DOBRÉ RADY K VARENIUZdravie

Top 10 jedál na chudnutie

Chcete chudnúť ale stále chcete jesť niečo čo aj vyzerá , Pozrite si tento článok . V ktorom vám dáme nápad na chutných 10 jedál vhodných na chudnutie .

Začnite pomaly ale hlavne začnite . Nedá sa naučiť lietať tým že zoskočíte , ale tým že si prejdete lekciu po lekcií . Potom si svoj pokrok budete ceniť .

10.  Kelo Polievka

 

10. Kelo Polievka

Kalórie: 332

Vyrobené z tajných pochutín .Môžete sa staviť, že kelo polievka s vajíčkami sa priblíži ku klasike čo najviac. Hviezdnou ingredienciou je jednoznačne vajce, ale recept vyžaduje aj kuracie stehná.

9. Noodleless Kuča Pad Thai

 

Kalórie: 345

Táto thajská polievka s kuracím mäsom zamieňa rezance za veľa zeleniny, vrátane brokolice, kapusty a mrkvy, takže sa môžete staviť, že je nabitá živinami. Miska je tiež bezlepková .10 jedál na chudnutie


 

8. Vegánsky gyros s tempehom

 

vegansky tacos

Kalórie: 262

Rýchlo sa zamylujete do týchto vegánskych gyrosov. Podávajú jahňacie mäso pre svieži tempeh, ktoré je obalené do marinády inšpirovanej Grékmi pripravenej z prísad ako tymián, tamari a cesnak.
7. Šalát z varenej zeleniny s arašidovou zalievkov
Nie, v tomto šaláte nie sú skutočné arašidy. Namiesto toho bsahuje veľa zeleniny , ako je cícer, uhorky a nastrúhaná mrkva. K dispozícii je vynikajúci arašidový dresing, ktorý si pripravíte pomocou arašidového masla.

6. Kimchi Tempeh Tacos

 

6.Kimchi-Tempeh-Tacos 10 jedál na chudnutie

Kalórie: 336

Kimchi je chutné samo o sebe, ale v taco je to ďalší level. Aby bolo tacos vegánske , vymeňte kyslú smotanu a majonézu za niektoré alternatívy bez mliečnych výrobkov.

5. Cuketové špagety s krevetami

 

Cuketove-spagety-s-krevetami 10 jedál na chudnutie

Kalórie: 321

Recept vyžaduje menej ako 10 prísad a väčšina z nich je korenie a obloha ako morská soľ a nasekaný petržlen.


 

4. Tofu z čínskeho cesnaku za stáleho miešania orestujeme

 

4. Tofu z čínskeho cesnaku za stáleho miešania orestujeme 10 jedál na chudnutie

Kalórie: 315

Budete slintať po sójovej cesnakovej omáčke, ktorá pokrýva tofu v tomto pokrme, ibaže v skutočnosti neobsahuje sóju – je vyrobená z kokosových aminokyselín. Pridajte tofu k zelenine alebo ryžu, aby ste dokončili obedové jedlo.

3. Nízko-sacharidový vegánsky tuniakový šalát

 

Nizko-sacharidovy-vegansky-tuniakovy-salat 10 jedál na chudnutie

Kalórie: 347

Je niečo, čo cícer nedokáže? V tomto recepte ich budete maškrtiť, až kým nebude mať konzistenciu podobnú ako u tuniaka. Akonáhle vegánskeho tuniaka osmažíte, podávate ho ku šalátu aby mal tento recept nízky obsah sacharidov.

2. Cesnakové čili cícerovej karbonátky

 

2. Cesnakové čili cícerovej karbonátky 10 jedál na chudnutie

Ak vám znie znamo cícerová placka, túto ste ešte neskúšali. Je vyrobený s množstvom zvýrazňovačov chuti, ako je cesnaková čili omáčka, arašidové maslo a kmín. Vyrobte ich niekoľko a zmrazte na rýchly a ľahký všedný deň na obed. Mohlo by vás tiež zaujímať Top 10 potravín pre zdravé vlasy


 

1.  Ázijský kurací šalát

 

1-Azijsky-kuraci-salat. 10 jedál na chudnutie

Kalórie: 180

Tieto šalátové obaly vám ušetria kalórie, ale zasytia vás. Sú vyrobené zo zeleniny, ako je nakrájaná mrkva, zeler a gaštany. Proteín v nich je kuracie mäso, ale môžete ich nahradiť bravčovým mäsom, krevetami alebo kombináciou.

Ešte jedno meme k téme : 

memem ako schudnuť

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button