VZŤAHYŽivotný štýl

Ako si nájsť frajerku – 18 najlepších rád

Ako si nájsť frajerku : 18 miest a zoznamovacích aplikácií, ktoré fungujú. Každý z nás si dnes pravdepodobne prišiel odpovedať na rovnakú otázku – ako si nájsť priateľku. A hoci sa to niekedy môže zdať nemožné, v skutočnosti to nemusí byť až také ťažké. Nájsť si priateľku sa stalo mimoriadne jednoduché vďaka svetu online zoznamiek!

 

Ako si nájsť frajerku

 

Ako si nájsť frajerku

 

Ak hľadáte spôsob, ako nájsť tú pravú dámu, s ktorou budete tráviť čas, chodiť na výlety, vytvárať si spomienky a zaspávať do telefónu, ste na správnom mieste. Náš tím je tu, aby sme vám rozobrali naše obľúbené najlepšie zoznamovacie aplikácie na hľadanie priateľky a podelili sa s vami o tajnú omáčku, pokiaľ ide o to, ako si nájsť priateľku v dnešnom bláznivom svete.

1. Posilňovňa

 

Posilňovňa

Aj keď nie každý v posilňovni je tam preto, aby si našiel vzťah, nájdu sa tam ženy, ktoré sú tomu otvorené! Tu je niekoľko rýchlych tipov, ako si nájsť priateľku v posilňovni:

 • Fitness hodiny sú skvelým miestom, kde začať. Príďte tam skôr a zostaňte o pár minút neskôr, keď majú ľudia tendenciu viac komunikovať.
 • Nenoste slúchadlá, pretože to vás môže urobiť úplne neprístupnými, ak má dievča záujem.
 • Rozprávajte sa so všetkými! Nesnažte sa rozprávať len s dievčatami, ktoré vás zaujali. Rozprávajte sa s personálom, ostatnými chalanmi atď. Nikdy neviete, k čomu to môže viesť, a funguje to tak, že sa vám bude lepšie rozprávať s cudzími ľuďmi v posilňovni.
 • 10 najčastejších chýb pri oslovení ženy

 

2. Škola

 

Škola

Ak nechodíš do školy, toto sa ťa netýka! Ak však v škole ste, rozhliadnite sa trochu viac po svojich triedach. Skvelým miestom na nájdenie priateľky je škola, pretože ste pravdepodobne v rovnakej vekovej kategórii a už máte nejaké spoločné záujmy.

 

 • Vytváranie študijných skupín (s chlapcami a dievčatami) je skvelým začiatkom a v najhoršom prípade dostanete lepšie známky!
 • Zapojte sa do mimoškolských aktivít. Sú to zlaté doly na hľadanie potenciálnych priateliek.

3. Práca – Ako si nájsť frajerku

 

Práca - Ako si nájsť frajerku

Vo väčšine pracovných prostredí je v poriadku, že spolupracovníci randia. Navyše, ak pracujete v oblasti služieb, budete v kontakte s množstvom ľudí, medzi ktorými budú pravdepodobne aj atraktívne ženy.

 • Najprv sa uistite, že rozumiete pravidlám vašej spoločnosti, aby ste neurobili nič, čo by vás dostalo do problémov.
 • Dávajte si pozor na to, aby ste si v práci neprivodili nepríjemnosti. Odporúčame vám byť priamy vo vzťahu k niekomu, kto vás zaujíma (pozvite ho na oficiálne rande). Ak povie nie, je to v sekunde hotové a môžete ísť ďalej. Ak však budete celý proces preťahovať, môže to v kancelárii spôsobiť nepríjemné situácie.
 • Snažte sa vyhýbať randeniu so svojím šéfom alebo s niekým v hierarchii nadriadených (nahor aj nadol). Inými slovami, randite s niekým na rovnakej úrovni ako vy alebo na inom oddelení.

 

4. Stretávanie sa s priateľmi

 

Stretávanie sa s priateľmi

Keď ide o to, ako získať priateľku, vaši priatelia môžu byť vašou najlepšou devízou. Napísali sme o tom celú príručku, ktorú si musíte pozrieť. Ako zbaliť dievča – Ako začať Oslovenie

 

5. Online zoznamovacie aplikácie – Ako si nájsť frajerku

 

