CITÁTYZaujímavostiZdravie

Citáty o láske -Prosím drž mi ruku navždy

Prosím drž mi ruku navždy . Je to krásne mať niekoho koho milujeme citáty o láske . Prosím drž mi ruku navždy . Držme sa spolu za ruky

15. Bolo ťažké sa rozhodnúť.

15drzanie za ruku Citáty o láske

15. Bolo ťažké sa rozhodnúť. Ale tvoje činy otvorili moje srdce. Povedala si mi, že ma budeš vždy milovať, ale nikdy som nevedel, že bude toho viac. Teraz, keď si prepletieme naše ruky, sa už nikdy nechceme pustiť. Chcem ťa držať navždy. Viem, že to cítiš rovnako.

14drzanie za ruku Citáty o láske

14. Prešiel som cestu, ktorú som nikdy nevedel, že ju zvládnem. . Mal som dôvod vydržať, aj keď som to veľa krát tak necítil. Teraz ťa nikdy nechcem pustiť. Roky prešli, ale nič sa nezmenilo.

Naša láska je taká čerstvá, ako v prvý deň, keď sme sa stretli. Myslím si, že stále máme poslanie ukázať symbol lásky budúcej generácii. Preto ťa budem držať za ruku do nekonečna.

13. Keď je tma Citáty o láske

13drzanie za ruku Citáty o láske


13. Keď je tma a všetko vyzerá rozmazané, verím v tvoju lásku. Keď prekonáme prekážky, ktoré si myslíme, že nedokážeme vyriešiť, držíme sa za ruky a dôverujeme našej sile. Citáty o priateľstve

 

Keď to bude ťažké, nemám strach, pretože viem, že so mnou budeš bez ohľadu na situáciu. Milovať ťa vyriešilo väčšinu mojich problémov. Dalo mi to odvahu. Keď som ťa spoznal, nikdy som sa necítil nervózny. Nikto ma nikdy nezastrašil.. Prosím, nikdy ma nepusť.Citáty o láske  .

12drzanie za ruku Citáty o láske


12. Keď som ťa spoznal, vedel som, že zostaneš v mojom živote. Bolo to zrejmé .Tvoja náklonnosť mi priniesla jedinečný pocit; pocit, ktorý som nikdy nechcel pustiť. Citáty o láske .

Dnes, keď tu stojíme, som presvedčený, že som urobil správne rozhodnutie, rozhodnutie zostať s tebou, milovať ťa a starať sa o teba. Viem, že nie som dokonalí, ale chcem len, aby si ma navždy držala za ruku. Citáty o ľuďoch

11. Je rozkošné chodiť s sebou všade Citáty o láske

 11drzanie za ruku Citáty o láske


11. Je rozkošné chodiť s sebou všade. Na pláž, oceán, útes, neexistuje žiadne obmedzenie, kam sa môžeme ísť prejsť. Príroda je môj najobľúbenejší cieľ, najmä keď som s tebou. Keď sa prechádzam po oceáne, jemne držím tvoje ruky. Citáty o láske. Citáty o rodine

Vediem cestu, ktorou budeme kráčať. Všade, kam ideme, som si viac istý tvojou láskou a túžim po tvojej prítomnosti. Nezáleží na tom, ako dlho to trvá, ale pokiaľ držím tvoju ruku , som vždy šťastný. Citáty o deťoch

drzanie za ruku Citáty o láske


10. Páry majú byť najlepšími priateľmi. Vždy milujem čas, ktorý s tebou trávim. Citáty o láske .

9. Keď som ťa našiel 

9drzanie za ruku Citáty o láske

9. Keď som ťa našiel , našiel som poklad. Milujem ťa a chcem ti dať všetok svoj čas a pozornosť . Cítim sa úžasne a všetko, čo si želám, je, aby sme si držali ruky navždy.

8drzanie za ruku Prosím drž mi ruku navždy Citáty o láske

8. Jedno z najlepších zamestnaní, ktoré si užívam, je brať strážnu službu po boku svojej lásky a bdieť nad tebou, keď sa ti chveje srdce. Budem ťa držať za ruku a sľubujem, že ťa budem chrániť a chrániť pred všetkými prekážkami, ktoré ti život hodí.

7drzanie za ruku Prosím drž mi ruku navždy


7.Kroky po tvojom boku, keď ťa držím za ruku a vzdávam ti svoju lásku , sú krásne , ale ak je jedna vec, ktorú som pripravený zdokonaliť, je to umenie milovať ťa. Citáty o láske .

6drzanie za ruku Prosím drž mi ruku navždy

6. Plav sa so mnou po celom svete a ukážem ti osem divov sveta. Deviatym a posledným zázrakom sveta si však ty, moje srdiečko .Viem že keď ťa držím za ruku zvládneme všetko bez ohľadu čo nás čaká na ceste. Citáty o láske .

5drzanie za ruku Prosím drž mi ruku navždy

5. Zamilovať sa je ako stavať pevnosť. Keď som ťa stretol , prerazila si moju obranu a zmenila môj svet z odtieňov šedej na jasné farby. Držanie a bozkávanie tvojich rúk ma robí šťastným, pretože cítim tvoju krásnu vôňu. Ďakujem, že si mi ukázala význam pravej lásky. Citáty o láske .

Ako si zjemniť vlasy: 5 prírodných spôsobov

4drzanie za ruku Prosím drž mi ruku navždy

4.Na rýchlostnej ceste mi nič nebráni prekročiť rýchlosť. Rýchlosť vzrušuje moje srdce, ale nič neprekoná vzrušenie tak ako keď sa držím za ruky s tebou láska a zažívam tvoju neoslabenú lásku pri pohľade do tvoju očí.

Romantický film Top 10 romantických filmov

3drzanie za ruku Prosím drž mi ruku navždy

3.Po ťažkom dni plnom prekážok , sa vraciam domov . Jedine čo mám v hlave je túžba vidieť teba (moja lásku).. Môj srdcový rytmus sa zrýchľuje , počíta kroky k splneniu mojej lásky. Keď ležíš v posteli a ja ťa môžem držať za ruku.

1 drzanie za ruku Prosím drž mi ruku navždy
2. Zamilovaný muž nepozerá na okolie; jeho svet sa točí okolo ženy, ktorú miluje. Keď sa jej drží ruky, je pripravený dobiť svet pre ňu.

1. Bez ohľadu Citáty o láske

2drzanie za ruku Prosím drž mi ruku navždy
1. Bez ohľadu na to, aké silné sú vlny, aké veľké sú prekážky a aké sú tmavé oblohy, budem tam pri tebe, držať ťa za ruku, až kým sa nebude zasa pokoj. Sľubujem, že ťa budem milovať bez ohľadu na údalosti, ktoré nám život dá.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button