MÓDAZimné topánky

Chlapčenské zimné topánky – Ako správne vybrať

Chlapčenské zimné topánky. AKO URČIŤ VEĽKOSŤ DETSKÝCH ZIMNÝCH TOPÁNOK, ABY SEDELI POČAS CELEJ SEZÓNY – SPRIEVODCA ONLINE NAKUPOVANÍM. Leto sa skončilo a je čas začať sa pripravovať na zimu. Noci sú čoraz chladnejšie a začalo padať lístie. Bohužiaľ (ak nie ste milovníkmi snehu), zima je na obzore. My vieme – je to hrozné. Máme však niekoľko tipov, aby ste mohli nakupovať včas a užívať si svieže jesenné dni s vedomím, že ste pripravení na sneh.

 

Chlapčenské zimné topánky

 

Chlapčenské zimné topánky

 

V tomto príspevku sa dozviete, ako dieťaťu určiť veľkosť zimných topánok tak, aby mu sedeli CELÚ zimu. Týmito krokmi riadime každý rok pre tisíce detí, ktoré si prídu do obchodu kúpiť zimné topánky. Touto metódou sme si takí istí, že dokonca garantujeme, že naše návrhy veľkostí v predajni vydržia celú zimu. Pozrite si ČIERNO-SIVÉ SNEHULE UNISEX

 

 

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa určovania veľkosti alebo by ste chceli náš názor na to, akú veľkosť konkrétneho výrobku si objednať, veľmi radi vám pomôžeme. Stačí nám poslať e-mail s vekom vášho dieťaťa, mierou chodidla (cm alebo palce) a tým, čo hľadáte.

 

KROK 1: ZISTITE, AKÚ VEĽKOSŤ MERIA CHODIDLO VÁŠHO DIEŤAŤA

 

KROK 1 ZISTITE, AKÚ VEĽKOSŤ MERIA CHODIDLO VÁŠHO DIEŤAŤA

 

Toto je bezpochyby naša najčastejšie kladená otázka. „Ako môžem zmerať chodidlo svojho dieťaťa z domu!“. Krátka odpoveď znie: použite pravítko! Prípadne postavte dieťa na papier a obkreslite jeho chodidlo perom/ceruzkou. Potom môžete zmerať dĺžku jeho chodidla v cm alebo palcoch pomocou pravítka alebo meradla. Tieto miery môžete porovnať s touto veľkostnou tabuľkou a zistiť ich veľkosť. Jedny z najobľúbenejších DETSKÉ MODRÉ SNEHULE PIXI

 

 

Tip odborníka: Je naozaj bežné, že ich rozmery chodidla sú menšie ako veľkosť ich súčasných bežeckých topánok alebo topánok do dažďa. To znamená, že majú ešte priestor na rast! Ak budete potrebovať akúkoľvek pomoc na ceste k získaniu ich mier, pošlite nám e-mail. Radi pre vás urobíme čo najviac z tohto kroku.

 

KROK 2: ZMIERTE SA S TÝM, ŽE PRAVDEPODOBNE BUDETE MUSIEŤ ÍSŤ O 2 VEĽKOSTI VYŠŠIE, NEŽ AKÉ MÁ VAŠE DIEŤA.

 

KROK 2 ZMIERTE SA S TÝM, ŽE PRAVDEPODOBNE BUDETE MUSIEŤ ÍSŤ O 2 VEĽKOSTI VYŠŠIE, NEŽ AKÉ MÁ VAŠE DIEŤA.

My to vieme! Dve celé veľkosti nahor znie ako šialenstvo. Ale vypočujte si nás! Na Slovensku musia vášmu dieťaťu zimné topánky sedieť od októbra do marca. To je 6 mesiacov priestoru na rast, s ktorým treba počítať! Okrem toho, tesné topánky sú studené topánky. Noha vášho dieťatka zostane teplejšia, keď sú topánky trochu priestrannejšie, pretože to umožňuje cirkuláciu vzduchu okolo nohy. Chcelo by to aj priestor na hrubšiu vlnenú ponožku na mimoriadne chladné dni. Ak dávate prednosť topánkam, ktoré sedia bližšie k veľkosti, a nevadí vám ich výmena, ak vaše dieťa vyrastie, zvýšte si prosím veľkosť o jednu veľkosť z merania. Ak sa budete držať mernej veľkosti pre zimné topánky, budete mať studené nohy a odreté prsty. Jedna veľkosť poskytne priestor na ponožku a priestor na cirkuláciu vzduchu.

 

DETSKÉ ČIERNO-ZELENÉ SNEHULE DERG

 

Keďže zimné topánky sú tak zateplené, často sa zvonku zdajú oveľa väčšie ako zvnútra. K tomu, ako správne skontrolovať priestor na rast, sa dostaneme v nasledujúcich dvoch častiach. Stačí však vybrať vložku alebo stielku zo zimných topánok vášho dieťaťa a uvidíte, ako zavádzajúca je vonkajšia strana topánok z hľadiska veľkosti. Preto odporúčame, aby ste nikdy nedržali nohu dieťaťa na vonkajšej strane topánky, aby ste zistili veľkosť. Je to nepresné a vedie to k príliš malým zimným topánkam.

