PsySTAROSTLIVOSŤ O PSA

Najzdravšie granule na Slovenskom Trhu

Najzdravšie granule na Slovenskom Trhu . Ak vám nie je jedno čím kŕmite svojho psa ste na správnom mieste . Granule Annamaet OPTION sú jedinečnými granulami pre vášho psa . Obsahujú všetko čo váš pes potrebuje .Krmivo je vyrobené z divokých tichomorských lososov a zveriny . Je vhodná ako pre zdravé psy tak aj psy trpiace alergiami . Granule sú tiež vhodné pre všetky psy od šteniatok , gravidné a dojčiace suky až po dospelé psy .

 

najzdravšie granule na slovensku

 

Rozdiel medzi týmito granulami a bežnými granulami z obchodu je enormný . Všetko je vyrobené v najvyššej kvalite. To čo pes žerie má vplyv na celé jeho telo či už na srsť , zuby ale aj to koľko sa psík dožije . Granule Annamaet OPTION sú originál robené pre zdravie psov . Je to špička medzi tým čo môžete psíkovi ponúknuť .

 

Poďme sa pozrieť čo obsahujú granule Annamaet OPTION

Granule Annamaet OPTION obsahujú

 

najzdravšie granule

 

  • Najzdravšie granule zakúpite ►  TU  
  • Bielkoviny z lososa a zveriny s nízkym podielom popola – zvyšujú stráviteľnosť bielkovín a optimalizujú aminokyselinový profil.
  • L-karnitín v metabolizme tukov pomáha udržiavať svalovú hmotu a podporuje kognitívne funkcie. – to znamená že udržujú zdravú hmotnosť vášho psa a pri obezite L-karnitín odbúrava tuky a tým vracia psa do normálu .
  • Menhadenový olej (olej z rýb z čeľade sleďovitých) a ľanové semienko sú vynikajúce zdroje omega 3 mastných kyselín. – omega 3 mastné kyseliny sú zdravé pre srsť , granule tak udržiavajú srsť vášho psa zdravú , hustú a lesklú . Ak má váš pes zničenú srsť už po pár dňoch po tom čo mu začnete dávať tieto granule sa mu srsť začne zlepšovať .
  • Chelátová forma minerálov – posilnenie imunitného systému , kostí ( aj zubov ) a bezproblémová funkcia trávenia u vášho psa .
  • Vláknina až 4% – Keď pes nemá v strave vlákninu žerie trávu a to môže byť problém pretože na trávu sa dnes používajú rôzne hnojivá ktoré môžu byť pre psa nebezpečné . Dostatok vlákniny udržiava psíkovi zdravé trávenie .
  • Najzdravšie granule zakúpite ►  TU  
  • Čo na obed – 70 najlepších typov na obed

 

najzdravšie granule pre psy

Najzdravšie granule

Zloženie: Múčka z lososa, hnedá ryža, múčka z diviny, proso, ovsené vločky, jačmeň (jačmenné krúpy), repkový olej (canola), menhadenový olej (konzervovaný zmesou tokoferolov prirodzeného pôvodu (vitamín E)), sušené paradajkové výlisky, ľanové múčka , mrkva, zeler, petržlen, šalát, žerucha, špenát, lecitín, chlorid sodný, DL-metionín, L-lyzín, kyselina propiónová, vitamín E, vitamín C, niacinamid, biotín, vitamín B1, L-karnitín, D-pantothenan vápenatý , vitamín B2, vitamín B6, vitamín A, vitamín B12, vitamín D3, kyselina listová, cholinchlorid, chlorid draselný, chelát zinku, betaín, chelát železa, kvasnice so selénom, chelát medi, chelát mangánu, jodičnan vápenatý.

Analytické zložky: proteíny: 24%, oleje a tuky: 13%, vláknina: 4%, popol: 7,3%, popol: 10%

Doplnkové látky: Vitamín A 35960 IU, vitamín D3 1766 IU, vitamín E 209 IU, železo 215 mg, zinok 45 mg, mangán 22 mg, meď 12 mg, jód 1,7 mg, selén 0,8 mg. L-karnitín 30 mg.

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button