VZŤAHYŽivotný štýl

O čom sa baviť s babou 20 tipov na konverzáciu

O čom sa baviť s babou? 20 zaujímavých tém na rozhovor s dievčaťom, ktoré sa vám páči. Cítite sa trápne, keď sa snažíte rozprávať s dievčaťom? O čom si písať s babou. Zistite 20 zaujímavých tém, o ktorých sa môžete rozprávať s dievčaťom, ktoré sa vám páči, a vľúdne sa s ňou porozprávajte.

O čom sa baviť s babou

 

O čom sa baviť s babou O čom si písať s babou

 

Keď sú muži zamilovaní, cítia sa veľmi úzkostlivo, keď sa majú rozprávať s dievčaťom, ktoré sa im páči. Boja sa vyjadriť svoje pocity dievčaťu, ktoré si vybrali, aj keď sa im veľmi páči a je dostatok príležitostí na srdečný rozhovor alebo diskusiu. O čom si písať s babou. Mnohí chlapci využívajú svoj šarm a začnú nehorázne flirtovať hneď po tom, ako sa s dievčaťom zoznámia. Tento trik funguje len vtedy, keď je dievča ľahké zaujať, alebo dievčatá chcú len flirtovať. Ak chcete na dievča, ktoré sa vám páči, zanechať dobrý alebo vážny dojem, musíte vyskúšať tieto témy. Tu sú niektoré zo zaujímavých tém, o ktorých sa môžete rozprávať s dievčaťom, ktoré ste spoznali osobne alebo na Facebooku. Ako zbaliť dievča – Ako začať Oslovenie.

 

1. Hovorte s dievčaťom, ktoré sa vám páči, o jej vášni

 

Môže byť pre muža ťažké vymyslieť tému, o ktorej by sa mohol rozprávať s dievčaťom, ktoré miluje. Rozhovor o jej vášni však môže byť celkom zaujímavým začiatkom, ako posunúť váš vzťah s ňou ďalej. Keď vám dievča povie, čo má najradšej, môžete ju povzbudiť, aby na túto tému hovorila viac, a pomôcť jej posunúť svoju vášeň ďalej. Ak je napríklad jej vášňou záhradkárčenie, môžete svoje dievča vziať do obchodu s rastlinami, ktorý sa jej môže páčiť, a pomôcť jej pri výbere rastlín podľa jej výberu.

 

2. Porozprávajte sa s dievčaťom, ktoré sa vám páči, o jej rodinných hodnotách O čom si písať s babou.

 

včaťom, ktoré sa vám páči, o jej rodinných hodnotách

 

Všetky dievčatá sa rady rozprávajú o svojich rodičoch, súrodencoch a priateľoch. Ak sa s ňou teda budete rozprávať o rodinných hodnotách a kultúre, možno aj ona bude hovoriť o svojej rodine. O čom sa baviť s babou. To vám tiež poskytne predstavu o tom, či je dievča, ktoré sa vám páči, naozaj váš typ, tradičný alebo moderný, a ako veľmi jej rodina ovplyvní váš spoločný život, keď vzťah posuniete ďalej.

O čom sa rozprávať s dievčaťom

O čom sa rozprávať s dievčaťom? Keď sa rozprávaš s dievčaťom, môžeš otvoriť konverzáciu radom tém, ktoré sú príjemné a zaujímavé. Napríklad môžeš začať otázkou na jej záľuby a koníčky, čo je skvelý spôsob, ako zistiť viac o tom, čo ju baví a čomu sa venuje vo voľnom čase. Môžeš sa tiež pýtať na obľúbenú hudbu, filmy alebo knihy, čo môže odhaliť spoločné záujmy a poskytnúť materiál na ďalšiu diskusiu. Ak chceš ísť do hĺbky, môžeš sa opýtať na cesty, ktoré absolvovala a ktoré miesta ju najviac zaujali.

O čom sa rozprávať s dievčaťom

3. Porozprávajte sa o najbláznivejšej veci, ktorú kedy urobila

 

Hoci je to dosť smiešne, vaše dievča sa určite srdečne otvorí, ak sa jej opýtate na najbláznivejšiu vec, ktorú kedy urobila alebo by chcela niekedy urobiť. O čom si písať s babou. Ak je hanblivá a nechce o tom hovoriť, povedzte svojmu dievčaťu, že ju budete mať radi. Keď začne rozprávať o najbláznivejších veciach vo svojom živote, môžete si vymyslieť hru a každý z vás bude postupne vymýšľať bláznivú vec, ktorú by urobil.

