíčky, pomôcky všetko čo by tvoja sestra potrebovala nájdeš tu na jednom mieste. Skrášľovanie a páčenie sa chce každé dievča rovnako. Vybrať kozmetické pomôcky.

21. Kozmetika – Darček pre sestru

Kozmetika Darček pre sestru

Kozmetika sa zíde každému dievčaťu. Či je to soľ do kúpeľa alebo vonné oleje, kozmetikou nič nepokazíte ale naopak doprajete svojej sestre pohodu a krásu. Vybrať kozmetiku.

22. Kulmy, stylery, Fén, Žehlička na vlasy

Kulmy, stylery, Fén, Žehlička na vlasy

Ak tvoja sestra nemá jeden z týchto spotrebičov je najvyšší čas jej ich kúpiť. Suché, vlnité či rovné vlasy tvoja sestra bude môcť mať aké len bude chcieť.

23. Manikúra a pedikúra – Darček pre sestru

Manikúra a pedikúra

Dievčatá sa radi skrášľujú a upravujú manikúra a pedikúra je pre nich správnym darčekom. Tvoja sestra sa určite poteší, vyber jej prístroj čo ešte nemá a určite to ocení. Vybrať manikúru a pedikúru.

24. Masážne prístroje Darček pre sestru

Masážne prístroje Darček pre sestru

Pohodu a relax máme radi všetci môžeme si ju spríjemniť aj vďaka masážnych prístrojov. Masážne prístroje mame skoro na všetko. Vybrať masážny prístroj.

 

Dámske zimné topánky – 8 tipov ako si vybrať

 

25. Oblečenie – Darček pre sestru

Oblečenie

Oblečenie poteší každú ženu. Iba trafiť veľkosť. Vybrať oblečenie.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button