CestovanieSLOVENSKO

Termálne kúpaliska Slovensko – top 10 na Slovensku

Termálne kúpaliska Slovensko – top 10 na Slovensku. Termálne kúpaliská sú v poslednej dobe na Slovensku veľmi populárne. Okrem klasických letných kúpalísk, ktoré sa nachádzajú pri riekach alebo jazerách, sa stále viac ľudí rozhoduje pre termálne kúpaliská.

Termálne kúpaliska Slovensko

 

Termálne kúpaliska Slovensko - top 10 na Slovensku

 

Tieto kúpaliská ponúkajú nielen príjemné prostredie na oddych, ale aj liečivé účinky teplej vody na telo. V nasledujúcom článku vám predstavím top 10 najlepších termálnych kúpalísk na Slovensku.

 

1. Aquapark Tatralandia

 

Aquapark Tatralandia

 

 Táto obľúbená destinácia sa nachádza v Liptovskom Mikuláši a ponúka množstvo atrakcií pre celú rodinu. Okrem klasických bazénov tu nájdete aj tobogany, vodné atrakcie a sauny. Najväčšie mestá Slovenska

 

2. Spa & Aqua Vital Park

 

 Toto kúpalisko sa nachádza v Piešťanoch a ponúka okrem termálnych bazénov aj liečivé procedúry v spa centre. Ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú oddych a relaxáciu.

 

3. AquaCity Poprad – Termálne kúpaliska Slovensko

 

AquaCity Poprad - Termálne kúpaliska Slovensko

 

 Toto moderné kúpalisko sa nachádza v Poprade a ponúka množstvo atrakcií pre návštevníkov všetkých vekových kategórií. Okrem klasických bazénov tu nájdete aj tobogany a sauny.

 

4. Spa & Aquapark Bešeňová

 

Toto kúpalisko sa nachádza v Liptovskom Jáne a ponúka množstvo termálnych bazénov, tobogánov a wellness procedúr. Ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú oddych a relaxáciu.

 

5. Thermal Park Vrbov – Termálne kúpaliska Slovensko

 

Toto kúpalisko sa nachádza v obci Vrbov a ponúka množstvo termálnych a plaveckých bazénov, tobogánov a wellness služieb. Okrem toho je tu aj možnosť ubytovania v apartmánoch.

 

6. Thermal Corvinus Velký Meder

 

Toto kúpalisko sa nachádza v obci Veľký Meder a ponúka množstvo termálnych bazénov, tobogánov a wellness služieb. Ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú oddych a relaxáciu. Mastné vlasy : 5 domácich liekov

 

7. AquaThermal Senec – Termálne kúpaliska Slovensko

 

 Toto kúpalisko sa nachádza v obci Senec a ponúka množstvo termálnych bazénov, vodných atrakcií a saunových ceremoniálov. Okrem toho tu nájdete aj plážový volejbal, ihrisko na plážový futbal a škôlku plávania.

 

8. Spa & Aquapark Turčianske Teplice

 

Spa & Aquapark Turčianske Teplice

 

 Toto kúpalisko sa nachádza v obci Turčianske Teplice a ponúka množstvo termálnych bazénov, tobogánov a saun. Okrem toho tu nájdete aj možnosti ubytovania v hoteloch. Prírodný bazén 10 neuveriteľných prírodných bazénov

 

9. AquaCity Šírava

 

Toto kúpalisko sa nachádza v obci Kaluža pri Michalovciach a ponúka množstvo vodných atrakcií, tobogánov a termálnych bazénov. Okrem toho tu nájdete aj možnosti ubytovania v hoteloch.

 

10. AquaPark Meander Oravice

 

 Toto kúpalisko sa nachádza v Oraviciach a ponúka množstvo termálnych bazénov, tobogánov a saun. Okrem toho tu nájdete aj možnosti ubytovania v hoteloch.

 

Tieto kúpaliská ponúkajú množstvo zábavy a relaxu pre celú rodinu. Okrem klasických termálnych bazénov a saun tu nájdete aj tobogany, vodné atrakcie a wellness služby. Termálne kúpaliska Slovensko. Mnohé z kúpalísk ponúkajú aj možnosti ubytovania v hoteloch, takže sa môžete rozhodnúť pre pobyt na niekoľko dní. Termálne kúpaliská sú tiež vhodné pre ľudí s rôznymi zdravotnými problémami, pretože teplá voda má liečivé účinky na telo a pomáha zmierniť bolesti kĺbov a svalov.

 

Ak hľadáte miesto na oddych a relax, určite sa vyberte na niektoré z týchto termálnych kúpalísk a užite si príjemný deň alebo víkend v teplej vode.

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button