SLOVENSKOŽivotný štýl

Najlepšie wellness na Slovensku: Top 10 wellness

Najlepšie wellness na Slovensku: Top 10 wellness centier, ktoré musíte navštíviť. Slovensko je krajina s bohatou históriou a kultúrou, ale aj s krásnou prírodou a možnosťami na oddych a relaxáciu. Jednou z najobľúbenejších aktivít pre relaxáciu je návšteva wellness centra. V tomto článku vám predstavíme top 10 wellness centier na Slovensku, ktoré sú zaručeným miestom pre oddych a relaxáciu.

 

Najlepšie wellness na Slovensku

 

Najlepšie wellness na Slovensku

 

Slovensko ponúka množstvo krásnych miest pre oddych a relaxáciu. Wellness centrá sú ideálnym miestom pre regeneráciu tela a duše.Najlepšie wellness na Slovensku.  V tomto článku sme vám predstavili top 10 wellness centier na Slovensku, ktoré sú zaručeným miestom pre oddych a relaxáciu. Ak hľadáte miesto na relax, určite stojí za to navštíviť niektoré z týchto centier.

1. Spa & Aquapark Turčianske Teplice

 

Spa & Aquapark Turčianske Teplice sa nachádza v krásnom prostredí Veľkej Fatry. Ponúka niekoľko bazénov a saun, masáže a ďalšie procedúry. Tento wellness centrum je ideálnym miestom pre oddych a relaxáciu.

 

2. Spa Hotel Grand Splendid

 

Spa Hotel Grand Splendid sa nachádza v kúpeľnom meste Piešťany. Tento luxusný hotel ponúka množstvo procedúr, od masáží až po kozmetické ošetrenia. Okrem toho si môžete vychutnať aj vynikajúcu gastronómiu. Najzaujímavejšie ubytovanie na Slovensku – top 7

 

3. Hotel Partizán – Najlepšie wellness na Slovensku

 

Hotel Partizán sa nachádza v Nízkych Tatrách a ponúka širokú škálu procedúr, od masáží až po kozmetické ošetrenia. Okrem toho si môžete vychutnať aj krásne prírodné prostredie. Najväčšie mestá Slovenska

Najlepšie wellness na Slovensku

4. Wellness hotel Chopok

 

Wellness hotel Chopok sa nachádza v Jasnej a ponúka sauny, bazény a procedúry. Tento hotel je ideálnym miestom pre oddych a relaxáciu po celý rok. Mastné vlasy : 5 domácich liekov

 

5. Wellness Hotel Bystrá – Najlepšie wellness na Slovensku

 

Wellness Hotel Bystrá sa nachádza v Nízkych Tatrách a ponúka sauny, bazény a procedúry. Tento hotel je ideálnym miestom pre oddych po celý rok, ale predovšetkým v zimnom období.

Bazén

6. Spa Hotel Aqua

 

Spa Hotel Aqua sa nachádza v kúpeľnom meste Bardejovské Kúpele. Tento luxusný hotel ponúka množstvo procedúr, od masáží až po kozmetické ošetrenia. Okrem toho si môžete vychutnať aj vynikajúcu gastronómiu.

 

7. Hotel Zochova chata – Najlepšie wellness na Slovensku

 

Hotel Zochova chata sa nachádza v prírodnom parku Malá Fatra a ponúka sauny, bazény a procedúry. Tento hotel je ideálnym miestom pre oddych a relaxáciu v krásnom prírodnom prostredí.

Najlepšie wellness na Slovensku

8. Wellness Hotel Patince

 

Wellness Hotel Patince sa nachádza v južnej časti Slovenska a ponúka niekoľko bazénov a saun. Najlepšie wellness na Slovensku. Okrem toho si môžete vychutnať aj krásne prírodné prostredie a výbornú gastronómiu.

Hotel na oddych

9. Spa Hotel Aphrodite Palace

 

Spa Hotel Aphrodite Palace sa nachádza v kúpeľnom meste Rajecké Teplice. Tento luxusný hotel ponúka množstvo procedúr, od masáží až po kozmetické ošetrenia. Okrem toho si môžete vychutnať aj vynikajúcu gastronómiu a krásne prírodné prostredie.

 

10. Hotel Sorea Regia

 

Hotel Sorea Regia sa nachádza v centre mesta Bratislava a ponúka niekoľko bazénov, saun a procedúr. Tento hotel je ideálnym miestom pre oddych a relaxáciu po náročnom dni v meste.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button