Filmy a voľný časPsyZOZNAMY FILMOV

Filmy o psoch Top 10 filmov o psoch film o psovi

Filmy o psoch .Milujete psy a chceli by ste si pozrieť film kde je hlavnou postavou práve pes ? Tak potom ste tu správne . Vybrali sme pre vás top 10 filmoch o psoch , niektoré sú viac komediálne zato iné dosť emotívne . Určite odporúčame si pozrieť všetko. Top 10 filmov o psoch.

10. Psia duša – Filmy o psoch

10.Psia duša

Film režiséra Lasse Hallströma Psia duša rozpráva cituplný a prekvapivý príbeh jedného verného psa , ktorý nachádza zmysel svojej existencie prostredníctvom životov ľudí, ktoré učí smiať sa a milovať. Hlas neúnavného psa, nás  zavedie na strhujúcu a povznášajúcu cestu, na ktorej sa prihovára srdcu všetkých ľudí, ktorí kedy milovali nejaké zviera. Filmy o psoch .

Hoci sa počas tých rokov postupne reinkarnuje do niekoľkých psov rôznych rás, je to jeho pevné puto so spriaznenou dušou menom Ethan.

9. Čivava z Beverly Hills – Filmy o psoch

9.Čivava z Beverly Hills

Najúžasnejší film s Čivavou v hlavnej úlohe aký bol kedy natočený! Bláznivá rodinná komédia úplne spoľahlivo pobaví a rozosmeje divákov. Rozmaznaní psí miláčikovia si spolu so svojimi pánmi užívajú luxusu Beverly Hills.

Strážne psy : 10 najlepších plemien psov určených na stráženie

Biela elegantná čivava Chloe s diamantovým obojkom sa ale počas výletu stratí v Mexiku a namiesto doteraz pohodlného života na nej čaká drsné mexické dobrodružstvo. Dáme v ťažkostiach sa ponáhľajú na pomoc pravé pouličné čivavy aj ďalší psi. Je koniec hýčkanie, prišiel čas ukázať zuby.

8. Môj pes Skip – Filmy o psoch

Môj pes Skip

Osemročný Willie Morris, ktorý žije s rodičmi v Yazoo v južanskom štáte Mississippi, je plachý chlapec, ktorý si radšej číta, než by športoval. Má problémy s hľadaním kamarátov a radšej trávi čas sám než s ostatnými deťmi, ktoré sa mu často posmievajú, že je slaboch a zbabelec. Jediným jeho skutočným priateľom je Dink Jenkins zo susedstva, ktorý je pre jedináčika Willieho skoro ako starší brat.Filmy o psoch .

Keď je Dink v lete 1942 povolaný do armády a odvelený do zámoria, kde zúri 2. svetová vojna, donúti Willieho matka Ellen svojho drsného manžela Jacka, aby chlapcovi povolil šteňa, ktoré dostane meno Skip. Šikovný a hravý pes dostane čoskoro malého majiteľa do radu nečakaných dobrodružstiev, z ktorých to najväčšie prežije pri strete s pašerákmi alkoholu.

Strata vlasov? Jedzte týchto 9 potravín, aby ste zabránili vypadávaniu vlasov

Dôsledky na seba nenechajú dlho čakať a Willie nielenže začne vďaka štvornohému priateľovi a spoločne prežitým chvíľam pomaly získavať toľko potrebné sebavedomie, ale tiež pozornosť ostatných chalanov v mestečku. Keď ho miestni bitkár vyzve, aby ukázal svoju odvahu a strávil noc na strašidelnom cintoríne, dokáže to vďaka Skip a získa si tak uznanie ostatných. Navyše zaujme najkrajšie dievča v škole, pôvabnú Rivers Applewhite.

7. Hľadá sa Benji – Filmy o psoch

7.Hľadá sa Benji Filmy o psoch

Benji je malý  kríženec  , ktorý sa v tomto filme ocitne sám v drsnej americkej divočine. Dej sa ale netočí okolo jeho návrate k ľuďom ktorým sa zatúlal, ale skôr okolo zvierat s ktorými sa Benji stretáva. Ten sa totiž musí postarať o osirelé mláďatá pumy, na ktoré si brúsia zuby nebezpečné vlky.

