KoneSTAROSLIVOSŤ O KONE

Top 10 dôvodov, prečo milujeme kone

Top 10 dôvodov, prečo milujeme kone . Kone sú nerozlučnou súčasťou životov mnohých ľudí . Prečo milujeme kone ? Tu sú dôvody prečo milovať kone.Existuje nespočetné množstvo dôvodov, prečo milovať spoločnosť koní. Tu je niekoľko myšlienok, prečo máme radi kone a zaradíme ich do svojho života.

 

 

 

1. Inšpirácia – milujeme kone

Kone sú tvory krásy. Krása môže byť v očiach diváka, ale kone inšpirovali umelcov a básnikov v priebehu vekov. Sú to živé umelecké formy, ktoré nám pripomínajú prírodné zázraky sveta. To nás následne inšpiruje žiť svoj život na vyššej úrovni.

 

Kone sú tvory krásy

2. Zábava! – milujeme kone

Niektoré z najlepších období dospievania sú veci s priateľmi a koňmi. Kone vyživujú svoju predstavivosť a dokážu sa radovať zo života.

 

3. Jazdenie – milujeme kone

Spaľovanie kalórií a precvičenie svalov a pri tom si užívať krásy prírody z konského sedla . Aj to ponúka kôň . Kombinácia práce v stajni , starostlivosti a pravidelného jazdenia je jedným z najlepšie strážených tajomstiev fitnes .

 

jazdenie na koni

 

4. Spoločenský život

S koňmi súvisí veľa spoločenských aktivít. Od zoznámemia v stajni s priateľmi až po skupinové jazdy na koni … kone udržiavajú svojich majiteľov v kontakte s inými ľuďmi. Kone vám dajú okamžité spoločné puto s ostatnými milovníkmi koní.

 

5. Pozitívne duševné zdravie a relaxácia

Kone vás uvoľnia a zdá sa, že intuitívne vedia, čo potrebujete. Pôsobia ako prírodné sedatíva – ich samotná prítomnosť môže znížiť krvný tlak a zlepšiť náladu.

 

spoločenske kone

 

6. Podporujú zdravý štýl aktívneho života

Začlenenie koní do vášho života je dobrý spôsob, ako si zo zdravého života urobiť zvyk. Kone sú odkázané na našu starostlivosť, a tá nas udržiava v tom aby sme zostali aktívny.

 

7. Kone majú zmysel pre slobodu a moc – milujeme kone

Kone nás zbavujú mnohých obmedzení nášho tela. S koňom môžeme prejsť trasy ktoré by sme peši nezvládli . Popri tom si z koňa môžeme veľa zobrať . Kone su krásne majestátne zvieratá .Ktoré su popri ludí tísice rokov . Slúžili na prácu , prepravu ale aj ako vojnové kone .

 

kone proti stresu

Najväčšie plemená koní 

8. Kone nás učia o sebe

Kone vidia naše vnútro. Nezaujíma ich, či sme prezidentom spoločnosti alebo školníkom v miestnej škole. Vidia nás takých, akí v skutočnosti sme. Vo vašom vzťahu s koňom nie je priestor pre ego. Musíte si zaslúžiť ich rešpekt. Musíte byť k nim i k sebe úprimní.milujeme kone.

 

Mustangy

 

9. Udržujú nás blízko prírody

Trávenie času zblízka a osobne s koňom obnovuje váš pocit údivu. Ak vás život trhá, zjednodušte si život trávením času v prírode s koňom. Kone sú podstatou prírody. Aký je lepší spôsob, ako sa vrátiť k prírodným spôsobom starej módy, ako jazdiť na koni. Nevydávajú silný mechanický hluk ani nezanechávajú nepríjemné výfukové plyny, ktoré by znečisťovali vzduch. Neničia ozón ani nevytvárajú nebezpečný odpad. Kone sú stopercentne prírodné a sú pre vás dobré.milujeme kone.

 

10. Priateľstvo na dlhé roky

Tí, ktorí zažili priateľstvo s koňom, tento dôvod úplne pochopia.milujeme kone, Strata vlasov? Jedzte týchto 9 potravín, aby ste zabránili vypadávaniu vlasov

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button