AUTO A MOTOZaujímavosti

Nové autá 2021 – Autá ktoré prídu na trh v roku 2021

Nové autá 2021 ktoré prídu na trh v roku 2021 . 7 najlepších aut roku 2021 . Pozrite si nové autá SUV a elektromobily . Najnovšie autá na svete .

 

Náš zoznam najlepších nových automobilov prichádzajúcich v roku 2021 ukazuje, kam má tento priemysel smerovať. Je potrebné povedať, že automobilový trh v súčasnosti prechádza revolúciou o nových SUV a elektrických automobiloch sa objavujú častejšie ako kedykoľvek predtým. Zdá sa, že kupujúci nemajú dosť SUV. Mnoho výrobcov sa prikláňa k napájaniu z batérie ako k  alternatíve k benzínu a nafte.

Nové autá ktoré by mali prísť v roku 2021

 

1. Dacia Sandero Nové autá 2021

 

Dacia Sandero Nové autá 2021

 

Zmodernizované Dacia Sandero je už k dispozícií na predobjednanie . Malo by isť o jedno z najlacnejších supermini . Náhradne diely používa z Renaultu .

 

2. Dacia Spring Electric EV

 

Dacia Spring Electric EV Nové autá 2021

 

Dacia predstaví svoj prvý elektromobil v roku 2021 , mal by byť jedným z najlacnejších elektromobilov na trhu . Bude mať krásny vzhľad SUV , hoci bude mať slabší motor . Na jedno nabitie by malo byť schopné prejsť 220 km .

 

3. Citroen C4 Nové autá 2021

 

 Citroen C4

 

Citroen predstavil nový model C4, C4 by mal konkurovať tradičným hatchbackom . Mal by mať elektrický , benzínový a naftový pohon . Vyzerá úžastne a luxusne ako z vonku tak aj z vnútra .

 

4. Honda Civic Nové autá 2021

 

Honda Civic

 

Prichádza nová verzia modelu Honda Civic .Má konzervativnejší štýl a kompletne prepracovaný interiér . V Británií budú mať k dispozícií len model hatchback . Na obrázku je model sedan .

Najrýchlejšie auto na svete – top 10 najrýchlejšie autá

5. Peugeot 308

 

 Peugeot 308 Nové autá 2021

 

Peugeot 308 je najstarší v súčastnej ponuke značky , ale teraz bude oživený . Bude k dispozícií aj elektrický model, ktorý pravdepodobne bude využívať rovnaké pohonné ústrojenstvo ako Peugeot e-208. K dispozícií bude mať tiež plug-in hybrid a najlepšia verzia bude môcť konkurovať aj modelu Ford Focus Active.

 

6. Vauxhall Astra

 

Vauxhall Astra Nové autá 2021

Príčiny straty vlasov u mužov: Hlavný vinníci

Nová Vauxhall Astra dokáže konkurovať súčastným modelom ako sú nové SEAT Leon, Kia Ceed a Ford Focus . Bude mať veľa spoločného s novým Peugeotom 306 a plug-in hybridný pohon s výkonom 220 kW prinesie späť VXR .

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button