PENIAZE A BIZNISŽivotný štýl

Peniaze za registráciu – 12 webov na peniaze

Peniaze za registráciu. Získajte platbu za registráciu: 12 stránok, ktoré vám zaplatia za registráciu Prekvapilo by vás, keby ste sa dozvedeli, že váš čas a názor sú pre spoločnosti také cenné, že vám zaplatia len za to, aby ste sa zaregistrovali?

 

Peniaze za registráciu

 

Peniaze za registráciu

 

Nuž, je to pravda – nižšie nájdete zoznam stránok, ktoré vám platia za registráciu! 12 legitímnych stránok, ktoré vám platia za registráciu. Najčastejšie budete musieť zostať zaregistrovaní ako člen nižšie uvedených služieb po určitú dobu, než získate nárok na bonus za platbu za registráciu.

 

Každá stránka bude mať iné požiadavky, preto si nezabudnite prečítať podmienky.

 

1. Značkové prieskumy

 

Značkové prieskumy

 

Bonus za registráciu: 1 USD (100 bodov)

Branded Survey je jednou z najlepších stránok s prieskumami pre ľudí. Branded Surveys, predtým známa ako Mintvine, ponúka časté príležitosti na prieskumy. Ich stránka je priateľská k mobilným zariadeniam. Ako najlepšie investovať peniaze 11 možných spôsobov

Peniaze môžete vyplatiť prostredníctvom služby PayPal, darčekovej karty alebo pomocou služby BrandedPay priamo na váš bankový účet (len v USA). Svoj zárobok môžete tiež darovať na charitu. Minimálna suma na vyplatenie peňazí je 500 bodov/ 5 USD. Ako zarobiť 40 eur za deň

 

2. Swagbucks

 

Swagbucks

 

Bonus za registráciu: 5 USD

Swagbucks je stránka GPT. GPT je skratka pre Get Paid To – čo znamená, že dostanete zaplatené za vykonanie akcie, ako sú prieskumy hry, úlohy, ponuky a dokonca aj odmeny za vyhľadávanie na internete.

Mamičky milujú Swagbucks, pretože ako môžeme jednoducho sledovať videá pri varení večere alebo pri vykonávaní iných úloh a získavať darčekové karty alebo peniaze prostredníctvom služby PayPal. Peniaze za registráciu.

 

3. Ibotta

 

Ibotta Peniaze za registráciu

 

Bonus za registráciu: 10 dolárov

Ibotta je aplikácia pre iOS a Android, ktorá vám vypláca za uplatnenie ponúk a následné poskytnutie dokladu o nákupe týchto ponúk prostredníctvom aplikácie. Najlepšia časť na Ibotta je, že ponuky sa týkajú bežných (dokonca zdravých!) potravín, ktoré už kupujem.

Keď nazbierate 20 dolárov, môžete si vybrať, či chcete peniaze vyplatiť na svoj účet PayPal alebo Venmo, alebo si vybrať darčekovú kartu.Jednoduché a ľahké!

 

4. Vindale Research

 

Vindale Research

 

Bonus za registráciu: 2 doláre

Spoločnosť Vindale Research je známa dobre platenými ponukami prieskumov. Niektoré príklady na ich webovej stránke ukazujú prieskumy, ktoré trvajú hodinu a platia okolo 14 dolárov, čo sú dobré peniaze navyše, ktoré sa dajú zarobiť z gauča. Bonus 2 doláre za registráciu určite tiež pomáha! TopSvadba

Dokonca vám dajú 5 USD len za zaslanie selfie s dokladom o zaplatení Vindale – pekné!

 

5. InboxDollars – Peniaze za registráciu

 

InboxDollars - Peniaze za registráciu

 

Bonus za registráciu: 5 USD

Spoločnosť InboxDollars vypláca vstupný bonus vo výške 5 USD. Stránka funguje ako agregátor pre iné stránky s prieskumami. To znamená, že nemusia platiť tak dobre ako iné stránky, majú však k dispozícii dobrú škálu prieskumov.  Peniaze za registráciu InboxDollars sú tiež Get Paid To Site – takže môžete zvýšiť svoje zárobky pomocou ich vyhľadávača a nakupovania s ich kupónmi.

