HRY A ZÁBAVAZábava

Najlepšie stratégie na mobil 10 najlepších stratégií na android

Najlepšie stratégie na mobil. Nájdi tie najlepšie RTS a ťahové hry s našimi najlepšími mobilnými strategickými hrami. Žijeme v zlatom veku mobilných stratégií, či už ide o remastery klasík, ako je Company of Heroes, alebo o vydarené nové IP, ako je Bad North, ktoré znovu objavujú klasické formáty hier. Čo platí pre stratégie, bude platiť vždy, a tak často predstavujú sféru, ktorej jadrom je elegantná jednoduchosť. Pozrite sa na Bad North a uvidíte, ako sa táto starodávna strategická jednoduchosť dokonale dopĺňa s mobilným médiom.

 

Najlepšie stratégie na mobil

 

Najlepšie stratégie na mobil

 

Strategické hry na PC môžu byť nákladné, a to z hľadiska času aj peňazí. Možno nemáte vždy chuť ponoriť sa do stohodinového 4x-festu pre osem hráčov, možno chcete namiesto toho len trochu ochutnať. Najlepšie mobilné strategické hry vám umožnia prekabátiť súpera počas rannej cesty do práce alebo vyjsť z nej víťazne počas obedňajšej prestávky. Kto mi volal

 

Ak však túžite aj po rozsahu, mobilné zariadenia vám ho v celej svojej veľkej všestrannosti môžu poskytnúť. Tituly ako Plague Inc. alebo Rebel Inc. NAJLEPŠIE MOBILNÉ STRATEGICKÉ HRY. Ponúkajú stratégie na úrovni PC hier, skrátka preto, že sú to PC hry! A so zdokonaľovaním technológií je obloha skutočne neobmedzená, pokiaľ ide o to, čo môže stratégia dosiahnuť v spojení s mobilom ako platformou.

 

RAID: SHADOW LEGENDS

 

RAID SHADOW LEGENDS

Skôr než sa začnete sťažovať, že Raid: Shadow Legends nie je strategická hra, skúste si zostaviť slušný tím, ktorý by bol schopný zvládnuť všetok obsah. Nie je to ľahké, však? Špecifická zmes RPG hry Raid je obzvlášť strategická, pretože sa snažíte zbierať najlepších hrdinov a bojovať proti najnáročnejším nepriateľom.

COMPANY OF HEROES

 

COMPANY OF HEROES

Táto hra, ktorú vytvorili géniovia zo spoločnosti Feral Interactive, je inteligentnou adaptáciou kultovej RTS z 2. svetovej vojny. Najlepšie stratégie na mobil. Dotykové rozhranie bude pri adaptácii z myši na myš vždy horšie, ale Feral odviedli naozaj obdivuhodnú prácu. Výkup kníh – kde môžete predať svoje staré knihy

BAD NORTH

 

BAD NORTH

Jedna z najlepších strategických hier pre mobilné zariadenia – a vôbec – Bad North je skvelou lekciou toho, ako sa minimalistický dizajn a stratégia skvele kombinujú. Hra je v podstate vikingskou obranou veže, keď rozmiestňujete svoje jednotky tak, aby ste odrazili útočníkov, ktorí sa objavujú z hmly a vypália osadu na vašom ostrove. Cestujete medzi týmito malými pevninami, zbierate zlato a odpadlíkov, vždy o krok pred obrovskou vikingskou flotilou, ktorá vám šliape na päty.

 

Celkový strategický aspekt hry je založený na pomere rizika a odmeny. Môžem v tomto ťahu ubrániť ešte jeden ostrov? Ak sa niečo pokazí a jednotky zomrú. Navždy o ne prídete, čo môže skrátiť dosť nákladné investície do ich vylepšovania a dávania predmetov. Každý z krásnych ostrovčekov je navyše procedurálne generovaný a za každý dom. Ktorý ubránite, získate zlato na vylepšenia, čím sa zavŕši mimoriadne uspokojivá herná slučka. Bad North je absolútne jednou z najlepších strategických hier na mobilných zariadeniach. Hravý zovňajšok a estetika, ktorá skrýva prekvapivú mieru strategickej hĺbky. Chcete počuť viac? Pozrite si našu recenziu Bad North.

Najlepšie stratégie na mobil REBEL INC.

 

Najlepšie stratégie na mobil REBEL INC.

Rebel Inc. kráča v šľapajach svojho predchodcu a má rovnaký vynikajúci dizajn. Ako novovymenovaný správca regiónu, ktorý práve postihla veľká vojna, máte za úlohu pokúsiť sa pomôcť obyvateľom pri obnove a zároveň udržať miestnych povstalcov na uzde. Ak sa v hre neviete zorientovať, vyskúšajte nášho sprievodcu tipmi a trikmi Rebel Inc. Vykúp katalyzátorov – cena za kus

 

Zaoberať sa konceptom rekonštrukcie nikdy nie je jednoduché a vzhľadom na nedávne udalosti, ktoré ju inšpirovali, by sa táto téma dala považovať za mierne kontroverznú. Ndemic však k tejto téme pristupovali s maximálnou starostlivosťou a pozornosťou, dokonca sa o nej radili so skutočnými odborníkmi. Podrobnejšiu analýzu nájdete v našej recenzii Rebel Inc.

