MačkySTAROSTLIVOSŤ O MAČKY

Ako mačka vyznáva lásku? Tu je 10 spôsobov

Chcete vedieť Ako mačka vyznáva lásku? Pozrite si 10 spôsobov ako vám vaša mačka hovorí že vás miluje. Ako mačka vyznáva lásku? 10 neuveriteľných spôsobov, ako sa mačky snažia povedať, že vás majú radi. Vaša mačka nedokáže hovoriť jazykom, ktorým hovoríte vy, a teda nemôže povedať, že vás má veľmi rada. To však neznamená, že vás neľúbi. Mačky dokážu komunikovať svojim vlastným spôsobom, ktorý si nie vždy všimnete.

Aby bolo vaše puto ešte silnejšie, podelíme sa teraz o niekoľko typov, ako zistiť, že vás vaša mačka naozaj ľúbi.

 

10. Rada sedí na vašich nohách

 

 mačka rada sedi na nohach mačka vyznáva lásku

Ak vaša mačka rada sedí na vašich nohách a spraví si tam pohodlie, tak vám dôveruje a má vás veľmi rada. Hovorí sa, že ak je mačka stočená do klbka, keď ju hladíte, snaží sa vám povedať, že vás miluje rovnako ako vy. Aj keď to môže byť bolestivé, čím šťastnejšia bude, vaša mačka, tým viac sa bude snažiť svoje pazúre zadrapovať do vašich nôh.

9. Obtiera sa o vás – Mačka vyznáva lásku

 

mačka sa obtiera o nohy mačka vyznáva lásku

Ďalším jedinečným správaním mačiek je obtieranie sa hlavou o vás. Môže sa vám zdať toto správanie čudné, ale to len vaša mačka ukazuje, ako vás miluje. Podľa odborníkov majú mačky nejaké tajné žľazy na niektorých častiach tela, ako sú líca a hlava. Takže, kedykoľvek si vaše mačiatko trie svoju tvár alebo hlavu o vás, iba vás označuje svojou vôňou a prijíma vás ako súčasť svojej rodiny.

6 receptov na výrobu domácich vlasových kondicionérov pre každý typ vlasov

8. Prináša vám darčeky

 

mačka nosí veci

Ak vám vaša mačka prinesie mŕtvu krysu je to veľmi pekné gesto. Môže sa vám to zdať nepríjemné alebo nechutné , ale pochopte hlbší význam, ktorý sa k tomu viaže. Mačky sú lovci a akýkoľvek lov, či už je to lov na hračky, žaby alebo potkany, zdieľajú s tým, koho majú radi. Takže ak vám prinášajú darček, nech je to čokoľvek, robia to preto, lebo vás majú radi.

7. Kývajú so špičkou chvosta

 

mačka kýva s chvostom mačka vyznáva lásku

Ak pozorne sledujete mačací chvost, celkom ľahko pochopíte, v akej nálade sa nachádza. Ak sa chvost nafúkne (zježí), pochopte, že vaša mačka práve bojovala alebo sa niečoho bojí. Ak je však ich chvost vystretý a hýbe sa iba špička chvosta, potom to je spôsob, ako povedať, že ste pre nich vzácni a majú sa dobre.

6. Pozerajú a žmurkajú na vás

 

mačka na mna zmurka

Ako mačka vyznáva lásku? Mačky zvyčajne nebudú mať dlhý očný kontakt so žiadnymi zvieratami ani ľuďmi. Pokiaľ však ide o vás, koho považuje vaša mačka za súčasť svojej rodiny, nebude jej nikdy vadiť udržiavať očný kontakt. Je to preto, lebo vám úplne dôverujú. Ak si všimnete, že vaša mačka na vás pozerá a potom pomaly žmurká, jednoducho hovorí, že vás miluje. Mačka domáca a jej chov

5. Olizujú vás

 

mačka ma olizuje mačka vyznáva lásku

Aj keď vám môže byť trochu divné, keď vás mačička olizuje, rovnako ako psy aj mačky to robia preto, aby vám dali najavo, že vás majú radi. Iba ľudia, ktorí sú im veľmi drahí, dostanú toto špeciálne zaobchádzanie. Takže ak vás mačka olizuje, považuje vás za veľmi dobrého priateľa.

4. Nepozorovaná reč mačiek

 

ako mačka komunikuje

Slovná zásoba mačiek nie je taká zlá a nepochopiteľná. Pradú, syčia a robia oveľa viac. Vydávajú tiež jeden zvuk, ktorý je veľmi podobný cvrlikaní a je vysoký. Možno ste si mysleli, že to robia len preto, aby požadovali svoje obľúbené jedlo alebo niečo podobné, ale toto je vlastne spôsob, ako povedať, ako vás zbožňujú, a tým, že je taký vysoký sa snažia, aby ste pochopili ich emócie.

3. Keď pradú – Mačka vyznáva lásku

 

mačka pradie mačka vyznáva lásku

Mačky pradú, keď sa cítia spokojné a šťastné. Mačka vyznáva lásku. Niektoré mačky pradú nahlas iné zase potichu. Pradú, keď dojčia svoje mláďatá alebo keď sa chcú upokojiť. Pradú aj vtedy, keď ležia na otvorenom priestranstve a užívajú si slnko. Existuje však špeciálne pradenie, ktoré je vyhradené pre zvláštne príležitosti, keď chcú povedať, že vás majú radi.

 

2. Začnú jemne hrýzť – Mačka vyznáva lásku

 

mačka hryzie

Keď vás vaša mačka začne jemne hrýzť po prstoch, nehnevajte sa, pretože sa vám len snaží ukázať svoju lásku. Môže sa vám zdať bolestivé, ale vaše mačky tomu nerozumejú. Pamätajte, že láska môže byť bolestivá, takže si vážte túto bolestnú radosť. Mačky sú najroztomilejšími zvieratami na svete. Ako dlho žijú mačky? Fakty o priemernej dĺžke života mačiek.

 

1. Stále vás sleduje – Mačka vyznáva lásku

 

mačka ma stále sleduje mačka vyznáva lásku

Ak vaša mačka chce byť stále okolo vás, uistite sa, že miluje vašu spoločnosť. Ak si všimnete, že vás mačka sleduje z jednej miestnosti do druhej alebo skáče po pohovkách a stoloch, aby mohla byť vo vašej blízkosti, ukazuje to, že vás miluje tak, že vám chce byť vždy nablízku.

 

Teraz, keď ste si vedomí týchto znakov, skúste vašu mačku pozorovať a zistíte, ako vás naozaj ľúbi.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button