DizajnPsyZAUJÍMAVOSTI O ZVIERATÁCH

Priestor vášho domáceho maznáčika

Chytré spôsoby ako skonfortovať priestor vášho domáceho maznáčika . Ako vytvoriť priestor pre psíka v malom byte ako skonfortovať priestor pre vášho psa : 

 

Chceli by ste zabudovať veci vášho domáceho miláčika tak aby boli komfortne a útulne pre všetkých doma ? Ak áno , potom je nevyhnutné brať domáceho miláčika ako člena rodiny .Preto by ste mali nábytok uložiť tak aby nevyhovoval len vám ale aj vašim miláčikom . Pomocou kreatívnych nápadov uvedených nižšie môžete šikovne zariadiť priestory pre vášho domáceho miláčika , tak poďme na to .

 

psik miska

 

Priestor vášho domáceho maznáčika Pelech:

 

pelech v skrynke Priestor vášho domáceho maznáčika

 

Máte doma málo miesta alebo chcete byť len kreatívny? Bežný pelech môže pôsobiť skleslo , preto máme pre vás skvelé riešenie . Čo tak ubytovať vášho miláčika v skrynke ? Je to skvelé riešenie ako ziskať v domácnosti viac priestoru a navyše je to kreatívne a pekné . Pomôžte svojmu domácemu miláčikovy aby sa prispôsobil novému pelechu a časom bude váš domov bezproblémový.Priestor vášho domáceho maznáčika

 

Dvere pre domácich miláčikov a kŕmny priestor :

Ďalším skvelým nápadom ako zakomponovať veci pre vášho domáceho miláčika k dizajnu nábytku je vytvorenie ľahkého prístupu pre domáceho miláčika , uľahčite mu vstup elegantným otvorom , ktorý splynie s dekorom vášho domova. Cez takýtPes , Domáci pes – Cesta od Vlka po Domáceho miláčika .

 

Dvere pre domácich miláčikov

 

Rovnako ako pelech môžete nájsť správne miesto aj miskám s jedlom a vodou . Misky už nemusia byť v rohu izby , ale môžete ich zakomponovať do nábytku . Trendom je umiestenie misiek podobne ako pelechov do skriniek nábytku . Farba misiek by mala ladiť s farbou nábytku .Pes , Domáci pes – Cesta od Vlka po Domáceho miláčika .

 

Priestor vášho domáceho maznáčika

 

Priestor vášho domáceho maznáčika

 

Hračky:

 

Priestor vášho domáceho maznáčika

 

Nemáte radi keď váš psík všade roznosí svoje hračky? Máme riešenie s ktorým vyhoviete vám aj vašému psíkovy . Určite psíkovy čas na hranie . Ak ráno idete do práce a viete že váš psík zostáva sám doma bolo by dobré aby sa zabavil práve na tento čas mu môžete dať jeho obľubenú hračku . Ďalším super riešením je dávať psíkovy hračky v presne určenú dobu , alebo na určenom priestore . Tak dosiahnete že váš psík bude šťastný a vy budete mať doma poriadok.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button