PLAGUE INC.

 

PLAGUE INC

Ak by niekto počul názov Plague Inc., mohol by predpokladať, že táto hra je o obrane ľudstva pred pandémiou. Ako by sa mýlili. Mnohí ju považujú za lepší prequel k Rebel Inc. (hoci Rebel Inc. je stále dobrá), v Plague Inc. musíte vytvoriť patogén a snažiť sa ho rozšíriť po celom svete, aby ste ukončili civilizáciu, ako ju poznáme. Aktuálne, čo? Hra je jedinečnou zmesou stratégie a realistickej simulácie a rozhodne stojí za vyskúšanie, bez ohľadu na vaše strategické chute. Výkup zlata – aká je cena zlata za gram

KINGDOM RUSH: VENGEANCE

 

KINGDOM RUSH VENGEANCE

Najnovší prírastok do uznávanej série tower defense hier Kingdom Rush vyvolal nemalú kontroverziu, ktorá bude pravdepodobne pokračovať aj pri jeho zaradení do tohto zoznamu. Všetko záleží na tom, nakoľko vám v hre vadia až príliš pretrvávajúce mikrotransakcie. Tie sú jediným kazom na inak hviezdnej real-time stratégii.

Najlepšie stratégie na mobil DOMINATIONS

 

Najlepšie stratégie na mobil DOMINATIONS

Táto hra si zaslúži byť obľúbená a známa pre kvalitu hry, ktorú poskytuje, ako aj pre jej relatívne vkusnú monetizáciu. Dominations je v podstate Civilization meets Clash of Clans, s ríšami od doby železnej až po vesmírny vek, s divmi, ktoré treba budovať, nájazdmi a všetkými obvyklými atribútmi.

 

Je tu istá podobnosť so zavedenými veľmocami, ale diabol sa skrýva v detailoch a Dominations ich vystihuje na výbornú. Dohrať ju do uspokojivého konca bez toho, aby ste vyhodili poriadne peniaze, bude vyžadovať trpezlivosť, ale napodobňovanie celej zaznamenanej ľudskej histórie a konfliktov je celkom uspokojivé. Máte radi všetky stratégie s prímesou histórie? Náš zoznam najlepších mobilných vojnových hier vám kryje chrbát.

IRON MARINES

 

IRON MARINES

 

Železní mariňáci sú elitný tím, ktorý zachraňuje svet a putuje vesmírom, pričom jeho úlohou je hasiť požiare a porážať nepriateľov, kdekoľvek je to potrebné. Výťah pre hru by bol Starcraft, ale nie? K dispozícii je domovská základňa, ktorú je zvyčajne potrebné opevniť a brániť, ďalšie rafinérie na zabezpečenie ďalších zdrojov a hŕstka jednotiek. Mastné vlasy : 5 domácich liekov.

 

Z týchto jednoduchých, intuitívnych prvkov hra vyžmýka dobrý zmysel pre mikromanagement a chutné napätie v reálnom čase. Napriek tomu si hra zachováva zmysel pre dlhodobé plánovanie a stratégiu, ktoré Ironclad Studios využíva vo svojich tower defense tituloch. Pozrite si Najlepšie stratégie na mobil 10 najlepších stratégií na android. Neviete čo si zahrať na mobile? Najlepšie stratégie na mobil tu.

REIGNS: GAME OF THRONES

 

REIGNSGAME OF THRONES

Táto hra, ktorú mnohí považujú za najlepšiu verziu hry Reigns, adaptuje klasický herný vzorec do prostredia nemilosrdného fantasy sveta Georgea R. R. Martina. Reigns: Hra o tróny je nielen najlepšou mobilnou adaptáciou Hry o tróny, ale prináša aj úžasnú mieru komplexnosti do inak veľmi jednoduchého herného systému. Môžete síce iba potiahnuť prstom doľava alebo doprava, ale v atmosfére Westerosu plnej zrady a dvorských intríg môžu mať aj tieto drobné rozhodnutia obrovské následky.

Najlepšie stratégie na mobil SUBTERFUGE

 

Najlepšie stratégie na mobil SUBTERFUGE

 

Presne podľa reklamy je Podvod rafinovaná. Dlhodobá hra plná účelových spojenectiev a chladnokrvných zrád. Plná nevyvrátiteľnej logiky a neistoty zahalenej vojnovou hmlou. Ťah znamená len vydanie príkazu ponorkám a základniam. Ktorého splnenie potrvá hodiny, takže hoci je hra v reálnom čase. Ako je vojna v reálnom čase, v Subterfuge vidí divadlo vojny. Ako jeho scéna postupuje pomaly.

 Poskytujú asymetrické hráčske sily, ale aj tieto superjednotky sa dajú zajať a vymeniť. S výnimkou týchto modifikátorov a špeciálnych prípadov sú základne a ponorky viac-menej identické. Hra je jednoducho otázkou pozície, zdrojov a sily, ale tieto faktory sa vždy menia kvôli čiastočným informáciám a neistým spojenectvám.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button