 

6. Survey Savvy Connect

 

Survey Savvy Connect

 

Bonus za registráciu: 5 USD za zariadenie, mesačne

Survey Savvy vám za stiahnutie ich softvéru až na 3 zariadeniach vyplatí 5 USD mesačne (5 USD za zariadenie až do maximálnej výšky 15 USD mesačne). Sledujú aktivitu na internete, aby identifikovali trendy, a vy budete mať možnosť zvýšiť zárobky pomocou prieskumov, ktoré sa vyskytnú. Ako zarobiť peniaze – 40 jednoduchých spôsobov

Musíte udržiavať softvér aktualizovaný a odpovedať na prieskumy podľa svojich najlepších schopností.

 

7. Mobilexpression

Bonus pri registrácii: 5 USD darčeková karta Amazon

Mobilexpression vás odmeňuje za sťahovanie aplikácií do vášho tabletu. Bonus za registráciu (kredity MobileXpression, ktoré môžete vymeniť za darčekovú kartu Amazon v hodnote 5,00 USD) získate po 1 týždni aktívneho členstva.

8. Rakuten

 

Rakuten Peniaze za registráciu

 

Bonus za registráciu: darčeková karta Walmart alebo hotovosť 10 USD.

Rakuten (predtým Ebates) je služba na vrátenie peňazí a kupónov, ktorá vám vyplatí 10 USD, keď uskutočníte kvalifikovaný nákup v hodnote 25 USD alebo viac. Táto stránka bola pre mňa veľmi lukratívna, ako môžete vidieť podľa mojej celoživotnej sumy.

Rakuten má na svojej stránke viac ako 2 000 obchodov a cashback môžete získať aj v obchode.

 

9. Pointclub – Peniaze za registráciu

 

Bonus za registráciu: 5 USD v bodoch Pointclub

Pointclub vám vyplatí 5 USD registračný bonus v bodoch Pointclub za to, že sa pripojíte k ich stránke s prieskumami. Ďalšie body môžete získať aj účasťou v ich každodenných lotériách.

 

10. MyPoints

 

Bonus za registráciu: 10 USD

MyPoints vás odmeňuje za nakupovanie online, uplatnenie kupónov, účasť na prieskumoch, sledovanie sponzorovaných videí a ďalšie. Peniaze za registráciu Mám rád „platené stránky“, ako je MyPoints, pretože mi dávajú možnosť niečo robiť, keď mám pozerať televíziu 

 

11. Fusion Cash

 

Fusion Cash Peniaze za registráciu

 

Bonus za registráciu: 5 USD

S 1 536 811 dolármi (a zvyšujú sa!) vyplatenými účastníkom je Fusion Cash legitímna stránka na zarábanie peňazí online. Svoj vstupný bonus 5 USD získate jednoducho tak, že sa zaregistrujete tu a vyplníte krátky dotazník.

 

12. GrabPoints – Peniaze za registráciu

Bonus za registráciu: 5 USD

Grabpoints vás pri vstupe na ich stránku odmení bonusom 5 USD. Za účasť v prieskumoch, sledovanie videí, odpovedanie na ankety, hranie online hier a sťahovanie aplikácií budete odmenení buď darčekovými kartami, hotovosťou (môj osobný favorit), alebo dokonca kreditom na kódy služby Steam.

 

Teraz niekoľko krátkych tipov, ako si týmto spôsobom zarobiť ďalší príjem:

  • Otvorte si pre tieto stránky samostatný e-mail, aby vaše hlavné e-mailové konto nebolo zahltené e-mailami od týchto spoločností. Peniaze za registráciu.
  • Venujte čas vyplňovaniu svojich profilov a odpovediam na základné otázky o sebe, aby ste sa kvalifikovali na bonus za registráciu.
  • Pamätajte, že nič v tomto živote nie je skutočne zadarmo, preto buďte dobrým občanom webu a zúčastňujte sa prieskumov a ponúk, keď máte čas.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button