DARČEKYZaujímavosti

Top 10 darčekov pre ľudí čo radi trávia čas na WC

Poznáte človeka čo rád trávy čas na WC spríjemníte mu to tam pekným darčekom.

10. Toaletný papier 5000 kč

Toaletný papier 5000 kč

Snívali ste niekedy o tom, žeby ste mali toľko peňazí, že ich môžete páliť v krbe alebo si na záchode s nimi …… 🙂 Náš toaletný papier 5000 kč Vám pomôže splniť tieto tajné sny jednoduchým a hlavne lacným spôsobom.

Verná imitácia 5000 kč
Môžete ho použiť ako bežný toaletný papier
Jednostranná potlač

9. Toaletný papier 100 dolárov

Toaletný papier 100 dolárov

Vtipných darčekov nie je nikdy dosť. Medzi šokujúce, no v milom slova zmysle patrí aj toaletný papier 100 dolárov. Ani tí najväčší boháči sa po vykonaní potreby neutierajú bankovkami s takouto hodnotou. Benjamin Franklin by sa asi nesmial, ale vaši hostia sa pri návšteve toalety a po použití tohto neštandardného toaletného papiera určite pobavia. Toaletný papier 100 dolárov je darček, ktorý zabaví, rozosmeje a v príhodnej chvíli poslúži presne na to, čo budete potrebovať.

Toaletný papier s potlačou 100 dolárovej bankovky
Jednostranná tlač
2-vrtvový
Veľkosť ako rolka klasického toaletného papiera
Môžete ho použiť ako obyčajný toaletný papier

8. Toaletný papier 200 Eur

Toaletný papier 200 Eur

Nemusíte viac hľadať originálny i vtipný darček. Je tu pre vás toaletný papier 200 Eur. Praktický darček, ktorý nájde svoje využitie naozaj každý deň. Prekvapte svojich hostí nápaditým doplnkom do záchoda. Potom sa budú môcť pochváliť tým, že si svoje pozadie utierajú dvesto eurovkami. Niektorým ľuďom sa ťažko kupujú darčeky, no práve pre túto skupinu skvelo zafunguje netradičný papier na WC. Toaletný papier 200 Eur je super vtipný darček, ktorým doslova všetkým vytriete zrak. desatoro božích prikázaní

Toaletný papier s motívom 200 eurovej bankovky
2-vrstvový
Veľkosť ako klasický toaletný papier

Prečítajte si aj článok Ako vyčistiť WC a močový kameň?

7. Toaletný papier 500 Eur

Toaletný papier 500 Eur

Ak sa chystáte na oslavu či kolaudáciu k niekomu, kto má už naozaj všetko, nemusíte zúfať. Nájdenie toho správneho darčeka je tu. Každý nemôže len tak povedať, že si svoje pozadie po potrebe na záchode utiera peniazmi. Toaletný papier 500 eur jednoducho a rýchlo umožní tento komfort každému. Okrem toho je oveľa príjemnejší a citlivejší ako skutočné bankovky. Toaletný papier 500 eur je luxusný darček pre všetky luxusné zadky a ich majiteľov, ktorí sú zástancami zdravého humoru.

Mohol by vás zaujímať aj článok: Luxusné ubytovanie v Krakove

Toaletný papier s motívom 500 eurovej bankovky
2-vrstvový
Veľkosť ako klasický toaletný papier

6. Toaletný papier smajlík hovienko

Toaletný papier smajlík hovienko

Rozmýšľali ste už nad tým, že aj taký obyčajný produkt, akým je toaletný papier môže byť zaujímavý? Toaletný papier smajlík hovienko je zábavným doplnkom, ktorý vyčarí úsmev na tvári každému. Známy smajlík je zobrazený na každej rolke inak. Darujte ho aj svojim blízkym!

Rozmery: 9 x 11 cm
Veľkosť ako klasický toaletný papier
2-vrtvový

5. WC kefa Kaktus

WC kefa Kaktus

Toaleta už nemusí byť nudnou miestnosťou bez nápadu. Prekvapte svojich hostí veselou WC kefou, ktorá ma tvar kaktusu. Tento pomocník do kúpeľne nebýva veľmi populárny, najmä vďaka jeho funkcii. Môžete z neho však urobiť aspoň o čosi príjemnejšiu súčasť najnavštevovanejšej miestnosti. Dlhší tvar rúčky – zeleného kaktusu, sa navyše dobre drží a manipulácia s kefou bude hračka. WC kefa Kaktus je vtipným doplnkom do domácnosti, ktorý je super darčekom pre vašich priateľov, ktorí kráčajú s trendami a majú zdravý zmysel pre humor.

Vyrobená z plastu
Rozmery (priemer x dĺžka): 12 x 47 cm

4. Nálepka na záchod Downloading

Nálepka na záchod Downloading

Naozaj originálna nálepka! Táto nálepka na záchod Downloading pobaví každého – obyvateľov vašej domácnosti, ale aj hostí či návštevu. Nalepte ju na svoj záchod a usmejte sa pri každom pohľade na ňu.

Rozmery nálepky: 15 x 13 cm

3. Dávkovač mydla v tvare nosa

Dávkovač mydla v tvare nosa

Dávkovač mydla/sprchového gélu v tvare nosa je len pre osoby so zmyslom pre humor. Ak pri umývaní alebo sprchovaní naň zatlačíte a začne z dierky vytekať niečo slizké zelené, treba to zobrať s úsmevom a pokračovať v starostlivosti o Vaše telo.
Dávkovač mydla z mäkkého plastu v tvare veľkého nosa
Mydlo/gél (najlepšie zelený) je potrebné dokúpiť
Mydlo vyteká z pravého otvoru
Stačí potlačiť, a mydlo začne vytekať
Dávkovač mydla obsahuje 3 prísavky
Rozmery: 16 x 12 x 9 cm
Jednoduchá montáž na obklady, zrkadlo..

2. Strieľacia hra na WC

Strieľacia hra na WC

Muži tvrdia, že tiež dokážu robiť viacero vecí naraz. Vďaka strieľacej hre na WC si to budú môcť vyskúšať. Pre začiatočníkov bude jednoduchší rozbeh po sediačky a pri dlhšom čase strávenom na záchode. Vyšší level hry je už pri súčasnom vykonávaní malej potreby a po stojačky. Odporúčame si nechať v miestnosti i handru, v prípade, že by sa predsa len niekto v zápale hry netrafil tam, kam má. Strieľacia hra na WC je vtipný darček nielen na toaletu, ktorý poteší najmä mužskú časť obyvateľov domácnosti.Plastová pištoľ na šípky (19 x 14 x 3 cm)
5 plastových šípok (dĺžka 6 cm)
Kartónový terč s otvorom na zavesenie (17 x 19 cm)
Kartónová visačka na dvere DO NOT DISTURB (19 x 6 cm)
Vhodná od 3 rokov

1. Golf na WC

Golf na WC

Už sa na záchode nebudete nudiť vždy, keď si zabudnete mobilný telefón. Golf na WC vám skráti chvíle strávené na toalete a vy si tak môžete vyskúšať svoju presnosť. WC golf je vtipným a originálnym darčekom, ktorý poteší najmä pánov. Spojte príjemné s užitočným a možno sa stanete naozajstným golfovým hráčom!

WC golf obsahuje:

1x zelená golfová podložka
1x golfová palica, 2x loptička
1x jamka s vlajkou
1x upozornenie na kľučku “Nerušiť“

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button