DOBRÉ RADY K VARENIURecepty

Ako zohriať vyprážané rezne – 4 najlepšie možnosti

Ako zohriať vyprážané rezne: jednoduché tipy a triky. Vyprážané rezne sú jedným z tých jedál, ktoré sa vám môžu zdať skvelé priamo z panvice, ale ak zostanú nezjedené, môžu sa stať tvrdými a suchými. Ak nechcete premrhať jedlo, existuje niekoľko spôsobov, ako zohriať vyprážané rezne, aby ste ich opäť získali všetku ich chrumkavosť a chuť.

Ako zohriať vyprážané rezne

 

Ako zohriať vyprážané rezne

 

Nezabudnite, že bezpečnosť je vždy dôležitá pri manipulácii s horúcimi potravinami. Dbajte na to, aby ste používali vhodné náradie na manipuláciu s jedlom a používali vhodné ochranné pomôcky, ako sú rukavice alebo uteráky.

Použite rúru

 

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako zohriať vyprážané rezne, je použitie rúry. Predhrejte rúru na 180 stupňov Celzia a položte vyprážané rezne na plech vyložený papierom na pečenie. Pečte ich asi 5 až 10 minút, kým sa nezohrejú a nezmäknú.

 

Použite mikrovlnnú rúru

 

Použite mikrovlnnú rúru

 

Mikrovlnná rúra je rýchly a jednoduchý spôsob, ako zohriať vyprážané rezne. Položte ich na misku vhodnú do mikrovlnnej rúry a ohrejte ich na vysoký výkon po dobu 30 sekúnd až 1 minútu. Ak máte viac kúskov, môžete ich ohriať postupne, aby sa rovnomerne zohriali. Najlepšie plemená kačíc pre chov na mäso

 

Použite panvicu – Ako zohriať vyprážané rezne

 

 

Ak chcete dosiahnuť znova chrumkavé vyprážané rezne, môžete ich znova opekať na panvici. Rozohrejte panvicu na stredne vysokú teplotu a pridajte trochu oleja. Položte vyprážané rezne na panvicu a opečte ich asi 2 až 3 minúty na každej strane, kým sa nezohrejú a nezískajú znova chrumkavú kôrku.

 

Použite gril – Ako zohriať vyprážané rezne

 

Ak máte doma gril, môžete použiť túto metódu na zohriatie vyprážaných rezeňov. Rozohrejte gril na stredne vysokú teplotu a položte vyprážané rezne na mriežku. Ohrejte ich asi 2 až 3 minúty na každej strane, kým sa nezohrejú a nezmäknú. Pivo na vlasy

 

Podčiarknite chuť vyprážaných rezeňov pridaním omáčky

 

Podčiarknite chuť vyprážaných rezeňov pridaním omáčky

 

Ak chcete ešte viac zdôrazniť chuť vyprážaných rezeňov, môžete ich podávať s omáčkou. Tu je niekoľko nápadov:

 

1. Klasická hovädzia omáčka – zohrejte ju v hrnci a podávajte ju k vyprážaným rezeňom.

 

2. Paradajková omáčka – zohrejte paradajkovú omáčku v hrnci a pridajte k nej trochu červeného vína a byliny ako bazalku.

Ako zohriať vyprážané rezne

 

1. Mikrovlnná rúra

2. Rúra

3. Panvica

4. Gril

5.Varenie v hrnci

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button