Online zoznamovacie aplikácie - Ako si nájsť frajerku

Aplikácie na zoznamovanie dievčat sú fenomenálnym spôsobom, ako sa super rýchlo zoznámiť s množstvom žien! A najlepšie na tom je, že viete, že tieto dievčatá skutočne hľadajú vzťah, pretože to majú napísané priamo na svojom profile. Odstráni to všetky dohady a môžete sa rozprávať s potenciálnymi kandidátkami na priateľku v priebehu niekoľkých minút bez toho, aby ste museli vyjsť z domu. Využite na to napríklad Badoo

 

6. Dobrovoľnícke príležitosti

 

Dobrovoľnícke príležitosti

Ako si nájsť frajerku? Dobrovoľníctvo je niečo, čo je jednoducho úžasné robiť, aj keď si nechcete nájsť priateľku. Z toho istého dôvodu má tendenciu priťahovať veľa kvalitných žien, ktorým záleží na ich komunite. Ak premýšľate, ako si nájsť priateľku, a chcete kvalitnú, toto je popredná možnosť.

 

7. Komunitné športové ligy – Ako si nájsť frajerku

 

Komunitné športové ligy - Ako si nájsť frajerku

Sú to SKVELÉ spôsoby, ako sa zoznámiť s množstvom kvalitných žien a tiež si nájsť nových priateľov. Najlepšie na tom je, že aj keď vo svojom meste nikoho nepoznáte, môžete sa pridať a oni vás zaradia do tímu. Nevynikáte v športe? To nevadí. Mnohé tímy hrajú len preto, aby sa zabavili. Nezabudnite, že existuje množstvo športov, na ktoré sa môžete pozrieť, ako napríklad kickball, futbal, softbal, vlajkový futbal a ďalšie. Ako zistím že je do mňa zamilovaná – 15 signálov

 

8. Cirkev

 

Cirkev

Ako si nájsť frajerku? Ak je pre vás u priateľky dôležitá viera, potom by stretnutie s niekým v kostole mohlo byť úžasným nápadom. Aj na to sme pripravili špecializovaného sprievodcu, ktorý vám pomôže! 

 

9. Kaviarne – Ako si nájsť frajerku

 

Kaviarne - Ako si nájsť frajerku

Nájsť si gf v kaviarni je v skutočnosti jednoduchšie, ako si myslíte. Tieto miesta navštevuje každý deň 1000 žien, čo znamená, že máte veľa možností. Budete však musieť mať trochu sebavedomia, aby ste mohli nadviazať rozhovor.

 

 • Frekventujte rovnaké miesto v rovnakom čase. To môže vytvoriť viac príležitostí so štamgastmi, ktorí sa tam tiež nachádzajú.
 • Pripravte si niekoľko otázok, ktoré môžete položiť, aby ste nadviazali rozhovor. „Čo ste si objednali?“ „Je tá kniha dobrá?“
 • Uvedomte si, že niektoré ženy si prichádzajú dať kávu a rýchlo odísť alebo si sadnúť a nebyť otravované. Ak hneď nezaznamenáte vnímavé vibrácie, rýchlo choďte ďalej.
 • Ako začať konverzáciu – 7 praktických tipov

10. Múzeá, výstavy umenia a kultúrne podujatia

 

Múzeá, výstavy umenia a kultúrne podujatia

Chcete poznať skvelé miesto na vyriešenie otázky, ako získať priateľku? Kultúrne podujatia. Priťahujú inteligentné, kreatívne a jedinečné ženy a vždy sa tam deje niečo, o čom sa dá hovoriť. Bonusové body: pred návštevou sa dozviete pár zaujímavostí o výstavách, o ktoré sa môžete podeliť (bez toho, aby ste sa snažili vyznieť ako vševedka).

 

11. Obchody s potravinami – Ako si nájsť frajerku

Áno, v obchode s potravinami môžete osloviť a spoznať ženy, ktoré by sa potenciálne mohli stať vašimi gf. Ťažká časť, ako vždy pri niečom inom ako pri online zoznamovaní, je, že neviete, kto je slobodný a kto hľadá. Okrem toho niektoré ženy nie sú také otvorené stretnutiam na miestach, ako je obchod s potravinami. Stále je to skvelé miesto na nadviazanie náhodných rozhovorov o produktoch, receptoch alebo čomkoľvek inom, s čím sa dá pracovať.

 

12. Arkády

Získať priateľku, ktorá má rada hry, je oveľa jednoduchšie, keď začnete často navštevovať herne. Áno, na týchto miestach bude veľa chlapov, ale v súčasnosti ich navštevuje oveľa viac žien.

