NÁBOŽENSTVÁZaujímavosti

Najčastejšie sny a čo znamenajú , Čo znamená sen

Najčastejšie sny a čo znamenajú . Najčastejšie sny ktoré sa nám často snívajú a čo môžu znamenať . Sny ktoré sa nám často snívajú . Časté sny .

Čo v skutočnosti znamenajú vaše sny?

Majú sny hlbší význam? Prekvapivý počet ľudí sa domnieva, že odpoveď na túto otázku je kladná. Podľa prieskumu sa ohromných 43% Američanov domnieva, že sny odhaľujú nevedomé túžby a priania.

Aké sú najčastejšie sny?

Známy psychoanalytik opísal sny ako kráľovskú cestu do bezvedomia a navrhol, že štúdiom zjavného obsahu snov by sme mohli objasniť skryté a nevedomé túžby, ktoré vedú k neuróze.
Analýza snov a pripisovanie významu sa stala populárnym zdrojom zábavy i sebareflexie v populárnej kultúre. Majú sny skutočne skryté významy? Môžete sa naučiť svoje nevedomé priania a túžby interpretáciou svojich snov?

sen

Zatiaľ čo väčšina moderných teórií snov naznačuje, že odpoveď nie je, nezabránilo to tlmočníkom a analytikom vydať celú radu snovových slovníkov, ktorých cieľom je zistiť, čo tieto spoločné témy a symboly snov skutočne znamenajú.Najčastejšie sny .

Pozrime sa podrobnejšie na niektoré z najbežnejších snov, čo o nich hovoria niektoré z najpopulárnejších kníh na výklad snov.

Kresťanské zázraky 10 najzaujímavejších zázrakov

 

Sny o páde – Najčastejšie sny 

Sny o páde z veľkej výšky sú veľmi časté. Aj keď existuje populárny mýtus, že ak vo sne narazíte na zem, v reálnom živote zomriete, jednoducho to nie je pravda. Čo teda vlastne mohlo znamenať sny o páde?

sen o páde Najčastejšie sny

Podľa mnohých populárnych interpretácií snov a jednej štúdie sú padajúce sny známkou toho, že sa niečo vo vašom živote nedarí. Po 2. môže to naznačovať, že musíte prehodnotiť výber alebo zvážiť nový smer v niektorej oblasti svojho života.

„Snívanie o páde je veľmi časté. Je to symbol strachu v skutočnom živote – možno zlyhania v práci alebo v milostnom živote,“ tvrdí autor Ilustrovaného slovníka snov. „Pád často vyjadruje potrebu voľnosti a potrebu viac si užívať život.“

 

Sny o tom, že budem nahý na verejnosti – Najčastejšie sny 

 

sen o nahote Najčastejšie sny

Už sa vám niekedy sníval jeden z tých trápnych snov, keď sa objavíte v škole alebo v kancelárii a že budete nahí ? Najčastejšie sny .

Autorka Slovníka snov pre nechápavé ženy, naznačuje, že snívanie o verejnej nahote môže naznačovať, že sa cítite falošný alebo že sa bojíte odhaliť svoje nedokonalosti a nedostatky.

 

Sny o prenasledovaní – Najčastejšie sny 

Obzvlášť hrôzostrašné môžu byť sny, keď vás prenasleduje známy alebo neznámy útočník. Tieto typy snov sú veľmi časté.

Čo však hovoria tieto sny o tom, čo sa deje vo vašej mysli? Vykladači snov často naznačujú, že také sny znamenajú, že sa snažíte vyhnúť niečomu vo svojom každodennom živote.

Autor Dream Dictionary, naznačuje, že prenasledovanie vo sne môže naznačovať túžbu uniknúť z vlastných obáv alebo túžob.

Kľúč na pochopenie toho, čo by taký sen mohol znamenať, závisí čiastočne od totožnosti vášho prenasledovateľa. To, že vás prenasleduje zviera, by mohlo naznačovať, že sa skrývate pred svojím vlastným hnevom, vášňami a inými pocitmi.

Ako si zjemniť vlasy: 5 prírodných spôsobov

Ak je váš prenasledovateľ záhadná, neznáma postava, mohlo by to predstavovať zážitok z detstva alebo traumu z minulosti. Ak vás prenasleduje niekto z opačného pohlavia, Crisp naznačuje, že to znamená, že sa bojíte lásky alebo vás prenasleduje vzťah z minulosti.

 

Sny o strate zubov – Najčastejšie sny 

 

sen o strate zubu Najčastejšie sny

Autorka slovníka snov pre figuríny, naznačuje, že snívanie o strate zubov môže mať viac významov. Môže to znamenať, že sa obávate o svoju atraktivitu alebo vzhľad. Môže to tiež naznačovať, že sa obávate svojej schopnosti komunikovať, alebo že máte obavy, že ste povedali niečo trápne.

