CUDZÍ JAZYKZaujímavosti

Aplikácie na učenie angličtiny – 4 najlepšie appky

Aplikácie na učenie angličtiny – 4 najlepšie appky. V súčasnej dobe je učenie angličtiny pomocou mobilných aplikácií stále populárnejšie. Existuje mnoho aplikácií, ktoré ponúkajú rôzne spôsoby učenia sa jazyka. Pri výbere aplikácie na učenie angličtiny pre Slovensko je dôležité zvážiť niekoľko faktorov, ako napríklad úroveň jazyka, typ učenia, cieľ učenia a samozrejme, dostupnosť aplikácie v danom regióne.

Aplikácie na učenie angličtiny

 

Aplikácie na učenie angličtiny

 

Okrem týchto aplikácií existuje mnoho ďalších, ktoré ponúkajú rôzne spôsoby učenia sa angličtiny. Pri výbere aplikácie na učenie angličtiny pre Slovensko je dôležité zvážiť vaše individuálne potreby a ciele a zvoliť si aplikáciu, ktorá vám najviac vyhovuje.

 

Duolingo

 

Duolingo

 

Jednou z najpopulárnejších aplikácií na učenie angličtiny je Duolingo. Táto aplikácia ponúka užívateľom možnosť učiť sa jazyk prostredníctvom kurzov, ktoré sú založené na rôznych témach. Kurzy sa skladajú z lekcií, ktoré obsahujú cvičenia na počúvanie, gramatiku a slovnú zásobu. Duolingo je dostupná pre iOS a Android a je bezplatná. Aplikácia tiež ponúka možnosť plateného predplatného, ktoré umožňuje prístup k rozšíreným funkciam a obsahu. Aplikácie na učenie angličtiny.

Babbel

 

Babbel

 

Ďalšou populárnou aplikáciou na učenie angličtiny je Babbel. Babbel ponúka užívateľom možnosť učiť sa jazyk v reálnych situáciách, ako napríklad v cestovnom ruchu, v práci alebo v každodennom živote. Aplikácia ponúka interaktívne cvičenia, ktoré zahŕňajú počúvanie, gramatiku, slovnú zásobu a konverzáciu.Mastné vlasy : 5 domácich liekov. Mastné vlasy : 5 domácich liekov

Babbel je dostupná pre iOS a Android a je platená, pričom cena sa líši v závislosti od dĺžky predplatného a regiónu, v ktorom sa nachádzate.

Rosetta Stone – Aplikácie na učenie angličtiny

 

Rosetta Stone - Aplikácie na učenie angličtiny

 

Ďalšou aplikáciou, ktorá stojí za zmienku, je Rosetta Stone. Rosetta Stone je známa už desaťročia a ponúka užívateľom možnosť učiť sa jazyk pomocou metódy tzv. „úplného ponorenia“. Zvieratá po Anglicky 100+ zvierat po anglicky

Aplikácia sa zameriava na učenie sa jazyka prostredníctvom obrázkov, zvukov a interaktívnych cvičení. Rosetta Stone je dostupná pre iOS a Android a je platená, pričom cena sa líši v závislosti od dĺžky predplatného.

FluentU – Aplikácie na učenie angličtiny

 

Pre tých, ktorí preferujú učenie sa jazyka prostredníctvom videí, môže byť vhodná aplikácia FluentU. FluentU ponúka užívateľom možnosť učiť sa angličtinu prostredníctvom autentických videí s námetmi ako napríklad kultúra, hudba, správy a mnoho ďalších. Aplikácia obsahuje interaktívne cvičenia a slovnú zásobu, ktorá sa zobrazuje priamo vo videách. FluentU je dostupná pre iOS a Android a je platená.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button