 

13. Koncerty – Ako si nájsť frajerku

Menšie koncerty sú ideálnejšie, kde sa môžete porozprávať. Nemusí to byť veľká kapela alebo obrovské miesto, aby to fungovalo. Môžete ľahko nadviazať rozhovor a spýtať sa na veci, ako dlho sú fanúšikmi alebo či už niekedy videli kapelu naživo. Snažte sa vyhnúť situáciám, keď musíte kričať, aby ste sa mohli rozprávať.

14. Parky

Ženy sa môžu cítiť bezpečnejšie, keď ich oslovíte na mieste, ako je park, kde je otvorené priestranstvo a okolo je veľa ďalších ľudí. Ak sa snažíte zoznámiť s novou priateľkou v parku, tu je niekoľko ďalších tipov:

 • Nikdy neoslovujte ženu v noci v parku. Ako si nájsť frajerku
 • oslovte ju len vtedy, keď je okolo veľa iných ľudí, aby sa cítila pohodlnejšie
 • Neobzerajte sa za niekým v parku ani ho nenaháňajte; ak sa s ním chcete porozprávať, buďte priamy, aby ste nepôsobili strašidelne.
 • O čom sa baviť s babou 20 tipov na konverzáciu

15. Večery s karaoke

Tieto podujatia majú skvelú atmosféru a zvyčajne sa konajú v pohodových baroch alebo kaviarňach. Len sa uistite, že sa miešate a skutočne sa snažíte rozprávať s ľuďmi, inak skončíte tak, že budete celý večer sedieť pri stole sami.

 

16. Herné večery

Jednou z našich obľúbených odpovedí na hádanku, ako získať priateľku, sú herné večery! V baroch a kaviarňach sa teraz pravidelne organizujú večery stolových hier, trivia a podobne. Sú to fenomenálne spôsoby, ako nadviazať nové priateľstvá a spoznať ženy, pretože si takmer vynucujú interakciu medzi všetkými prítomnými.

 

17. Festivaly a špeciálne podujatia – Ako si nájsť frajerku

Vyhľadajte si v miestnom kalendári podujatí jedinečné podujatia, ktoré sa konajú. Ak ide o kultúrne podujatie, urobte si najprv domácu úlohu, aby ste sa dozvedeli, na čo sa chystáte. Zaregistrujte sa včas, najmä ak sú v rámci podujatia interaktívne veci, ktoré môžete robiť. Plešatenie a ako mu čeliť , Vypadávanie vlasov u mužov

18. Kdekoľvek na verejnosti

Gf si môžete nájsť doslova kdekoľvek na verejnosti, pokiaľ máte sebavedomie a odvahu nadviazať rozhovor a vyrovnať sa s nejakým odmietnutím. Ak to nie je vaša parketa, nezabudnite, že online zoznamky a aplikácie na zoznámenie s priateľkami odstraňujú mnohé z týchto nepríjemností a naozaj tento proces robia oveľa hladším (a jednoduchším).

 

Ako si nájsť priateľku – 3 kroky

Keď príde na odpoveď na stále populárnu otázku, ako si nájsť priateľku, je toho dosť, čo musíme obsiahnuť. Začína to správnym usporiadaním vecí vo vašom živote, vedie k zisteniu, aký typ dievčaťa hľadáte, a končí tým, že viete, kde hľadať. Poďme sa tomu všetkému venovať hneď teraz!

 

Krok 1 – Pripravte sa

Musíte byť takým človekom, s ktorým by vaša ideálna priateľka chcela chodiť.

Ako si nájsť frajerku? Tomuto tvrdeniu sme venovali úplne samostatný odsek, pretože je TAK dôležité. Nemusíte byť dokonalý a nemusíte mať všetky aspekty svojho života v poriadku, aby ste si mohli začať hľadať priateľku. Ak však nie ste ani blízko – pravdepodobne sa oplatí najprv na sebe trochu popracovať, než sa začnete zaoberať tým, ako si nájsť priateľku. Skvelá priateľka z vás urobí lepšieho človeka, ale musí sa navzájom dopĺňať. Ak očakávate, že vás žena napraví, nebudete mať šťastie pri hľadaní lásky.

 

Tu je niekoľko vzorových oblastí, v ktorých by ste mohli zvážiť zlepšenie seba samého predtým, ako sa vrhnete na hľadanie priateľky.