 

4. Spýtajte sa dievčaťa, aký je pre ňu zmysel života – O čom sa baviť s babou

 Spýtajte sa dievčaťa, aký je pre ňu zmysel života - O čom sa baviť s babou

 

Ak ste práve začali, môžete sa s dievčaťom, ktoré sa vám páči, porozprávať o spiritualite a filozofii. Ak ste sa zoznámili na Facebooku, potom sa môžete začať rozprávať o týchto témach aj na sociálnych sieťach. Keď sa s dievčaťom rozprávate o takýchto témach, ľahko pochopíte, či ste obaja kompatibilní alebo nie. Je to teda aj spôsob, ako pochopiť, aký je jej pohľad na život a ďalšie veci.

 

5. Hovorte o láske s dievčaťom, ktoré sa vám páči

 

Každý zamilovaný by sa rád rozprával o láske a romantike a túto tému môžete vždy využiť na to, aby bol váš vzťah s dievčaťom romantickejší a zaujímavejší. Ak sa veľmi snažíte, aby sa vám konkrétne dievča veľmi páčilo, potom by ste sa mali rozprávať o láske, aby ste jej dali predstavu o tom, čo presne od nej očakávate.

 

6. Má rada dobrodružstvá? – O čom sa baviť s babou

Má rada dobrodružstvá O čom sa baviť s babou

 

Ak vaše dievča miluje cestovanie alebo je blázon do dobrodružstiev a trekov, potom je to jedna z tém, o ktorých sa môžete vždy spolu rozprávať. Existuje len veľmi málo ľudí, ktorí neradi cestujú. Ak teda chcete, aby bola vaša diskusia na Facebooku zaujímavejšia, môžete sa vždy rozprávať o miestach, kam by vaše dievča chcelo ísť a podobne.

 

7. Rozprávanie o jej nemravných sexuálnych zážitkoch

 

Ak váš vzťah prebieha hladko, môžete sa s dievčaťom, ktoré sa vám páči, rozprávať o jej sexuálnych zážitkoch v spálni. Šanca, že vám povie pravdu, je vyššia, ak už máte blízky vzťah. Vždy je však lepšie hovoriť o takýchto veciach s dievčaťom, ktoré sa vám páči, ešte pred intímnym stykom.

 

8. Aké sú jej sny? – O čom sa baviť s babou

Aké sú jej sny - O čom sa baviť s babou

 

Áno, je veľmi dôležité, aby ste sa so svojou priateľkou porozprávali o jej zvláštnych snoch. Je prirodzené mať sny. Ale ona sa o ne nepodelí s nikým, koho práve spoznala. Bude o tom hovoriť len vtedy, keď vás bude považovať za výnimočného. Keď sa s ňou porozprávate o svojich snoch, vaše dievča sa vám otvorí aj o svojich predstavách, snoch a vášňach.

 

9. Hovorte s ňou o svojej teórii zvádzania

 

Ženy vždy ochotne hovoria o milovaní a zvádzaní. O čom si písať s babou. Ak jej teda poviete o svojom záujme o zvádzanie a počas diskusie jej prezradíte niekoľko tipov, vaše dievča to určite zaujme a určite vás pozve na tú nočnú kávu, ktorá môže určite viesť k niečomu výnimočnému.

 

10. Aké je vaše najväčšie tajomstvo?

 

 Aké je vaše najväčšie tajomstvo O čom si písať s babou

 

Žiadne dievča nebude na prvom rande hovoriť o svojich najväčších tajomstvách. Ale samozrejme, ak prejavíte záujem o jej tajomstvá a opýtate sa na ne, okamžite s vami pocíti citové spojenie. Vždy jej môžete odhaliť niektoré zo svojich tajomstiev a podrobne sa o nich porozprávať, aby ste povzbudili svoje dievča, aby sa s vami cítilo ako doma a odhalilo vám svoje najväčšie tajomstvá. O čom sa baviť s babou.

 

11. Hovorte o jej záľubách – O čom sa baviť s babou

 

Ak ste sa na Facebooku stretli prvýkrát, potom máte veľa vecí, o ktorých sa musíte navzájom dozvedieť a porozprávať. Vždy sa môžete opýtať na jej záľuby a podľa toho jej navrhnúť rôzne veci. Napríklad, ak je jej koníčkom čítanie. Môžete jej vždy navrhnúť rôzne najnovšie knihy v závislosti od typu kníh, ktoré má rada, beletriu alebo literatúru faktu, akčné alebo romantické a podobne. Jej záľuby vám tiež odhalia jej zmýšľanie, ktoré môže byť vodítkom, či by ste s ňou mali pokračovať alebo nie.

