PLEMENA PSOV SKUPENSTVÁPsySTAROSTLIVOSŤ O DETI

Plemena psov pre deti : 10 psov vhodných k deťom

Plemena psov pre deti. Pozrite si pemená psov vhodné k deťom a do rodiny. Plemena psov pre deti. Ktoré psy sa najviac hodia k deťom Čítajte.

Pes pre rodinu s deťmi .Pes pre rodinu s deťmi Top 10 plemien psov . Pes pre rodinu s deťmi , ktoré psy sú najlepšie pre rodiny s deťmi ? Pozrite si najlepšie plemena psov .

Najobľúbenejšie Plemena psov pre deti

Dobré rodinné psy si môžete vybrať na základe troch hlavných faktorov:

Temperament – Osobnosť psa. Mali by ste hľadať psa s kľudnou povahou. Napríklad, pokojnejší pes si dokáže vytvoriť silné puto a byť skvelým spoločníkom pre vaše deti.

Veľkosť – Veľkosť by sa mala posudzovať vo vzťahu k temperamentu a úrovni energie. Niektoré väčšie psy majú tendenciu byť učenlivé, zatiaľ čo niektoré menšie psy môžu byť živšie.

Pes do bytu : 15 najlepších plemien do bytu

Energetická úroveň – to je otázka preferencie vašej rodiny. Buďte realistickí o životnom štýle, ktorý môžete poskytnúť psovi, ktorý potrebuje viac cvičenia, ako je priemer. Ak nedokážete vyhovieť potrebám psa, jeho nadmerná energia môže viesť k problémom so správaním.

Pred kúpou psa sa vždy so psom stretnite a položte chovateľovi alebo útulku niekoľko otázok:

Je pes bezpečný pre všetkých členov rodiny? Niektorí psi sú úplne radi, že sa môžu stýkať so všetkými v rodine, zatiaľ čo iní uprednostňujú iba dospelých alebo jedno pohlavie.

Aký druh energie má pes? Možno budete chcieť psa, ktorý vás a rodinu sprevádza na dlhé prechádzky, alebo psa, ktorého môžete nosiť väčšinou v náručí.

Akú starostlivosť bude pes vyžadovať? Je to pes vyžadujúci pravidelnú starostlivosť, alebo starší pes, ktorý môže potrebovať častejšie veterinárne návštevy?

Akého starého psa hľadáte? Uprednostnili by ste šteniatko, ktoré môže vyžadovať veľa výcviku, ale pravdepodobne sa bude dobre stýkať s celou rodinou, alebo uprednostňujete dospelého psa, ktorý je vycvičený, ale môže byť viac plachý, keď vás navštívia priatelia?Pes pre rodinu s deťmi .

Účesy pre riedke vlasy

Bude pes vychádzať spolu s ostatnými domácimi miláčikmi? Ak máte doma iných domácich miláčikov, budete chcieť zvoliť psa, ktorý má rada iné zvieratá, a uistite sa, že vaše zvieratá majú radi nového psa. Pes pre rodinu s deťmi .

Tu je 10 najlepších plemien psov pre deti a rodiny:

10. Buldog

Buldog


V prípade odhodlaného, ​​trpezlivého šteniatka, ktoré si rozumie s deťmi, Buldog je vaše plemeno. Buldoček má robustnú postavu, ktorá je ideálna pre deti, ktoré sa radi hrajú so psom. Buldog je priateľský a verný pes a spolu s ostatnými domácimi miláčikmi a psami dobre vychádza. Buldog je vhodný do domu aj na byt.

 

 

9. Beagle

Beagle

Pes pre rodinu s deťmi  .Vďaka malej veľkosti Beagle (ľahko sa dajú prenášať!) A pokojnému temperamentu z neho robí skvelú voľbu pre rodiny s deťmi. Plemena psov pre deti. Ak vaše deti milujú prechádzky po vonku, toto plemeno je to pravé, pretože nič viac nemiluje, ako skúmať vonok a chodenie na prechádzky. Beagle boli pôvodne chované ako lovecké psy a ich robustná stavba znamená, že nikdy nie sú príliš unavení na hranie hier.Inteligentný, priateľský a šťastný, Beagle sa zvyčajne vychádza aj s inými domácimi miláčikmi (s výnimkou trocha naháňania sem a tam).Vyžadujú časté čistenie a kúpanie.

 

 

8. Bulteriér

Bulteriér


Bulteriér, nespravodlivo označovaný ako agresívny pes, bol vlastne chovaný ako sprievodný pes – priateľský a milujúci voči dospelým i deťom. Tento dobre zarámovaný pes má tiež vysoký prah bolesti, vďaka čomu je ideálny pre nepochopiteľné deti, ktoré sa učia správne zaobchádzať so psami.
Pes pre rodinu s deťmi  . Nezabúdajte, že váš bulteriér môže mať často na mysli mylnú predstavu, najmä pokiaľ ide o iné malé zvieratá a psy. Vyhnite sa problémom tým, že udržujete svojho domáceho maznáčika duševne a fyzicky aktívnym každý deň. Je ľahké sa starať o ich krátku, rovnú srsť . Plemeno preferuje výbeh , kde sa dá hrať.

