VZŤAHYZaujímavosti

Ako zbaliť dievča – Ako začať Oslovenie

Ako zbaliť dievča . Rady a typy ako zbaliť dievča . Ako osloviť dievča a ženu ktorú milujete ? Postup ako osloviť ženu . Ako začať rozhovor .

 

Ako zbaliť dievča oslovenie

 

Prvým krokom muža k získaniu ženy je – OSLOVENIE. Oslovenie je krátky „úvod-intro“ do ďalšej interakcie. Najčastejšou formou je verbálne oslovenie, …začať však môžete napr. aj očným kontaktom (teda neverbálne). Na to, aby ste ženu úspešne zviedli a získali, potrebujete urobiť ten malý-veľký reálny krok. Osloviť ju… !“Toto poznanie tu bolo omnoho skôr, ako samotná Pick Up komunita. Avšak silu tohto jednoduchého poznania, priniesla so sebou až prax. A stala sa z toho doslova vedná disciplína“ – ..ako, kedy, kde, s čím … správne ženu osloviť. Na pohľad jednoduchá vec v praxi však mnohým mužom prináša nesmiernu prekážku v ďalšej HRE. Až takú veľkú, že vďaka strachu z oslovenia tzv. „AA“ (ak ho neprekonajú) – strácajú možnosti spontánneho spoznávania a zoznamovania sa. Ako zbaliť dievča .

oslovenie zeny Ako zbaliť dievča

Strach z oslovenia (angl. Approach Anxiety“)

Bez tohto poznania veci, nebudete ako muž v HRE zvanej zvádzanie, úspešný. AA“ je niečo, čo máme geneticky dané. Je to vrodený strach prejavujúci sa vtedy, ak máme osloviť pre nás mužov krásnu, atraktívnu ženu. Čím je hodnota oslovovanej ženy (rating) vyššia, tým je väčší aj strach mužov z oslovenia. Je to takmer priama úmera.

Najväčšie Jelene na svete : Lov Jeleňov na Novom Zélande

Test 1: „…skúste osloviť a zaujať postaršiu pani s akýmkoľvek dôvodom“ –

Ako zbaliť dievča  . výsledok: väčšina z mužov (pokial netrpí istým druhom sociálnej fóbie), s tým nebude mať žiaden problém

Test 2: Skúste urobiť to isté, ale objektom (Vašim cieľom – target) bude v tomto prípade štíhla, mladá, vysoko atraktívna sexi blondínka či bruneta (SHB)

 

Just do it now !

 

Ak ste tieto dva testy realizovali, viete nielen to, ako na tom s oslovovaním aktuálne ste (ale ak ste aj všímavý), – viete už aj to, čo AA“ v skutočnosti znamená – u Vás osobne. Viete ako prebieha. Viete čo sa s Vami deje – na úrovni tela, mysle i duše. To je krok č.1. Ďalším krokom bude – strach z oslovenia postupne odbúrať. Ciest je niekoľko – cieľ len jeden. Je dôležité si uvedomiť, že každá nová interakcia je pre Vás POZITÍVNOU skúsenosťou !Nielen to – je pre Vás príležitosť niečo sa o sebe a druhých dozvedieť a naučiť. Ako zbaliť dievča .

 

prva laska Ako zbaliť dievča

 

 

A to je cesta OSOBNÉHO RASTU (o tom viac neskôr). Všetko zo všetkým súvisí – nie je to len o memorovaní fráz tzv. OPENERS (otvarákov“), prostredníctvom ktorých ženy oslovujete. Má to hlbší význam. Stačí jedno cvičenie – jedna interakcia – a zístíte ako na tom v skutočnosti ste. Človek, ktorý Vás pozoruje z okolia, vie povedať, ako na neho pôsobíte, nedokáže Vám však sprostredkovať Vašu OSOBNÚ SKÚSENOSŤ – pokiaľ uvedené nepozná z vlastného života / praxe. Ako zbaliť dievča . Tak je to aj s AA“ – väčšina mužov jasne pozná, o čom to je. Väčšina žien – tomu nerozumie. Majú len jednu jedinú odpoveď pre seba a mužov, ktorej posolstvo je: „..čo je to za chlapa, ktorý sa ma bojí čo i len osloviť, …ako mám očakávať to, že daný muž má v sebe kvality, ktoré mne a mojim deťom v prípade, že by som sa s ním dala do partnerstva, zaručia potreby, ktoré u MUŽA/PARTNERA svojich snov hľadám…“: Istota – Bezpečie – Ochrana – Sila – Sebavedomie – Komunikatívnosť – Dominancia –