6. Lietajúci Bud

6.Lietajúci Bud Filmy o psoch

Josh je jedenásťročný chlapec, ktorý sa so svojou mamičkou práve prisťahovali do zapadnutého mestečka Fernfield v štáte Washington. Nedávno mu zomrel otec a on sa v novej škole a medzi novými, neznámymi deťmi cíti právom ako outsider. Je smutný a sám. Filmy o psoch

Na opustenom basketbalovom ihrisku stretne psa Buddyho. Je to krásny zlatý retriever. Josh veľmi rýchlo zistí, že Buddy je šikovný pes a dokonca dokáže spracovať basketbalová lopta a trafiť ňou do koša. Hrá sa posledný zápas celoštátneho finále školských družstiev v basketbale a Joshův tím prehráva. Tréner potrebuje striedať a prvýkrát pošle do hry Josha. V kritickom momente zápasu vbehne na ihrisko Buddy a začnú sa diať nevídané veci ..

5. Beethoven

5.Beethoven Filmy o psoch

Filmy o psoch .Veterinár menom Herman Varnick nariadi svojim podriadeným, aby mu zabezpečili ďalšie psi na jeho pokusy. Tí prepadnú obchod so zvieratami a vyplienia ho, musia však utiecť pred políciou. Malému šteniatku bernardína sa podarí utiecť a nepozorovane sa dostať do domčeka Newtonových.

Deti, päťročná Emily, desaťročný Ted, trinásťročná Ryce aj ich mamička Alice sa domnievajú, že otecko George konečne vypočul detské priania a šteňa im kúpil. Ten je však ochotný nechať psa v dome, len kým sa o neho neprihlási jeho majiteľ. Dostane meno Beethoven a rastie ako z vody …

4. Návrat domov

4.Návrat domov Filmy o psoch

Keď si Lucas adoptoval Bellu , bola ešte malé šteňa. Od tej doby sa stali najlepšími priateľmi. Jedného dňa však Bella zmizne a ocitne sa viac ako 600 km od svojho pána. Filmy o psoch .Láska k pánovi je však silnejšia ako nepriazeň osudu a Bella sa rozhodne vrátiť sa domov. Cestou ju čaká mnoho dobrodružstiev, noví priatelia, ale aj nebezpečenstvo a nástrahy veľkého neznámeho sveta …

3. Osem statočných

8 statočnych Filmy o psoch

Filmy o psoch . Prudká snehová búrka a núdzový stav donúti členov vedeckej expedície spoločne s ôsmimi ťažnými psami opustiť Antarktídu. Aby prečkali najkrutejšie zimu na zemi, musí profesionálny sprievodca Jerry (Paul Walker) nakoniec zanechať svojich milovaných štvornohých priateľov v ľadovej divočine s prísľubom, že sa pre ne čo najskôr vráti. 

Príbeh Jerryho a psie svorky bol natočený podľa skutočnej udalosti a poskytuje okrem napínavé divadla i posolstvo o vernosti, odvahe a vzájomnej dôvere.

2. Neuveriteľná cesta

2.Neuveriteľná cesta Filmy o psoch

Otec, mama, tri deti, dva psy a mačka. Také je zloženie jednej normálnej rodiny. Niekedy si navzájom popletú taniere, inokedy postele. Spája ich spoločný dom a ešte jedna vec – všetci hovoria! Raz však musia ľudia odísť na pár týždňov do vzdialeného mesta – a zvieratá musia k dobrej ale cudzéj tete na dedinu .

Všetkým je to ľúto, ale nedá sa nič robiť … Alebo dá? Dá! A tak sa dvaja psi a jedna – trochu rozmaznaná – šelmička vydajú na dobrodružstvo. Niekedy je dobre, inokedy je horšie, niekde číha medveď, inde nevrlý dikobraz. Púť je to strastiplná, ale vďaka vzájomnému priateľstva a humoru – predovšetkým psiemu – všetci traja Vandráci nakoniec skončia v náručí svojich najmilších. 

1. Hačikó: Príbeh psa

1.Hačikó Príbeh psa Filmy o psoch

Filmy o psoch .Dojemný príbeh je americkou adaptáciou japonského skutočného príbehu, ktorý rozpráva o oddanom psovi menom Hačikó. Tento mimoriadny pes sprevádza svojho pána Parkera Wilsona (Richard Gere), univerzitného profesora, každé ráno na stanicu a popoludní sa tam vracia, aby ho privítal. Jedného dňa však Parker zomrie a na stanici sa už nikdy nevráti.

Ovšem Hačikó verne čaká na rovnakom mieste na svojho pána deň čo deň, celých deväť rokov. Legenda o nesmrteľnom pute sa traduje v Japonsku dodnes. Legenda o verné oddanosti psa k svojmu pánovi a o tom, ako sa aj ten najobyčajnejší rituál môže stať najväčším a najčistejším vyznaním lásky.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button