TECHNOLÓGIAZaujímavosti

Ako si vytvoriť webstránku ? My vám ukážeme ako na to

Dnes vám ukážeme ako si vytvoriť webstránku rýchlo a jednoducho. Je to ľahšie ako by ste si mohli myslieť. Vysvetlíme vám to krok za krokom. Stránku budeme tvoriť vo webnode. Webnode je webstránka na ktorej si môžete zadarmo vytvoriť webstránku. A vytvorenie webu je veľmi jednoduché a zvládnete to aj vy.

 

Prečo práve webnode ?

 

Je to jeden z najlepších a najpoužívanejších webov na tvorbu web stránok.Navyše existuje o ňom nespočetné množstvo podrobných tutorialov, rád a typov . Je jednoduchý a veľmi prehliadni. Vďaka nemu si vytvorite web aj bez znalosti programovania. Web stránky rýchlo a jednoducho. Vytvorte si úspešný web alebo e-shop ktorý vám bude zarábať peniaze. Navyše vytvorenie webstránky je úplne zadarmo.

 

 

 

Poďme na jednotlivé kroky. Ako si vytvoriť fungujúcu webstránku

Hneď po príchode na webnode si všimnete v modrom políčku text Vytvoriť web zdarma . Tak načo čakať , pustite sa do toho a kliknite na to.Webstránka zadarmo.

 

ako si vytvoriť webstránku

 

Ako si vytvoriť webstránku

Zobrazí sa vám dotazník na Vytvorenie stránky. Zadáte názov webu ( názov webu bude mať následovný tvar www.vášnázov.webnode.sk ) . Email a heslo . Poďme ďalej.

 

ako vybrať názov webu

 

Naskočí vám ikonka či chcete webovú stránku ( blog,firemná stránka,varenie,recepty,šport,…) alebo chcete internetový obchod, e-shop. Podľa toho čo si zvolíte sa vám webnode prispôsoby.

 

ako vytvoriť eshop

 

Ďalej máte na výber šabony . Pri výbere šabony si dajte na čas, váš web musí vyzerať čo najlepšie.

 

Ako si vybrať šablonu webu

 

Ako si vytvoriť webstránku zadarmo

Po výbere sa vám okamžite zobrazí vybraná šablona a môžete začať s editorom. Ktorý ma nespočetné množstvo funkcií. Vyhovie vám vo všetkých vaších predstavách

 

Ako si vytvoriť webstránku

 

Prečo mám za názvom svojej stránky webnode.sk ?

Webnode vám dáva možnosť vytvoriť si web zdarma. Preto máte za názvom svojej webstránky webnode.sk . No vám sa to nepáči a chcete vyzerať dôstojnejšie? Ak chcete v názve domény len svoj názov ktorý ste si vybrali musíte si kúpiť doménu. Cesta : Nastavenia-Doména .

ako pracovať vo webnode

kde si kupiť doménu

 

 

 

 

Webnode balíčky 

 

ako pracovať vo webnode

 

K čomu sú dobré webnode balíčky ? Webnode balíčky vám rozširujú miesto na vašej stránke .Odporúčame vám začať profi verziou v ktorej máte všetko čo fungujúci a rastúci web potrebuje . Cesta Nastavenia-Vyber si balíček . Ako si vytvoriť webstránku.

Webnode


 

 

zmena balíčka

profi balíček webnode čo to je

Toto bol náš malý začiatok. Viac už je len na vás. Odporúčame vám použiť youtube kde nájdete mnoho webnode tutoriálov, ktoré sú veľmi presné a jednoduché.Ako napríklad toto video.Začnite svoje podnikanie.

 

Tvorba webovej stránky zadarmo .

 

Mám Mastné vlasy : 5 domácich liekov

 

 

 

Nové autá 2021 – Autá ktoré prídu na trh v roku 2021

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button