DARČEKYDarčeky

Darček pre manželku na Vianoce – Typy na darčeky

Darček pre manželku na Vianoce, pripravili sme pre vás tie najlepšie darčeky na Vianoce, ktorým sa manželka naozaj poteší. Pozrite si náš výber toho čo spraví vašim manželkám naozaj radosť.

 

Darček pre manželku na Vianoce

Darček pre manželku na Vianoce - Typy na darčeky

Mnoho z mužov premýšľa, čo by naozaj potešilo ich ženu na Vianoce. Prinášame vám témy no aj konkrétne darčeky, ktoré vašu ženu určite potešia. Najskôr vám prinášame 10 typov darčekov pre ženu, sú to typy pretože vy poznáte svoju ženu najlepšie a viete čo jej urobí radosť. Pri typoch vám zároveň dávame jedinečné návrhy ktoré určite neoľutujete a čo je najlepšie,  môžete ich nakúpiť aj viac. Vianoce sa blížia tak prajeme spokojný výber a radosť v rodinách.

 

1. Oblečenie

 

Čo poteší každú ženu? No predsa oblečenie. Doplnenie šatníka o nový kabát alebo legíny určite spraví vaším ženám obrovskú radosť. Však práve žena je stvorená pre krásu. Odporúčame vám obchod GATE sme s ním spokojný pretože majú široký výber kvalitného oblečenia, rozumné ceny a bezstarostnú dopravu.

 

Náš typ Zateplené legíny

 

Zateplené legíny určite potešia každú ženu. Prečo? Pretože spĺňajú 2 požiadavky ženy a to 1. Vyzerajú krásne 2. Sú v teple.  Zateplené legíny.

2. Topánky

Určite si ťažko spomeniete kedy ste svojej žene kúpili naposledy topánky.  A schválne viete akú má veľkosť? Dať žene snehule pod stromček, to je to čo ju skutočne poteší. Široký výber kvalitných topánok majú na Topankovo.sk

Dámske zimné topánky – 8 tipov ako si vybrať


Náš typBIELE ČLENKOVÉ ŠNUROVACIE SNEHULE TUTTU MS

Darček pre manželku na Vianoce - Typy na darčeky
Darček pre manželku na Vianoce – Typy na darčeky

 

3. Spotrebič

 

Je niečo čo by ste potrebovali v domácnosti? Sníva vaša žena o novom kuchynskom robotovi alebo o umývačke na riad? Nájdite niečo čo jej uľahčí domáce práce. Či už je to sušička oblečenia alebo robotický vysávač. Tomu sa vaša žena naozaj poteší. Širokú  škálu takýchto spotrebičov nájdete tu na 4home.sk


Náš typKuchynský robot Sencor STM 6351GR

Darček pre manželku na Vianoce - Typy na darčeky

 

4. Starostlivosť o vlasy

Určite aj vašej manželke záleží na vlasoch. Preto vám odporúčame ako vhodný darček pre manželku niečo čo jej pomôže a vylepší starostlivosť o vlasy. Napríklad nový fén na vlasy alebo kulmu.


Náš typConcept VZ6010 parná žehlička na vlasy ELITE Steam Boost

 

5. Šperky

Toto je azda jeden z najkrajších darov na Vianoce. Šperk z lásky, či už je to náhrdelník alebo iba krásne strieborné náušnice. Určite si to vaša manželka bude vážiť a vždy keď bude Tento darček nosiť, spomenie si na Vianoce a na vás.


Náš typStrieborné 925 náušnice, symetrické srdce

Darček pre manželku na Vianoce - Typy na darčeky

 

6. Kniha

Ak vaša manželka rada číta knihy, dať jej knihu ako darček môže byť naozaj úžasné. Riadne sa podľa tém ktoré vaša žena obľubuje. Najčastejšie sa jedná o romantické knihy alebo detektívky.


Náš typVýznam lásky

 

 

7. Nábytok

Je niečo čo už dlhšiu dobu chcete zrekonštruovať? Napríklad vymeniť kuchynský stôl či iba komodu? Čo tak darovať žene práve takýto darček?


Náš typ4home – tu nájdete naozaj všetko.

 

 

8. Výlet alebo wellness

Len si spomeňte. Kedy ste naposledy zobrali vašu manželku na výlet alebo relaxačný pobyt? Vaša manželka určite ocení zaslúžený oddych a čo je na tom najlepšie môžete ísť obaja a upävniť tak svoj vzťah. Však aj o tom sú Vianoce.

Zľavy na wellness pobyty
Náš typZlavadna.sk vyberte si podľa ponúk a miesta v ktorom žijete

 

9. Zimné športy

Veľkú radosť by ste svojej manželke spravili aj zimnými športami ako je napríklad lyžovanie alebo korčulovanie. Obzvlášť ak ju takýto šport baví či už profesionálne no i rekreáčne. Vaša manželka určite ocení keď si bude môcť zalyžovať na nových lyžiach a hlavne môžete ísť spolu.


Náš typDámske korčule na ľad K2 Alexis Ice BOA 2023

 

Darček pre manželku na Vianoce - Typy na darčeky

 

10. Parfém – Darček pre manželku na Vianoce

Nič nedokáže potešiť ženu viac ako kvalitný parfém. Určite sa poteší známej značkovej voňavke ktorú by si sama nekúpila.


Náš typKirke – parfém

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button