VZŤAHYZábava

Ako zistím že je do mňa zamilovaná – 15 signálov

Ako zistím že je do mňa zamilovaná? Rozpoznajte znaky! 15 spoľahlivých spôsobov, ako zistiť, či ťa má dievča rado Neviete, ako presne zistiť, či sa dievčaťu páčite? Nie ste sami.

Ženy sa dajú ťažko prečítať, a preto môže byť zistenie, ako zistiť, či sa dievčaťu páčite, neuveriteľne mätúce. Keď však budete presne vedieť, ktoré znaky, ktoré dokazujú, že má o vás záujem, máte hľadať, budete ich vedieť prečítať jasne a zreteľne.

Ako zistím že je do mňa zamilovaná

 

Ako zistím že je do mňa zamilovaná

 

Hoci existuje mnoho jemných náznakov, ktoré ženy dávajú najavo, že sa im páčite, odborníci na vzťahy tvrdia, že týchto 15 znakov, ktoré sa dievčaťu páčia, je na vrchole zoznamu – a našťastie sú to aj jedny z najľahšie rozpoznateľných znakov!

Tu je 15 najčastejších znakov, ktoré podľa odborníkov na vzťahy naznačujú, že sa dievčaťu páčite, od predstavenia vás jej priateľom až po to, že s ňou zostávate v neustálom kontakte. Ako zistím že je do mňa zamilovaná. Takže už nikdy nebudete musieť premýšľať, či sa dievčaťu páčite.

 

1. Jej priatelia a rodina o vás vedia.

 

Jej priatelia a rodina o vás vedia.

 

Ak má dievča záujem, nehanbí sa o vás hovoriť svojim priateľom. Ženy totiž svojim priateľkám hovoria všetko. Keď jej zavoláte, zdvihne telefón so svojimi kamarátmi a neváha im dať vedieť, keď si s vami niečo naplánuje. Ďalším veľkým ukazovateľom je, ak vás pozýva na stretnutia so svojimi priateľmi. Znamená to, že s vami vidí budúcnosť a požiada ich o súhlas. To isté platí, keď ide o jej rodinu. „Ak vás predstaví svojej rodine, je to ďalšie dobré znamenie, že vás má naozaj rada a chce vás vo svojom živote.“

 

2. Presunie termín rande, na ktoré nemôže prísť.

 

Presunie termín rande, na ktoré nemôže prísť.

 

Ak sa dievčaťu páčite, bude vás chcieť vidieť znova! Bude ochotná preložiť večeru, ktorú ste naplánovali a ktorá sa prekrýva s jej dievčenským večerom. Ak sa jej nepáčite, urobí všetko pre to, aby ste si mysleli, že je veľmi zaneprázdnená a nemôže sa vám venovať. Ochota je istým znakom toho, že sa žene páčite, pretože si nájde čas na to, aby si s vami naplánovala stretnutie bez ohľadu na svoj nabitý program. Keď sa dievčaťu páčite, „dáva sa vám k dispozícii“.

 

3. Vyvíja úsilie, aby ste pokračovali v konverzácii.

 

Vyvíja úsilie, aby ste pokračovali v konverzácii.

 

Či už je to osobne, alebo cez SMS, dievča, ktorému sa páčite, sa do vašich rozhovorov zapojí celým srdcom. Nebude posielať jednoslovné esemesky alebo len prikyvovať hlavou, kým budete hovoriť – bude klásť otázky a pridávať príspevky, aby predĺžila konverzáciu medzi vami dvoma. „Odpovedá na vaše správy? Odpovedá na vaše telefonáty? Ak odpovedá komentármi k vašim textom a otázkami, na ktoré máte odpovedať, pravdepodobne má záujem, pretože sa snaží udržať konverzáciu.“

4. Vyjadruje vám komplimenty a snaží sa, aby ste sa cítili dobre. Ako zistím že je do mňa zamilovaná

 