 

Sexualita- Zaopatrenie – Leading – Iniciatíva – Plodnosť – Humor – Iné atribúty …

Mastné vlasy : 5 domácich liekov

3 sekundové pravidlo (angl. Three seconds rules“)

Na odbúranie počiatočného strachu sa v Pick Up umení odporúča tzv. 3-sekundové pravidlo . To znamená , že ak zbadáte atraktívnu HB (atraktívnu ženu)), do 3 sekúnd by ste mali za za ňou ísť a osloviť ju. Bude to vyzerať prirodzene a za ďalšie: čím dlhšie budete váhať a čakať, tým viac sa vo Vás spustí myšlienkový proces, ktorý Vás bude paralyzovať osloviť ju.“ Jednoducho – čím viac budete premýšlať, tým sú Vaše šance nižšie na úspech

 

laska Ako zbaliť dievča

 

10 najčastejších chýb pri aktívnom oslovovaní

Chyba č. 1: Zle ohodnotenie situácie – DayGame vs Club Game

Každá hra v umení zvádzania má svoje jasné špecifiká. Úspech Vašej hry závisí aj od toho, kde sa Vy cítite dobre, čomu vy osobne dávate prednosť. Ste party boy“ mladších ročníkov, ktorý nesmierne rád trávi čas s neznámymi ľuďmi- potom je pre Vás osvojenie umenia Bar Game“ tou správnou voľbou. Máte slabosť pre excentrický zovňajšok, rytmus hudby, energiu tanca na parkete – ok, užívajte si to teda naplno pri Club Game. Ako zbaliť dievča .

 

Ako zbaliť dievča  . Ak naopak máte radi jasný den, otvorený rozhovor, spontánne stretnutia na ulici, v škole, zamestnaní či pri nákupoch…zlepšujte si svoje skills“ v oblasti Day Game. Každému podľa chuti. Pick Up je umenie, prostredníctvom ktorého dokážete v danej situácii (Night al. Day Game), vyťažiť maximum. Je to cesta stáleho rastu a rozvoja. Začnite s tým, v čom ste dobrý. Každý z nás je individualita, každý má čo ponúknuť, má niečo, na čom sa dá stavať a budovať. A postupne krok po kroku, tak začnete búrať svoju osobnú komfortnú zónu.“ A časom ….sa naučíte výzvy života príjmať s radosťou kdekoľvek – aj v oblasti zvádzania a balenia žien.

 

Chyba č. 2: Nevhodné ciele – kvantita vs kvalita

 

Záleží len na Vás, akú ženu oslovíte. Každá akcia vyvolá istú reakciu“ – to platí aj v Pick Up umení. Ako zbaliť dievča  . Premenené na drobné: ak ste v teréne“ a pripravujete sa osloviť ženu, – je len na Vás, ktorá to bude. Každý z nás má iný vkus, každému sa páči niečo iné. Vyberte si svoj typ žien, ktoré Vás bytostne oslovujú“ a aké by ste radi spoznali. Má to svoj význam: „…kvantitu oslovených žien, nahradíte kvalitou.“ Oslovovanie „všetkého čo sa hýbe“ je akurát tak dobré na rozcvičovanie sa. Následne, ak chcete cieliť na istotu – zvolnite tempo, zvýšte svoju pozornosť, vedome selektujte a zamerajte sa na Vaše osobné CIELE – ženy, ktoré naozaj získať chcete.

