DarčekyDARČEKY

Darček pre otca : 22 tipov na darček pre otca

Darček pre otca. Neviete aký darček zvoliť pre vášho otca? Vybrali sme pre vás niekoľko typov na darček pre otca. Dúfame že vám týmto článkom pomôžeme vybrať si právne.

Darček pre otca do 25e

 

darček pre otca

Ak nechcete veľa utrácať pripravili sme pre vás darčeky v cenovom limite 25 eur.

1. Termoska

 

Termoska Darček pre otca

Ak váš otec pracuje vonku, je skvelým darčekom kúpiť mu termosku. Termoska sa vždy zíde či už na kávu tak aj na čaj. Najlepší výber termosiek.

2. Mete stanica

 

Mete stanica

Mete stanica je skvelý typ na darček pre otca. Na výber je niekoľko mete staníc s rôznymi funkciami. Vybrať mete stanicu pre otca.

 

3. Čiapka s čelovkou – Darček pre otca

 

Čiapka s čelovkou Darček pre otca

Čiapka s čelovku je skvelý typ na darček. Je dostatočne teplá a ľahko sa s ňou svieti. Či už pri večernej prechádzke tak aj pri práci po zotmení. Je to vážne dobrá vec, ktorú váš otec určite ocení. Navyše je to skvelý darček snáď pre každého člena rodiny. Vybrať čiapku s čelovku.

 

4. Závesný panel na náradie

 

Závesný panel na náradie
Darček pre otca

Čo tak zvoliť závesný panel na náradie? Váš otec si môže vďaka nemu jednoducho triediť skrutky, matice, klince… Vďaka takejto sade bude mať vždy v dielni poriadok. Vyberte si závesný panel na náradie.

 

5. Vyhrievaný poťah do auta – Darček pre otca

 

Vyhrievaný poťah do auta Darček pre otca

 

Vyhrievaný poťah do auta môže byť skvelý darček pre každého. Navyše majú v sebe zabudovaný termostat a tak je nastavenie teploty omnoho jednoduchšie. Vyhrievané poťahy do auta.

 

6. Alkoholtester

 

Alkoholtester

Alkoholtester je jeden zo zábavných typov na darček. Zažijete si s ním veľa zábavy hlavne pri rodinných oslavách. Najlepší výber alkoholtesterov.

 

7. Magnetická vložka do topánok – Darček pre otca

 

Magnetická vložka do topánok Darček pre otca

S magnetickými vložkami do topánok bude váš otec chodiť ako po machu. Viskózny gél umožní rovnomerné rozloženie hmotnosti človeka, čím zníži preťažovanie chodidiel a zmierni otrasy pri chôdzi. Magnet so svojimi liečebnými účinkami zlepšuje prekrvenie, privádza bunkám živiny a kyslík, tíši bolesti nôh a zmenšuje opuchy. Magnetické vložky do topánok.

 

8. Tlakomer

 

Tlakomer

Tlakomer je skvelým darčekom nie len pre otca ale využijú ho všetci členovia rodiny. V každej rodine by mal byť tlakomer a navyše je to skvelý darček pre otca. Vybrať tlakomer.

 

9. Osobná váha – Darček pre otca

 

Osobná váha Darček pre otca

Osobná váha je super darček pre otca. Novinkou sú osobné váhy s Bluetooth, vďaka čomu môžete spojiť váhu s mobilom a údaje o váhe tam zaznamenávať. Vybrať osobnú váhu.

 

10. Trekingove palice

 

Trekingove palice

Ak má váš otec rád prechádzky, určite sú správnym darčekom Trekingove palice. Vybrať trekingové palice.

 

11. Oblečenie – Darček pre otca

 

Oblečenie Darček pre otca

Oblečenie je výborný darček pre otca. Smrť Jánošíkova. Otcovia väčšinu času zarábajú v práci a niekedy im nezostane dostatok času ísť si nakúpiť oblečenie. Ako darček pre otca môžete vybrať bundu, nohavice, sveter alebo topánky. Vybrať oblečenie pre otca.

 

Darček pre otca nad 25e

1. Sušička ovocia

 

Sušička ovocia

Skvelým darčekom ktorý určite odporúčame je sušička ovocia. Vybrať sušičku ovocia.

 

2. Elektrický gril – Darček pre otca

Elektrický gril Darček pre otca

Ak má rád váš otec grilovanie. Určite by bol skvelým darčekom Elektrický gril. Grilovať môžete všade a po celý rok. Vybrať elektrický gril.

 

3. Gril

Gril

Ak by váš otec chcel skôr vonkajší gril, určite je správnou voľbou zvoliť gril na tuhe palivo. Vybrať gril.

 

4. Elektrické náradie – Darček pre otca

Elektrické náradie Darček pre otca

Skvelým darčekom je aj elektrické náradie. Či už ide o vŕtačky, píly, akú skrutkovače,… .Ako darček  je to na nezaplatenie. Otec sa vždy novému kúsku do dielne poteší. Vybrať elektrické náradie.

 

5. Sada náradia

Sada náradia

Sada náradia je určite darček ktorý váš otec plne využije a veľmi sa mu poteší. Vybrať sadu náradia.

 

6. Oceľový sejf – Darček pre otca

Oceľový sejf Darček pre otca

Oceľový sejf ako darček? Určite áno. Oceľový sejf má veľké využitie, pretože niektoré veci treba mať pod zámkom. Vybrať oceľový sejf.

 

7. Auto chladnička

Auto chladnička

Auto chladnička je jeden z darčekov pre otca ktorý poteší celú rodinu. Chladiace boxy sa dobre využívajú hlavne pri rodinných výletoch. Vybrať auto chladničku.

Panské zimne topánky – Ako si vybrať zimné topánky

 

8. Zastrihávač vlasov a fúzov – Darček pre otca

Zastrihávač vlasov a fúzov Darček pre otca

Zastrihávač vlasov a fúzov je dobrým typom na darček pre otca, ktorý určite nájde svoje využitie. Vybrať zastrihávač vlasov a fúzov.

 

9. Masáž nôh

Masáž nôh

Masáž nôh je dobrý darček ktorý poteší najmä po práci. Veľmi rýchlo uvoľňuje bolesť nôh a ľahko sa používa. Vybrať masáž nôh.

 

10. Vojenský batoh – Darček pre otca

 

 Vojenský batoh Darček pre otca

Vojenský batoh je dobrý na turistiku ale aj do práce. Je to kvalitný batoh ktorý je ako darček skvelý. Vybrať vojenský batoh.

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button