 • Vaše zdravie – Patria sem veci ako stravovacie návyky, hmotnosť a celkovo to, ako sa o seba staráte.
 • Vaša myseľ – Ste človek, ktorý POTREBUJE priateľku? Ak áno, budete mať pri randení problémy. Predtým, ako sa vrhnete na zoznamovanie, venujte čas tomu, aby ste sa dostali do bodu, v ktorom budete so sebou spokojní. Budete nám za to vďační.
 • Vaše financie – Nie, nemusíte byť bohatí, aby ste začali randiť. Každý si zaslúži lásku bez ohľadu na to, aká je jeho finančná situácia. Napriek tomu ľudia, ktorí majú svoju finančnú situáciu dobre pod kontrolou, sú atraktívnejší a zvyčajne sú lepšími partnermi. Nechceli by ste si nájsť priateľku, ktorá má zlé návyky pri míňaní a nemá rešpekt pred kontrolou svojich financií. Je veľký rozdiel medzi tým byť bohatý a mať kontrolu nad svojimi financiami. Dobrá kontrola zahŕňa také veci, ako je plán sporenia, minimálne ľahkovážne výdavky, minimálny dlh alebo aspoň plán na jeho splatenie, žiadne zlé nákupné správanie atď.

Krok 2 – Určite si, aký druh GF chcete – Ako si nájsť frajerku

Ak neviete, čo hľadáte, nebudete mať veľa šťastia pri hľadaní toho, čo hľadáte! Venujte niekoľko minút a zistite, čo hľadáte u priateľky. Dávajte pozor, aby ste sa príliš nezbláznili s kontrolným zoznamom, a uistite sa, že ste oddelili veci, ktoré vás vyrušujú, od vecí, ktoré by bolo pekné mať. Pokiaľ ide o ideálnu priateľku, je veľký rozdiel medzi prianiami a potrebami.

 

Tu je niekoľko otázok, ktoré si môžete položiť, aby ste tomu prišli na koreň. Je dôležité, aby ste tu strávili nejaký čas, pretože je to často prehliadaný krok v tom, ako si nájsť priateľku.

 • Aký oddaný vzťah hľadám?
 • O akú vekovú kategóriu mám záujem?
 • Som otvorený priateľke, ktorá má deti?
 • Mám nejaké zábrany, pokiaľ ide o veci ako pitie a fajčenie?
 • Hľadám priateľku, ktorá má rovnakú vieru ako ja?
 • Mám záujem o priateľku, ktorá býva blízko, alebo mi vyhovuje vzdialenosť?
 • Je nejaký konkrétny štýl alebo osobnosť, ktorú hľadám u priateľky?

Krok 3 – Poznajte najlepšie miesta na hľadanie priateľky

Ako ste už pravdepodobne pochopili, myslíme si, že aplikácie na hľadanie priateľky online sú najlepšími miestami na hľadanie lásky. Prečo? Pretože si môžete v krátkom čase pozrieť viac možností, vyhľadať presne to, čo hľadáte, a hneď viete, ktoré dievčatá sú slobodné a ktoré hľadajú záväzný vzťah priateľ/prítelkyně. Ak vám to znie ako víťazná kombinácia (čo by malo), odporúčame vám posunúť sa späť na túto stránku a nájsť si jednu z možností, ktorá vám najviac vyhovuje.

Existujú aj iné odpovede na otázku, kde a ako si nájsť priateľku, ako len online? Samozrejme! Množstvo týchto skvelých možností sme načrtli v hornej časti tejto stránky

 

Ako môžem ľahko získať priateľku?

Najjednoduchší spôsob, ako si nájsť priateľku, je použiť online zoznamovacie aplikácie. Aplikácie na zoznamovanie dievčat sú navrhnuté tak, aby boli efektívne a zjednodušili proces hľadania. Ako už bolo povedané, stále to bude vyžadovať prácu. Uistite sa, že máte realistické očakávania, že nájdenie priateľky môže nejaký čas trvať (ak vám naozaj záleží na nájdení tej pravej).

 

Môžem si nájsť priateľku online?

Áno, zoznamovanie online často vedie k nájdeniu priateľky (alebo priateľa, keď na to príde). Keď sa začnete rozprávať s náhodným partnerom a budete sa cítiť lepšie, môžete začať oficiálne randiť. Ak váš náprotivok súhlasí s tým, že sa stane vašou priateľkou, je čas, aby ste ako partner vynaložili úsilie na podporu a udržanie vášho vzťahu.

 

Fungujú online vzťahy?

Online vzťahy môžu fungovať veľmi dobre, pokiaľ sú obaja partneri ochotní vložiť svoj diel práce. Nemusíte byť vždy tvárou v tvár, aby ste si užili spoločný čas alebo mali rande, ale ak je jeden z partnerov neustále nedostupný alebo sa nechce snažiť, vzťah pravdepodobne zlyhá.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button