Vyjadruje vám komplimenty a snaží sa, aby ste sa cítili dobre. Ako zistím že je do mňa zamilovaná

 

Ak vám žena dáva komplimenty alebo často robí veci len preto, aby vás rozosmiala, je to naozaj dobré znamenie, že sa jej páčite! „Usmieva sa na vás? Robí vám komplimenty? Posiela vám selfie?“, navrhuje sa pýtať DeAlto. „Ak sa vám snaží urobiť radosť, je veľmi veľká šanca, že vás má rada. V tieni niekoho, kto nemá záujem, je dosť ľadová!“

 

5. V tvojej blízkosti je očividne nervózna. (Vyhýba sa očnému kontaktu, pohráva sa s vlasmi, tvárou atď.)

 

Môže sa zdať, že nemá záujem, ale môže byť len nervózna! Väčšina chlapcov nepozná rozdiel medzi tým, keď je dievča pri vás plaché, a tým, keď jednoducho nechce byť vo vašej blízkosti. Veci ako dotýkanie sa tváre, hranie sa s vlasmi, pozeranie sa do zeme a šmátranie rukami sú všetko znaky toho, že je nervózna. Bez ohľadu na to, či rozpráva príliš veľa alebo vôbec, urobte všetko pre to, aby ste ju upokojili tým, že sa bude vo vašej blízkosti cítiť príjemne. Ako zbaliť dievča – Ako začať Oslovenie

 

6. Jej reč tela je príťažlivá.

 

 Jej reč tela je príťažlivá.

 

Niektoré dievčatá sú naopak nervózne, keď sú do chlapa. To, že sa vám dievča páči, spoznáte podľa toho, ako sa postaví. Pri rozhovore sa k vám otočí celým telom. Nájde si akúkoľvek zámienku, aby sa vás mohla dotknúť alebo byť vo vašej všeobecnej blízkosti. Aj keď možno neurobí prvý krok, bude chcieť, aby ste to urobili tým, že položí svoju ruku blízko vašej. Ak je do vás zaľúbená, neodtiahne sa, keď sa k nej priblížite, a neodtiahne sa, keď ju objímete. Buďte však opatrní, pretože to nechcete prehnať. Uistite sa, že sa cíti pohodlne, aby sa to nezmenilo na nepríjemné situácie.

 

7. Pamätá si veci, ktoré jej hovoríte. Ako zistím že je do mňa zamilovaná

 

Pamätá si veci, ktoré jej hovoríte. Ako zistím že je do mňa zamilovaná

Možno sa jej páčite, ak vám nielen venuje pozornosť, ale dáva vám najavo, že vás počúvala, tým, že vyťahuje rozhovory, o ktorých ste sa rozprávali pred niekoľkými dňami. Bude s vami robiť malé interné vtipy na základe vecí, ktoré ste jej povedali. Dokonca aj malé hlúposti si zapamätá, pretože ak sa jej páčite, všetko na vás ju zaujme. Je si vedomá toho, čím práve prechádzate. Či už máte veľký zápas alebo stresujúci termín v práci, tieto veci si všimne a určite vám zaželá veľa šťastia. Možno vám dokonca poskytne trochu priestoru.

 

8. Viackrát ju pristihnete, ako na vás hľadí.

 

Ste vonku s priateľmi a zistíte, že sa na vás viackrát pozerá. Ak sa jej páčite, pristihnete ju, ako na vás hľadí, keď predpokladá, že si to nevšimnete. Ak ju pristihnete, ako sa na vás pozerá, a ona sa rýchlo pozrie na druhú stranu, možno sa jej páčite, ale ostýcha sa o tom hovoriť. Faktom je, že ak ju priťahujete, bude sa na vás vedome alebo podvedome pozerať ďalej.