 

Chlapčenské zimné topánky

 

Chlapčenské zimné topánky 2

 

Existuje niekoľko výnimiek z pravidla dvoch veľkostí pre zimné topánky. Tie sme sa však snažili označiť pri každom výrobku na našej webovej stránke pomocou našich praktických „tipov na prispôsobenie“. Ak teda nie je uvedený špeciálny návod na prispôsobenie, je pravdepodobne v poriadku zvýšiť veľkosť o 2 veľkosti. Ale čo ak vaše dieťa meria polovičnú veľkosť? Zvýšte veľkosť o 1,5 veľkosti (väčšina zimných topánok sa nedodáva v polovičných veľkostiach). Ak máte veľmi veľké, rýchlo rastúce dieťa v niektorých prípadoch môže byť 2,5 veľkosti pre úžasné, vysoké batoľatá bezpečnejšie. Jeden z najväčších výberov zimnej obuvi pre chlapca TU.

 

DETSKÉ MODRÉ SNEHULE ŠANAJ

 

Nie je nezvyčajné, že veľkosť obuvi vášho dieťaťa bude v tejto sezóne vyzerať takto pre jeho rôzne topánky:
Noha meria veľkosť 8. Bežecké topánky na doma, ktoré dobre sedia, sú medzi veľkosťou 8,5 a 9. Zimné topánky vo veľkosti 10.

 

KROK 3: KONTROLA PADNUTIA – TOPÁNKY S PLSTENÝMI/VLNENÝMI VLOŽKAMI

 

ROK 3 KONTROLA PADNUTIA - TOPÁNKY S PLSTENÝMI VLNENÝMI VLOŽKAMI

 

Niektoré z našich najteplejších zimných topánok majú vyberateľné vložky. V prípade týchto značiek môžete z topánky svojho dieťaťa vybrať vložku a zistiť, ako topánka skutočne sedí na nohe (zvnútra von)! Nasaďte dieťaťu vložku na nohu ako papuču a uistite sa, že stojí vysoko. Menšie deti majú vo zvyku počas tohto procesu veľmi radi tlačiť nohu dopredu, preto sa snažte, aby ich päta bola čo najviac vzadu na vložke. Teraz presne vidíte, koľko priestoru má vaše dieťa na rast na konci prstov.

 


 

Ak chcete vydržať celú sezónu, hľadajte na konci prstov približne na šírku prstov. Trochu viac je v poriadku, pokiaľ vaše dieťa nemá pocit, že sú topánky príliš veľké. Čokoľvek menšie môže viesť k tomu, že vaše dieťa vyrastie zo zimných topánok ešte pred koncom sezóny. O šírke topánok vám niečo napovie aj podšívka. Ak má vaše dieťa problém nasadiť si vložku a jeho noha tlačí na vonkajšiu stranu, zdá sa, že topánka môže byť príliš úzka. Tony materiálu navyše? Topánka môže byť príliš široká. Vaše dieťa sa v týchto prípadoch bude pravdepodobne sťažovať na príliš tesnú/voľnú topánku. Ak to chcete napraviť, pravdepodobne budete musieť zmeniť model alebo značku, nie zväčšiť/zmenšiť veľkosť.

 

KROK 3: SKONTROLUJTE, ČI VÁM TOPÁNKY SEDIA – „JEDNODIELNE“ ZIMNÉ TOPÁNKY – Chlapčenské zimné topánky

 

KROK 3 SKONTROLUJTE, ČI VÁM TOPÁNKY SEDIA - JEDNODIELNE ZIMNÉ TOPÁNKY - Chlapčenské zimné topánky

 

Topánky bez vyberateľných vložiek sa môžu zdať na kontrolu veľkosti trochu zložitejšie. Ale nebojte sa! Vložky topánok vám môžu veľa napovedať. Väčšina topánok má vyberateľné stielky, ktoré sa dajú vysunúť, aby ste zistili, koľko priestoru má vaše dieťa na rast. Niekedy môže byť ťažké stielky vybrať, ale ak sa pokúsite chytiť za plsť, zvyčajne ich môžete dostať von (nie sú prilepené).

 

Teraz môžete svoje dieťa postaviť rovno a vysoko. Uistite sa, že jeho päta nevisí zo zadnej časti stielky. Ich chodidlo by malo pohodlne sedieť s asi 0,5 cm za pätou, aby sa napodobnilo miesto, kde by ich chodidlo sedelo v topánke. Teraz môžete zistiť, koľko priestoru má vaše dieťa na rast. Opäť platí, že šírka na prsty alebo o niečo dlhšia je ideálna na celú dlhú sezónu.

 

KROK 4: OSLAVUJTE! STE PRIPRAVENÍ NA ZIMU!

Teraz sa môžete s pokojným svedomím pustiť do topánok s vedomím, že nohy vášho dieťaťa budú v teple celú zimu. Túto stránku si môžete založiť do záložiek na budúci rok, keď budete potrebovať skontrolovať, či budú topánky vášmu dieťaťu sedieť aj na ďalší rok, alebo keď budete triediť topánky z ruky a zisťovať, či môžete zimné topánky odovzdať. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás – vždy vám radi pomôžeme.

 

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button