PsySTAROSTLIVOSŤ O PSA

Psie mena – Top 10 najlepšie meno psa

Psie mena – Top 10 najlepšie psie mena na svete . Psie mená pre psa a pre fenku .Psie mena – Top 10 najlepšie meno psa  :

Aké je najvhodnejšie meno pre psa?

 

meno pre psa

V prvom rade by sme si mali dať pozor na to, aby sa meno pre vášho psíka nepodobalo na žiadny povel, ktorý ho budete učiť. Ak by meno vášho psíka znelo podobne ako sadni či ľahni, mohlo by dochádzať k rôznym nedorozumeniam pri vydávaní povelov.

Medzi najvhodnejšie mená patria dvojslabičné, ktoré sa dajú rýchlo a ľahko vysloviť. Psíky ľahšie rozoznávajú mená, kde sú výrazné spoluhlásky oddelené samohláskami. Napríklad taký Dero či Gora svoje meno rozoznajú veľmi ľahko.

Ako si zvoliť správne meno psa

 

meno pre šteniatko

Psy ľahšie počujú tvrdé spoluhlásky a dlhé samohlásky, takže meno ako „Šťastný“ alebo „Benny“ sa im bude lepšie odlíšovať od iných zvukov. Väčšina odborníkov na výcvik psov odporúča jedno alebo dvojslabičné meno, ktoré môžete rýchlo povedať. Bežne sa tiež odporúča vyhnúť sa menám, ktoré znejú ako príkazy, napríklad „Sitt“, ktoré znie ako „sedieť“, alebo „Noe“, ktoré znejú ako „nie“.

 

Vyberte si meno, ktoré chcete povedať (a že vám nebude trápne kričať po psovi v parku). Meno svojho šteňaťa budete časom hovoriť veľa, ako rýchla pozornosť, alebo len ako súčasť jeho celkového výcviku a socializácie.Psie mena , najlepšie  meno pre  psa .Tiež si prečítajte : Pes , Domáci pes – Cesta od Vlka po Domáceho miláčika . 

 

psie mena

Psie meno by malo byť niečo charakteristické pre vášho psa . Mali by ste si vybrať podľa jeho výzoru alebo správania . Keď je biely , mohol by sa volať Snežko alebo Belko . Keď má napríklad určitú škvrnu v tvare niečoho tak by sa mohol volať podľa nej .Napríklad srdiečko . Vybrať si môžete aj podľa dňa v kalendári , v ktorom ste psíka dostali . Alebo mu dať meno podľa mesiaca . Ale hlavne vyberte také meno ktoré sa vám páči a dobre sa vyslovuje .Tu je zoznam odporúčaných mien pre vášho psa . Psie mena , najlepšie  meno pre  psa .

 

10 mien pre psa :

10.Asterix
9.Buddha
8.Ceasar
7.Flick
6.Duch

Psie mena meno pre psa

5.Bejli
4.Hercules
3.Ikar
2.Klaus
1.Nemo

10 Mien pre fenu :

10.Megie
9.Liza
8.Keila
7.Frozie
6.Densy

Psie mena meno pre psa

5. Clea
4. Perla
3. Xena
2.Zima
1. Vločka

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button