9. Nájde si na vás čas.

 

Jedno z istých znamení, že sa dievčaťu páčite: „Urobí si na vás čas vo svojom nabitom programe!“ Jednoduchá cesta k zdravým a radostným vzťahom. Je to také jednoduché, ale je to jeden z najlepších spôsobov, ako zistiť, či vás má dievča rado. „Znakom toho, že sa dievčaťu páčite, je, keď sa vám pravidelne dáva k dispozícii, či už osobne, v telefonickom rozhovore alebo vám pošle milú esemesku.“ Koniec koncov, keby to nerobila, prečo by sa namáhala? Príčiny straty vlasov u mužov: Hlavný vinníci

 

10. Snaží sa vám dať najavo, že je nezadaná. Ako zistím že je do mňa zamilovaná

 

Či už ide o rozprávanie o tom, ako si nemôže nájsť toho pravého, alebo vám prezradí podrobnosti o svojej mučivej skúsenosti s tretím kolesom, dá vám najavo, aká je nezadaná. Využite to na to, aby ste zistili, či má o vás skutočne záujem. Ak spomenie, že potrebuje rande na nejakú udalosť alebo niekoho, kto by ju sprevádzal na večeru, aby nebola sama, ponúknite jej, že pôjdete! Je pravdepodobné, že čaká na to, aby ste sa chopili náznaku.

 

 

11. Kopíruje vaše pohyby a gestá. Ako zistím že je do mňa zamilovaná

 

Kopíruje vaše spôsoby alebo používa váš slang? Odborníci tvrdia, že je to istý znak príťažlivosti. Ak sa napríklad usmieva ako vy alebo používa to jedno slovo, ktoré často používate, s najväčšou pravdepodobnosťou má záujem. Napodobňovanie je forma lichotenia!

 

12. Žiada vás o pomoc pri hlúpych, malých veciach.

 

Niekedy ženy zachádzajú do veľkých vzdialeností, aby si získali vašu pozornosť. Ak vás žiada, aby ste ju naučili niečo, čo znie elementárne, s najväčšou pravdepodobnosťou vám vysiela dôležité signály. Ženy si uvedomujú, že muži majú ochranársky inštinkt, takže keď je dáma „príliš malá, aby na niečo dosiahla“, alebo „nevie celkom prísť na to, ako funguje diaľkový ovládač“, zvyčajne tým naznačuje, že chce vašu pomoc! To všetko sa deje vo vašej blízkosti, aby si mohla byť istá, že ste tu, aby ste jej pomohli v jej domnelej „bezradnosti“. Takže skôr, ako si ju pomýlite s tým, že si nevie stiahnuť pesničky do telefónu alebo riadiť radiacu páku, spomeňte si na toto znamenie.

13. Otvorí sa vám – a povzbudí vás, aby ste urobili to isté.

 

Keď má dievča záujem a cíti sa pri vás dobre, bude vyhľadávať príležitosti, aby vám povedala podrobnosti o svojom živote, ktoré nie každý vie. Keď ju lepšie spoznáte, všimnite si, či vás pustí k tejto svojej menej známej stránke. Ak áno, vzťah medzi vami dvoma je na vysokej úrovni. ďalší ukazovateľ: „Veľmi sa zaujíma o vašu minulosť, pýta sa na príbehy o vašom detstve a výchove.

 

14. Smeje sa na všetkom, čo poviete.

 

Možno ste plní otcovských vtipov alebo minuloročných meme, ale ak sa dievča „hrá s vlasmi a smeje sa na vašich vtipoch“, je dobré znamenie, že sa jej páčite, pretože humor je obrovským ukazovateľom pozitívneho vzťahu. Ako zistím že je do mňa zamilovaná. Aj keď môžu byť vaše vtipy neslávne otrepané, stále ich bude považovať za vtipné, keď chce, aby ste vedeli, že ju zaujali. Ak sa zapája do rozhovorov s úsmevom, chichotom a hravým žartovaním, je veľká šanca, že ju priťahujete!

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button