 

ako zbaliť ženu

 

Chyba č. 3: Príliš dlhé váhanie

 

Ak v HRE váhate príliš dlho, stane sa zväčša to, že svoj CIEL miniete. Prijať pravidlo 3 sekúnd do Vašej osobnej hry znamená, že ak uvidíte ženu, ktorá Vám za to skutočne stojí, neváhate a idete do toho. Nič menej, nič viac. AKCIA, namiesto stagnácie. RISK namiesto istoty komfortnej zóny. ZISK je to, čo môžete zožať. Váhanie je vôbec jeden z najväčších problémov“ mužov.

Ak si však uvedomíte, čo môžete získať vs čo môžete stratiť (odpoveď: NIČ, ak nerátame „odmietnutie“) – výhody aktívneho oslovovania / zoznamovania sa so ženami je neporovnateľne väčším PRÍNOSOM. Z osobnej praxe, a rovnako tak z praxe množstva mužov s ktorými sme za tie roky pracovali, vieme s určitosťou povedať, že byť INICIATÍVNY a AKTÍVNY je devíza mužov, ktorí majú úspechy u žien.

ako osloviť zenu Ako zbaliť dievča

 

Chyba č. 4: Neusmievate sa Ako zbaliť dievča 

 

Hovorí sa, že úsmev topí ľady. Je to pravda. Rovnako tak, to platí pri kontakte so ženami,

-v oblasti zvádzania a aktívneho zoznamovania. Je to alfa a omega – sociálnej interakcie. Pozor

– nehovoríme tu o úškrne, ironickom úsmeve, či nepodarených úšklaboch“ ktorými sa muži snažia urobiť dobrý dojem pri žene. NIE. Hovoríme o úprimnom (kongruentnom) a sympatickom úsmeve – ktorým dávate ženám najavo, že „ste pozitívne naladený, máte dobrú náladu, nebojíte sa a tešíte sa na stretnutie s danou ženou, ktorú oslovujete. Žene to dáva jasný pozitívny signál“ zahájenia dobrej komunikácie. Ako zbaliť dievča .

 

ako zbaliť dievča

 

Chyba č. 5: Direkt vs Indirekt – ako ženu osloviť

 

To či je priame oslovenie (pr. …“hej holka, na sekundu, páčiš sa mi, rád by som Ta spoznal bližšie..“) účinnejšie a pre muža úspešnejšie ako oslovenie nepriame (pr. ..slečna, potrebujem rýchli ženský názor, …kto klame viac, muži či ženy, …pretože tu s priateľom práve preberáme … bla bla) – to je predmetom mnohých diskusií. Prístupov a škôl je veľa. Jediná cesta je – otestovať si to čo funguje Vám.

 

Umením však je vedieť využívať princípy oboch prístupov. To je rozdiel medzi Master PUA vs AFC. Vedieť napr., že ak máte len veľmi krátky čas osloviť ženu, ktorá Vás skutočne zaujala, … nebudete seba ani ju zdržovať a naťahovať, ale pôjdete takpovediac priamo na bránu. Ako zbaliť dievča  .To všetko si vyžaduje istý cit a zručnosť umenia sociálnej interakcie“ – ktoré sa však úspešne môže naučiť každý.

 

Chyba č. 6: Prílišná snaha odrádza Ako zbaliť dievča 

 

Poznáte to sami … to čo môžete mať hneď a ľahko, Vás neláka.“ Rovnaký princíp funguje aj v oblasti zoznamovania. Ak žene príliš „okato demonštrujete“ svoj záujem, stráca chuť. Jedným z najväčších magnetov pre ženy je „tajomnosť a nedostupnosť muža.“  Ako zbaliť dievča  . Ak oslovíte neznámu ženu, jej vnútorný systém“ Vás neustále diagnostikuje s cieľom vyhodnotiť: „..je tu neznámy muž, ktorý ma oslovil, stojí za to zostať v tejto interakcii….áno / nie… ? Ak áno, jej pozornosť sa orientuje na Vás a podvedome sa začne pýtať „…KTO je tento muž.. ?

