KNIHYKnihyPLEMENA PSOV SKUPENSTVÁ

Kniha plemena psov Top 10 najlepších kníh

Kniha plemena psov Top 10 najlepších kního plemenách psov. Ktorá je najlepšia kniha na druh knihy plemena psov kniha ? Kniha plemena psov. Na Slovensku je mnoho vydaní kníh o plemenách psov. Každá kniha o plemenách psov je jedinečná. My sme vám dnes vybrali 10 najlepších kníh o plemenách psov.

 

kniha plemena psov

 

10. Atlas psov do vrecka 

 

kniha plemena psov

Takmer 200 plemien psov, 700 farebných fotografií, podrobne a prehľadne spracované informácie, nároky na starostlivosť o psov a ich výcvik.Knihu si zakúpite TU.

9. Atlas psov pre deti

 

 kniha plemena psov

Labku na srdce, že neuhádnete, koľko je na svete druhov psov. V našom atlase si ich môžete prezrieť od najmenšej čivavy až po najchlpatejšieho komondora a dozvedieť sa najzákladnejšie informácie o ich povahe. Kniha plemena psov. Každé plemeno sa vám hravo predstaví a vy zistíte, ktoré psy patria medzi tie najoddanejšie a najstatočnejšie, ktoré medzi tie najuštekanejšie alebo najuslintanejšie. Ak máte radi príbehy na dobrú noc, môžete sa začítať do Psích listov – unikátnych novín, ktoré atlas sprevádzajú. Knihu si zakúpite TU.

8. Encyklopédia psov

 

 kniha plemena psov

Zrevidované a doplnené vydanie encyklopédie psov od svetoznámeho veterinára B. Fogleho predstavuje azda najkompletnejší zoznam plemien psov na svete. Kniha plemena psov. Publikácia obsahuje nielen informácie o pôvode a vlastnostiach vyše 420 rôznych plemien, ale ponúka aj stručný prehľad dejín spolužitia človeka s verným spoločníkom.

Úvod do anatómie a kapitola venovaná reči psa pomôžu jeho majiteľovi lepšie porozumieť, ako sa psy učia a vnímajú svet okolo seba. Kniha plemena psov. V časti nazvanej Starostlivosť o psa sa zase nachádzajú praktické rady, ako si vybrať vhodné plemeno, zvládnuť výchovné problémy či pripraviť psa na dovolenku. Publikácia obsahuje vyše 600 farebných fotografií. Knihu si zakúpite TU.

7. 250 plemien psov – Kniha plemena psov

 

kniha plemena psov

Spoznajte 250 najobľúbenejších plemien psov a nájdite si štvornohého spoločníka, ktorý sa k vám hodí. Kniha plemena psov. Rýchla orientácia pomocou farebných kódov, rozdelenie do 10 skupín podľa FCI, zoznam plemien podľa abecedy, vzhľad, starostlivosť, výchova, využitie. .. Knihu si zakúpite TU.

6. Nová encyklopédia psov

 

Encyklopédia psov

Obsažná ilustrovaná encyklopédia predstavuje svojim záberom (vyše 400 plemien) základnú príručku skutočného kynológa. Každé plemeno charakterizuje údajmi o štandarte, informáciami o pôvode, vlastnostiach a požiadávkach, ktoré kladie na majiteľa chov a výchova psov tohto plemena. Vynachádzavo vybrané fotografie detailne približujú exteriér psa. Príloha je venovaná všeobecným zásadám starostlivosti o psa. Knihu si zakúpite TU.

 

Čo robiť s rednutim vlasov počas menopauzy

 

5.Psí plemena

 

encyklopedia o plemenach psov

Přemýšleli jste nad tím, co dělá ze psa šampiona, nebo si chcete jen pořídit domácího mazlíčka? Přečtěte si tuto encyklopedii a získáte informace o nejpopulárnějších plemenech psů. Knihu si zakúpite TU.

4. Kniha Plemena psů

 

plemena psov

Nejúplnější český atlas plemen psů přináší představení plemen uznaných i neuznaných mezinárodní kynologickou společností. U jednotlivých plemen je uvedena historie, místo a často i důvod vzniku, povaha a možnosti využití psa a samozřejmě fotografie s tématikou vztahující se k původnímu využití i dnešnímu použití plemene. Jako bonus je uvedena webová adresa úspěšné chovatelské stanice, na které získáte další množství informací a pochopitelně i možnost si vybraného psa pořídit. Knihu si zakúpite TU.

3.Plemena psů celého světa

Pes do bytu – TOP 10 plemien psov do bytu 

 

atlas pemien psov

Kompletní encyklopedie psů: podrobný obrazový průvodce více než 180 plemeny z celého světa, detailní a poutavý popis každého z nich včetně základních informací o jeho nárocích a charakteristických rysech. Více než 400 barevných fotografií. Knihu si zakúpite TU.

2. Kniha Malé plemená psov – 2.vydanie

 

kniha male plemena psov

Aby vám pes dokázal stáť po boku, nemusí byť veľký. A práve v meste a na cestách prejavujú „drobčekovia“ svoju skutočnú veľkosť. Aj malé psy sú naozajstnými psami. Kniha plemena psov. Mali by ste svojmu psiemu kamarátovi sprostredkovať život hodný jeho druhu a zároveň sa snažiť o dôslednú výchovu – špeciálne „trpaslíci“ bývajú totiž niekedy poriadne prešibaní! Náš poradca vás poučí o všetkom dôležitom, čo by ste mali vedieť o výbere, výchove, výžive aj zdraví svojho čulého spoločníka. Veľa kreatívnych nápadov vám takisto pomôže užívať si hry a šport spoločne. “ Knihu si zakúpite TU.

1. Kniha Plemená psov – kompletný sprievodca 

 

plemena psov kniha

 V tejto knihe nájdete všetko, čo potrebujete vedieť pri výbere vhodného psa. Kniha plemena psov. Obsahuje kapitoly o plemenách, správaní, starostlivosti a výcviku. Kniha plemena psov. Podstatnú časť knihy tvorí fotografický atlas vyše 420 najobľúbenejších psích plemien sveta s dôležitými faktami, hodnotením temperamentu a opisom pôvodu. Každé plemeno je jedinečné a táto kniha vám pomôže vybrať si psa, ktorý sa stane vaším najlepším priateľom a spoločníkom. Knihu si zakúpite TU.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button