„Skutočnou podstatou zubov je ich schopnosť prehrýzť sa, prerezávať, trhať a škrípať.“ Najčastejšie sny .
„Ak vám vypadnú zuby, stratíte osobnú moc a schopnosť byť asertívny, rozhodný a sebaochranný.“

 

Sny o umieraní – Najčastejšie sny 

Smrť je ďalším častým predmetom snov a môže byť obzvlášť znepokojujúca. Snívajúci ľudia niekedy snívajú o smrti milovaného človeka alebo dokonca snívajú o tom, že zomrú. Populárne interpretácie snov niekedy naznačujú, že také sny odrážajú úzkosť zo zmeny alebo strach z neznámeho.

Snívanie o smrti milovaného človeka môže odrážať podobný strach zo zmeny, najmä pokiaľ ide o deti, ktoré dosiahnu dospievajú. Takéto sny o smrti preto odrážajú akýsi smútok za nevyhnutným časom.

Štúdie tiež preukázali, že tí, ktorí sa blížia ku koncu života a blízki okolo nich, prežívajú významné a zmysluplné sny, ktoré sa často týkajú upokojujúcej prítomnosti, prípravy na cestu, sledovania alebo styk so zosnulými, čakania blízkych, tiesnivých zážitkov a nedokončeného podnikania .

 

Sny o absolvovaní testu – Najčastejšie sny 

Podľa autora knihy Skrytý význam snov, môže zloženie vašich snov odhaliť skrytý strach zo zlyhania. Štúdie tiež zistili, že sny tohto druhu sú bežné.

sen o teste Najčastejšie sny

„Vyšetrenia sú stresujúce zážitky, pri ktorých sa musíte vyrovnať so svojimi nedostatkami,“ píše autora knihy Skrytý význam snov. „Snívať o tom, že neuspeješ na skúške, meškáš alebo si nepripravený, poukazuje, že sa cítiš nepripravený.“

 

Sny o nevere

Snívanie o tom, že vás váš manžel alebo romantický partner podvádza s niekým iným, môže byť neuveriteľne strašné.

V niektorých prípadoch ľudia dokonca začnú uvažovať, či by sen mohol byť skutočne pravdivý. Znamená to, že sa vám sníva, že je váš partner neverný, že sa to môže stať? Alebo že sa to už deje? Najčastejšie sny .

Autorky knihy The Complete Idiot’s Guide Dream Dictionary, predpokladajú, že také sny o nevere naznačujú problémy s dôverou, lojalitou a komunikáciou vo vzťahu. „Ak ste vy alebo váš partner podvádzali vo sne, jeden z vás z tohto vzťahu momentálne nedostáva to, čo potrebujete.“

 

Sny o lietaní

Sny o lietaní zažívajú mnohí. Môžu byť vzrušujúce a dokonca oslobodzujúce, ale niekedy môžu pôsobiť dosť desivo (najmä pre tých, ktorí sa boja výšok).

sen o lietaní

Podľa Tonyho Crispa, autora Dream Dictionary, predstavy o lietaní často predstavujú dve veľmi odlišné stránky. Na jednej strane môžu také sny predstavovať pocity slobody a nezávislosti. Na druhej strane môžu tiež naznačovať túžbu utiecť alebo uniknúť z reality života.

„Samotné lietanie sa vyskytuje najčastejšie, pričom ukazuje nezávislý aspekt lietania. Ale pretože často zahŕňa pozitívne pocity rozkoše, môže lietanie zobrazovať našu sexualitu … najmä jej aspekty vyjadrujúce slobodu od spoločenských noriem a obmedzení.“

 

Sny o tehotenstve

 

sen o tehotenstve

Vykladači snov často naznačujú, že sny o tehotenstve predstavujú všetko od tvorivosti po strach. David C. Lohff, autor Dream Dictionary, je presvedčený, že tehotenské sny môžu niekedy predstavovať obavy ženy z nedostatočnej matky.

Autor Tony Crisp, na druhej strane, naznačuje, že také sny naznačujú, že snívajúci si vytvára určitú oblasť potenciálu alebo prehlbuje vzťah alebo, že tieto sny predznamenávajú ťažké časy.

 

Tak čo si myslíte? Vyzerajú niektoré z týchto výkladov snov presne? Ak nie, nebojte sa – vaše sny sú jedinečné a vysoko osobné. V zovšeobecnených tlmočníckych knihách a snovových slovníkoch pravdepodobne nenájdete nič viac ako jednoduchú zábavu. Namiesto toho považujte svoje sny za odraz vášho bdelého života, odrážajúc vaše obavy, úzkosti, túžby, nádeje a túžby do budúcnosti. Zvážte osobný význam vašich snov. S najväčšou pravdepodobnosťou sú veci, ktoré prežívate vo svojich snoch, odrazom obáv, ktorým čelíte vo svojej každodennej existencii.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button