 

Ak žene na túto otázku dáte všetky informácie hneď – Vaša atraktivita klesne. Nechajte ju preto v napätí a očakávaní do ďalšieho spoločného stretnutia, pri ktorom „…jej o sebea jej samej prezradíte viac .-)

 

Chyba č. 7: Hra nie je „kongruentná“ Ako zbaliť dievča 

 

Jednou z najčastejších chýb mužov pri aktívnom zoznamovaní sa, je skutočnosť, že vo svojej HRE nie sú kongruentný. Znamená to, napr. aj to: „…že to čo oslovenej žene komunikujú slovami, nekorešponduje s ich rečou tela, hlasom, mimikou či dokonca celkovo s ich osobnosťou.

 

Príkladom môže byť mladík v teniskách oslovujúci atraktívnu sebavedomú ženu v kostýme, ktorý koktajúc, pozerajúc do zeme jej adresuje a komunikuje naučenú úvodnú frázu (opener): „…ak by som nebol gay, bola by si moja kotě… .“ Zhrnuté a podčiarknuté: komické, s nulovým výsledkom.

 

Chyba č. 8: Pozor na komplimenty Ako zbaliť dievča 

 

Muži neraz v kontakte s peknými ženami, strácajú schopnosť zdravého odstupu a chladnej hlavy. Namiesto aby boli prirodzení, spontánni a uvolnení, vedomí vlastnej hodnoty – robia presny opak. Zahrňujú ženy lacnými komplimentami – od psích pohľadov, cez verbálne ódy na jej krásu a osobnosť. Ako zbaliť dievča  . Čím je žena krajšia, tým je jej HODNOTA v očiach mužov vyššia. Celá takáto zoznamovacia „mužsko-ženská“ interakcia, má pre ženu jedinú informáciu: 

 

muž mi pripisuje vyššiu hodnotu ako sebe samému, je nesebavedomý, môžem ho mať len čo kývnem prstom… . Nemám záujem.“ Pamätajte, ženy majú radi úprimné komplimenty, ale od zdravo sebavedomých mužo,v s odvahou, iniciatívou a vlastnou hodnotou.

 

ako osloviť ženu

 

Chyba č. 9: Zvádzanie nie je výsluch

 

Absolútny „Killer“ v oblasti zoznamovania, sú nevhodne komunikované otázky. Namiesto Odkiaľ si ..?“, použite radšej „…zdá sa mi, ako by si pochádzala z XY… .“ Flirt a zvádzanie nie je výsluch. Žene nekladieme tzv. „uzavreté otázky“ s odpoveďou „áno / nie“ pri ktorých nemá možnosť s Vami ďalej komunikovať. Ako zbaliť dievča  .Naopak, pri vhodne zvolenej komunikácii, môžete ženu veľmi zaujať. Bude vidieť, že ste ako muž komunikatívny, spoločenský a viete viesť cielený rozhovor aj bez hlúpych otázok, ktorými ju v živote otravujú priemerný muži: „..kto si, čo robíš, koľko máš rokov… .“

 

Chyba č. 10: Hru beriete príliš vážne

 

Flirt, zvádzanie a aktívne zoznamovanie – je HRA. A tá, aby Vás zaujala musí byť príťažlivá. Čo myslíte, čo na ženu zapôsobí viac – muž, ktorý oslovenie neznámej ženy“ berie príliš vážne (nie je uvoľnený, pôsobí ako by si oslovovanie skúšal na každej druhej a nemá evidentne zmysel pre hru a zábavu života….), alebo MUŽ – ktorý si to, že je jedným z mála aktívnych, odvážnych a zdravo sebavedomých jedincov skutočne užíva ?!“ Nemáte čo stratiť – môžete však v osobnom a partnerskom živote nesmierne veľa získať !Ako zbaliť dievča .

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button