 

12. Ktoré filmy má rada? O čom si písať s babou.

 

Filmy sú jednou z tém, o ktorých by sa rád rozprával každý. Môžete vymenovať názvy filmov, ktoré by rada pozerala. Ak napríklad rada pozerá horory, môžete niektoré z nich vymenovať a dokonca navrhnúť, aby ste si ich pozreli spolu. Je to jeden z najromantickejších spôsobov budovania vzťahu, zatiaľ čo vy dvaja sa budete rozprávať o filme a jeho deji.

 

13. Páči sa jej Mozart alebo Justin Bieber? O čom si písať s babou.

 

Kto nemá rád hudbu? Každé dievča má slabosť pre jedného alebo dvoch hudobníkov alebo popových spevákov. Zistite, čo má vaše dievča rado. Má rada jazz alebo rada tancuje na pop? Poznanie jej vkusu vám pomôže posunúť diskusiu ďalej, keď sa budete rozprávať o rôznych spevákoch a hudobníkoch pri šálke kávy alebo počas rozhovoru cez mobilný telefón či chatovania na Facebooku.

 

14. Pozrite si jej obľúbenú celebritu – O čom sa baviť s babou

 

Dievčatá zbožňujú hollywoodske hviezdy a celebrity. Veľmi rady o nich aj klebetia, rozprávajú o ich milostných aférach a fitness režime. O čom sa baviť s babou. So svojím dievčaťom sa teda vždy môžete rozprávať o celebritách a hollywoodskych hviezdach. Určite sa bude rada rozprávať o svojich obľúbených hviezdach, a ak jej o nich prezradíte nejaké špeciálne tajomstvá, vaše dievča sa s vami bude celkom ochotne rozprávať znova a znova.

 

15. Zdieľanie spomienok z detstva O čom sa baviť s babou

 

Spomienky na detstvo sú srdcu najdrahšie a každý sa o nich rád rozpráva. Chcete sa so svojím dievčaťom spojiť? Potom ju povzbuďte, aby rozprávala o svojich detských dňoch, o svojich najvzácnejších kamarátoch zo školy a podobne. Je to tiež dobrý spôsob, ako lepšie spoznať minulosť toho druhého. Môžete ju využiť na začatie rozhovoru, pretože je to jedna z bežných tém na začatie konverzácie. Od nej môžete ľahko prejsť k hlbším rozhovorom.

 

16. Čo radi robíte v posteli? O čom sa baviť s babou

 

Romantické rande môžete vždy urobiť intímnejším tým, že budete diskutovať o veciach, ktoré vaše dievča rado robí. Spýtajte sa svojho dievčaťa hneď a zistíte, že sa s vami o tejto chúlostivej téme celkom ochotne porozpráva. Už len samotná myšlienka na intímny styk s mužom môže vaše dievča otvoriť, aby sa rozprávalo o svojich záľubách a nerádoch v spálni.

 

17. Vzájomné pochvaľovanie si svojich predností

 

Komplimentovanie dievčaťa môže byť jedným z najlepších spôsobov, ako ju otvoriť k rozhovoru a diskusii. Bude k vám srdečnejšia, ak oceníte jej šaty alebo účes, a ochotne sa s vami o tom začne rozprávať. Dievčatá spravidla vždy milujú, keď ich ich priatelia alebo milenci otvorene chvália.

 

18. Diskutovanie o kariére – O čom sa baviť s babou

 

Dnešné ženy sú karieristky a majú rady, keď ich muži hovoria o kariére a oceňujú ich prístup k povolaniu. Vždy môžete očakávať, že sa vám dievča srdečne otvorí, ak sa jej budete pýtať na jej kariéru, ciele a túžby.

 

19. Jej obľúbené dovolenkové miesto – O čom sa rozprávať s dievčaťom

 

Ak chcete svoj vzťah s priateľkou posunúť ďalej, požiadajte ju, aby vám porozprávala o svojom obľúbenom dovolenkovom mieste a o tom, prečo miluje práve toto miesto. O čom sa rozprávať s dievčaťom. Môžete sa tiež porozprávať o tom, že by ste na toto miesto išli spolu na piknik alebo na dovolenku, len aby ste spolu strávili viac času. O čom sa rozprávať s dievčaťom. Vypadávanie vlasov.

 

20. Hovorte o obľúbených parfumoch, kvetoch a sladkostiach – O čom sa rozprávať s dievčaťom

 

Čo je dôležitou súčasťou romantiky? O čom si písať s babou. Samozrejme, kvety, sladkosti a vôňa. Ak sa teda so svojím dievčaťom porozprávate o takýchto veciach, bude to jeden zo spôsobov, ako spoznať jej vkus, aby ste jej mohli darovať veci a zapôsobiť na jej myseľ, ako veľmi ju máte radi.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button