PLEMENA PSOV SKUPENSTVÁPsy

Rakúske psy 5 rakúskych plemien psov

Rakúske psy 5 rakúskych plemien psov . Keď si predstavíte Rakúsko , napadnú vám hrady , Alpy ,  čokoláda a možno aj Mozart .Rakúske plemena psov sú krásne a jedinečné . Tu je 5 plemien psov, ktoré pochádzajú z Rakúska :

 

Alpský jazvečíkovitý durič

 

Alpský jazvečíkovitý durič

 

Rakúske psy  . Alpský jazvečíkovitý durič bol používaný ako poľovnícky pes , hlavne na stopovanie a lov líšok a zajacov .Alpský jazvečíkovitý durič je malý pes s krátkymi nohami , je dobrý na lov zverí v nerovnom teréne vo vysokých nadmorských výškach . Plemena psov z Rakúska . Má hustú dvojitú srsť s krátkou a elegantnou kožušinou zvyčajne ryšavej až červenej farby . Sú dobrými spoločníkmi , priateľský a jemný psy . Vynikajúco sa hodia do rodiny.

 

Rakúsky krátkosrstý durič

Plemena psov z Rakúska

 

Rakúsky krátkosrstý durič Rakúske psy

 

Plemena psov z Rakúska .Rakúsky krátkosrstý durič je potomkom Keltských psov , hoci už existujú niekoľko stoviek rokov prvý Rakúsky krátkosrstý durič bol uznaný v roku 1884. Používali sa ako otužilé lovecké psy určené do náročného terénu a vysokých nadmorských výšok .Rakúsky krátkosrstý durič je stredne veľké plemeno psov s hrubou krátkou srsťou zvyčajne čiernej farby s pálením . Rakúske psy. Rakúsky krátkosrstý durič: Charakteristika plemena

Svalnaté psy Top 10 najsvalnatejších plemien psov

Rakúsky pinč – Rakúske psy

 

Rakúsky pinč Rakúske psy rakúske plemena psov

 

Rakúsky pinč patrí do skupiny teriérov . Boli chovaný ako strážne a spoločenské psy .Sú stredne veľké psy s dobrou odolnou srsťou . Ich srsť môže byť červená ,čierna s pálenými znakmi a môžu mať aj biele škvrny . Rakúsky pinč je vynikajúci strážny pes , oddaný svojej rodine a nedôverčivý iným ľuďom . Musia mať dostatok spoločnosti , nie je dobré ich nechávať dlho samých .

Štajerský durič – Rakúske psy

 

Štajerský durič Rakúske psy

 

Štajerský durič vznikol skrížením Hanoverským farbiarom a Istrijským krátkosrstým duričom . Je to dokonalý poľovnícky pes . Štajerský durič je stredne veľký pes s hrubou srsťou a fúzmi . Zvyčajne sa naviažu na svojich majiteľov a k ostatným ľuďom sú nedôverčiví .

Banánová maska na vlasy: získajte lesklé vlasy

Tirolský durič – Rakúske psy

 

Tirolský durič Rakúske psy

 

Tirolský durič ma pôvod v keltských psoch .Záznamy o plemene sú známe už od roku 1500 , keď ich Maximilián I., cisár svätej rímskej ríše, používal na lov. Tirolský durič je stredne veľký silný pes . Ma hustú dvojitú srsť . Tirolský durič nie je moc agresívny pes . Rakúske psy  . Skôr sa jedná o dobrého psa do rodiny len potrebuje viac pohybu .

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button