 

7. Kólia

Kólia


Kólia sú jemné a predvídateľné plemeno, zriedkavo sa chová inak a je ľahko vycvičiteľná – čo je ideálne pre rodiny, ktoré nie sú so psami oboznámené. Kolie vychádzajú skvele s deťmi a radi potešia svojich majiteľov a ochráňujú svoju rodinu.
Aj keď je tento druh plemena zvyčajne mierny, boli pôvodne chované ako pastierske psy, takže sa vaše deti môžu pokúsiť brať vaše deti ako stádo! Plemena psov pre deti. Najprv to môže byť zábavné, ale pravdepodobne je najlepšie odradiť psa od pasení detí (bez ohľadu na to, aké užitočné by to mohlo byť). Kvôli dlhej srsti si plemeno vyžaduje pravidelnú starostlivosť, aby si udržalo srsť v špičke. Citlivé a inteligentné plemeno, kólia je jemná a tvrdohlavá, preto nezabudnite na výcvik poslušnosti.

6. Novofunlandský pes – Plemena psov pre deti

 

Novofunlandský pes Plemena psov pre deti


Novofunlandský pes, prezývaný „Babysitter prírody“, je považovaný za jedno z najinteligentnejších plemien na svete a oni jednoducho milujú deti a veľmi ich chránia. Plemena psov pre deti.  Jemné, láskavé a trpezlivé, toto plemeno je skoro ako Matka Tereza psov .Do tohto usladkástneho a láskaveho, veľkého psa sa rýchlo zamilujú mladí i starí.

Novofunlandský pes vyhovuje rodine s veľkými otvorenými priestormi, a hoci je známe, že slintajú , nemali by ste ho nechať vonku na záhrade. Toto plemeno chce byť vo vnútri svojej rodiny. Novofunlandský pes je tiež skvelým plavcom a je známe, že v mimoriadnych situáciách zachraňuje životy.

 

5. Vyžla – Plemena psov pre deti

 

Vyžla Plemena psov pre deti


Aj keď toto plemeno nie je príťažlivé podľa jeho názvu , je to kvôli jeho potrebe pravidelného cvičenia, v skutočnosti je to jedno z najlepších plemien psov pre aktívne a energické rodiny so staršími deťmi.

Pes pre rodinu s deťmi  . Plemena psov pre deti. Vyžla je energická, ale má jemnú povahu, je lojálny a láskavý. Plemeno je tiež poslušné, sebavedomé a inteligentné, vytvára úzke väzby s rodinou a je schopné sa rýchlo naučiť nové triky. Plemeno je tiež citlivé, nežné a plné energie.

 

 

4. Írsky seter – Plemena psov pre deti

 

Írsky seter Plemena psov pre deti
Írsky seter, známy pre svoju červenú srsť je hravý, energický, miluje spoločnosť ľudí a rád sa hrá s deťmi. Plemena psov pre deti. Toto plemeno miluje svoju rodinu.Psík potrebuje veľa cvičenia a je dobrým spoločníkom pre energické deti. Írsky seter, inteligentný a trénovateľný spoločník, je ideálny pre ľudí s dvorom.

 

 

 

 

3. Pudel – Plemena psov pre deti

 

Pudel Plemena psov pre deti


Pudel je veľmi inteligentný a jemný pes. Plemena psov pre deti. Plemeno je dostupné v miniatúrnych aj štandardných veľkostiach, čo znamená, že si môžete vybrať konkrétnu veľkosť pudla, ktorá najlepšie zodpovedá vášmu životnému prostrediu. Sú skvelé pre deti s alergiami, pretože veľmi málo plznú.
Každé plemeno prichádza s rôznymi výhodami.

Napríklad štandardné plemeno je veľmi poslušné a inteligentné, hravé a dobrodružné . Miniatúry, na druhej strane, majú tendenciu venovať sa najmä jednej osobe, ale vychádzajú s ostatnými domácimi miláčikmi a s deťmi. Bez ohľadu na konkrétne plemeno pudla si však ich srsti vyžadujú naplánovanú starostlivosť. Pudel – Charakteristika plemena

 

2. Labrador – Pes pre rodinu s deťmi

 

Labrador Plemena psov pre deti


Je to jedno z najpopulárnejších plemien psov, a to z týchto dôvodov – labrador je hravý, trpezlivý, milujúci, ochranný a spoľahlivý. Plemena psov pre deti. Ďalšíe výhody – laboratóri sú inteligentné a dobre cvičiteľné psy . Vyžadujú veľa pohybu (milujú plávanie!), Takže sa uistite, že vaša rodina je pripravená na výzvu, a mali by mať trochu priestoru navyše, aby mohli behať a hrať sa.

Či už ide o čiernu, čokoládovú alebo zlatú srsť, zistíte, že všetci labradori majú rovnaký pocit vytrvalosti, sily a poslušnosti, čo z nich robí také populárne plemeno. Sú to láskaví psi, ktorí dobre vychádzajú s ostatnými zvieratami a to skoro so všetkými, s ktorými sa stretnú, plus ich krátka srsť znamená, že na udržanie čistoty a zdravia sú potrebné iba týždenné česania.

1. Zlatý retriever – Pes pre rodinu s deťmi

 

Zlatý retriever Plemena psov pre deti
Pes pre rodinu s deťmi  . Zlatý retríver je sebavedomý, inteligentný, láskavý a verný pes. Nie je agresívny ani plachý, Zlatý retríver je veľmi trpezlivý, vďaka čomu je pre deti dokonalý.Plemena psov pre deti. 
Zatiaľ čo plemeno potrebuje veľa cviku, milujú hru vďaka čomu je to ľahké dosiahnuť. Časom zistíte, že Zlatý retríver je láskavý a poslušný, čo znamená, že vaše deti si ho okamžite zamilujú. Správna starostlivosť o ich nádhernú zlatú srsť vyžaduje kefovanie dvakrát týždenne, a hoci je plemeno prispôsobené na život vonku, vo väčšine prípadov by radšej boli u svojich ľudí doma.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button