VZŤAHYZaujímavosti

Ako vymyslieť prezývku 7 spôsobov ako na prezývku

Ako vymyslieť prezývku. Existuje viacero spôsobov, ako vytvoriť prezývky pre svojich priateľov, aby ste im ukázali, ako veľmi vám na nich záleží. Niektoré sú hlúpe, iné sú skôr na vážnejšej strane. Tak či onak, vždy je príjemné, keď vás niekto nazve niečím výnimočným.

 

Ako vymyslieť prezývku

 

Ako vymyslieť prezývku

 

Ukazuje to, že ste v priateľstve dosiahli určitú úroveň dôvernosti. Ak máte problém usmerniť svoju kreativitu, vyskúšajte tieto spôsoby vytvárania prezývok.

 

ĽAHKÉ ZMENY

Najjednoduchším zo všetkých spôsobov vytvárania prezývok je vytvoriť variáciu mena vášho priateľa. Nazvite ich iniciálami alebo skúste z ich iniciál vytvoriť nové slovo. Vezmite ich meno a priezvisko a spojte ich do jedného slova. Jednoducho ich volajte prvou slabikou ich mena, čo nemusí byť jedinečné, ale je to účinné. Možností je nekonečne veľa.

 

NÁPADNÉ ČRTY

 

NÁPADNÉ ČRTY

Premýšľajte o vlastnostiach, ktoré definujú vášho priateľa. Čím je najznámejšia: svojimi unavenými očami alebo úžasným oblečením? Ak je vždy unavená, ukradnite to Snehulienke a nazvite ju Spáč. Ak vždy vyzerá, akoby bola pripravená na módne fotenie, nazvite ju Tyra. Len si dajte pozor, aby ste si nevymysleli prezývku, ktorá by bola urážlivá. Nechcete predsa prísť o kamaráta kvôli takej maličkosti! Akvárium : 9 tvorov vďaka čomu bude roztomilejšie.

 

POMENOVANIA DOMÁCICH ZVIERAT

 

POMENOVANIA DOMÁCICH ZVIERAT

Sa vám nechce byť kreatívny, môžete sa uchýliť k používaniu bežných prezývok. Ak ste si s kamarátkou veľmi blízki, nazvite ju „ženuškou“. Chcete byť tradiční, nazvite ju jednoducho „miláčik“. Tak ste najlepší priatelia, môžete si vystačiť s akýmkoľvek menom, ktoré by ste použili v romantickom vzťahu. Nebojte sa, ak sa na vás budú ľudia čudne pozerať. Prejavte im svoju náklonnosť akýmkoľvek spôsobom, ktorý vám urobí radosť.

 

TELEVÍZNE POSTAVY – Ako vymyslieť prezývku

 

TELEVÍZNE POSTAVY - Ako vymyslieť prezývku

Ak sa váš najlepší kamarát správa rovnako ako postava z vášho obľúbeného seriálu. Ako vymyslieť prezývku nazvite ho týmto menom. Aj keď sa na postavu vôbec nepodobajú, stále ich môžete oslovovať, ako chcete. Prezývky majú byť zábavné. Nezáleží na tom, či dávajú zmysel alebo nie. Čím hlúpejšie, tým lepšie.

 

JEDNODUCHÉ PRÍPONY

Vezmite prvú slabiku mena svojho kamaráta a pridajte k nej príponu. Skúste niečo ako „-boo“ alebo „-inator“. Váš priateľ Shannon môže byť známy ako Shanboo alebo Shaninator. Výber je len na vás (pokiaľ váš priateľ súhlasí). Zistite, čo znie najlepšie, a počkajte, kým sa nová prezývka ujme.

 

SMIEŠNE RÝMY – Ako vymyslieť prezývku

Rýmy sú obľúbeným spôsobom vytvárania prezývok. Vezmite meno svojho priateľa a nájdite niečo, čo sa s ním rýmuje. Nazvite svojho priateľa Holly, Holly Jolly. Nemusí to byť ani skutočné slovo! Nazvite svojho priateľa Ben, BennyWenny. Bude to znieť, akoby ste sa rozprávali s dieťaťom, ale stále sa s tým môžete stotožniť.

 

OPAKUJTE OPAKOVANIE OPAKOVANIA

Táto technika je jednoduchá. Môžete jednoducho opakovať slabiku mena svojho priateľa a vytvoriť tak jeho prezývku. Niekoho, kto sa volá Molly, nazvite Moll-Moll. Ako vymyslieť prezývku. Ak je jeho meno krátke, môžete jednoducho zopakovať celé jeho meno. Urobte čokoľvek, čo s ich menom funguje.

 

Skúste vytvoriť novú prezývku pre jedného (alebo všetkých) svojich priateľov! Pomocou týchto techník určite vymyslíte prezývky, ktoré budú vaši kamaráti zbožňovať. Akými prezývkami vás volajú vaši priatelia? Ktorá je vaša najobľúbenejšia? Účesy pre riedke vlasy.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button