DizajnRADY DO DOMÁCNOSTI

Najlepší vysávač Nakupujte inteligentne: najlepšie vysávače

Najlepší vysávač . Je to prakticky ďalší člen vašej domácnosti. Uistite sa, že nájdete svoju ideálnu zhodu. Vo svojom dome sa môžete stretnúť s rôzdnymi smeťami ako s kamienkami, prachom a chlpmi , mačka môže zhodiť kvetináč a vám na koberci zostane hlina . Preto je dôležité zvoliť si praktický vysávač, ktorý bude vyhovovať vám a vášmu priestoru. Pretože dobrý vysávač vás vide najmenej 180 eur, mali by ste vyberať s čistou hlavou.

 

Ak máte väčšinou holé podlahy:

Dom plný tvrdých drevených podlach a dlaždíc stále potrebuje vysávač a univerzálne vysávač by mohol byť vaším najlepším riešením. Vďaka mnohým nástavcom (obvykle sa dodáva s kefou na holú podlahu) sa ľahšie dostanete do rohov a iných stiesnených priestorov. Ak dávate prednosť zvislej polohe, vyberte si taký náctavec , ktorý umožňuje vypnutie valca kefy; má tendenciu rozhadzovať nečistoty na holej podlahe a mohol by dokonca poškriabať niektoré povrchy.Najlepší vysávač .

Ak máte veľa kobercov od steny k stene:

Najlepší vysávač . Hľadajte rolku kefy s nastaviteľnou výškou, ktorá zlepší čistenie a tlačenie cez rôzne výšky koberca. Niektoré modely majú dokonca aj snímače nečistôt, ktoré sú dobré na to, aby ste sa ubezpečili, že ste dostali aj posledné nečistoty z vášho koberca.

 

Ak máte schody:

Náctavec s dlhou hadicou a príslušenstvom na zábradlie je inteligentný výber. Ak však chcete iba jeden vysávač pre celý dom, ťažkopádna nádoba, ktorú budete musieť ťahať medzi poschodiami, nemusí byť vašou šálkou čaju. Je lepšie mať dva vysávače alebo jeden ľahší s viacerími nádstavcami.
Ak chcete vysávať viac ako podlahy:
Vysávač je veľmi všestranný čistiaci nástroj, takže nezabudnite vziať do úvahy prílohy. Okrem štandardného náradia, kefy na poprašovanie a kefy na čalúnenie má veľa modelov špeciálne navrhnutých doplnkov na čistenie matracov, odstraňovanie chlpov domácich miláčikov a dokonca aj na oprašovanie stropných ventilátorov a vrchných častí knižníc.

Variabilné nasávanie je užitočné na čistenie jemných predmetov, ako sú plachty a koberčeky s malou plochou, bez toho aby ste ich poškodili. Hľadajte modely s mimoriadne dlhými šnúrami (aspoň 10m), ktoré vám ešte viac predĺžia dosah.

Najlepšie vysávače, ktoré by sme pre vás odporúčili :

 

Najvýhodnejší vysávač:

 

VYSÁVAČ MULTIFUNKČNÝ KL1201 NEREZ 1200W NA MOKROSUCHÉ VYSÁVANIEVYSÁVAČ MULTIFUNKČNÝ KL1201 NEREZ 1200W NA MOKROSUCHÉ VYSÁVANIE
elektrický viacúčelový vysávač na kolieskach, nerezový, vhodný na mokré aj suché vysávanie, vybavený textilným sáčkom a HEPA filtrom, tri vymeniteľné hlavice, funkcia vyfukovania, výkon 1200W, nerezová nádoba 20l . Najlepší vysávač .

 

Najlepší bezdrôtový vysávač na koberce :

 

VYSÁVAČ TYČOVÝ 2V1, DVOJRÝCHLOSTNÝ S ROTAČNOU KEFOU BIELYVYSÁVAČ TYČOVÝ 2V1, DVOJRÝCHLOSTNÝ S ROTAČNOU KEFOU BIELY

Najlepší vysávač . Bezdrôtový vysávač PLATINET PVCS2IN1 kombinuje vlastnosti výkonného vysávača s vysokým sacím výkonom ( 5 kPa) a praktického ručného vysávača – výkonný motor, kapacitná batéria a mobilná konštrukcia z neho robí nezbytnú výbavu v každej domácnosti. – filter – zadržuje až 99,8% prachu z 0,3-10 milióntin metra. – Osvetlený elektrický kartáč – je zvlášt účinný na kobercoch s dlhšími štetinami. Vďaka nainštalovanému podsvieteniu LED môžete presnejšie čistiť menej viditelné miesta. – 450ml nádoba na prach. – Systém 2 v 1 – ručný vysávač ľahko zachytí rozptýlené drobky na kuchynskom pulte alebo psiu srsť na pohovce. Toto riešenie je tiež perfektné pri čistení interiéru automobilu. – Sklopná rukoväť – jedným tlačítkom môžete vysávač „rozbit“ na polovicu a uložit do skrine. Rychlé a bezproblémové.

 

Najlepší bezdrôtový vysávač na podlahy, na auto :

 

VYSÁVAČ AKUMULÁTOROVÝ LIVINGTON PRIMEVYSÁVAČ AKUMULÁTOROVÝ LIVINGTON PRIME

Najlepší vysávač , vysávač na podlahu, na auto a ručný vysávač spojené v jedinom prístroji, ohybný kĺb pre nedostupné miesta, rotujúca turbo kefa, bezkáblové vysávanie, kombinovaná kefa 3v1, bezsáčkový, 14,8V.

 

Najlepší vysávač na mokré a suché vysávanie :

 

VYSÁVAČ PRIEMYSELNÝ 1200W/20L NERERVYSÁVAČ PRIEMYSELNÝ 1200W/20L NEREZ

Najlepší vysávač . 1200 W, pre suché aj mokré sanie, nádoba 20 l , nahradny filter – 3345002, nahradne sacky -3345001. Vďaka svojmu výkonu 1200W zabezpečí dokonalé čistenie suchých aj mokrých podlách vrátane vyliatých kvapalín. Nerezová nádoba pojme až 20l nečistôt. Rozkladacie trubica uľahčuje skladovanie vysávača. Otočné kolieska s madlom zaisťujú skvelú manipuláciu s vysávačom.

 

Vysávač na popol – Najlepší vysávač

 

VYSÁVAČ NA POPOL, ELEKTRICKÝ, KL1101 800W, NEREZ PROKIN NA POPOL, ELEKTRICKÝ, KL1101 800W, NEREZ PROKIN


Materiál nádoby: nerezový plech
Menovitý príkon: 800 W
Charakteristika napájania: 220-240V, 50Hz
Rozmery: 31x31x36 cm
Hmotnosť: 4 kg

 

Antibakteriálny ručný vysávač  – Najlepší vysávač

 

Kalorik HSS 1004 ručný antibakteriálny vysávač s UV svetlom

Kalorik HSS 1004 ručný antibakteriálny  s UV svetlom


Najlepší vysávač . Ručný antibakteriálny vysávač na čistenie a dezinfekciu matracov, lôžkovín a čalúnení od roztočov a baktérií. HEPA filter. Teleskopická tyč pre jednoduchšiu manipuláciu. Nízke prevádzkové náklady. Ničí až 99 % roztočov, baktérií a vírusov. Vlnová dĺžka UV žiarenia je 253,7 nm. Jednoduché použitie Vysávač má veľmi jednoduché použitie vďaka jednému tlačidlu, nie je potrebné nič nastavovať, stačí iba zapnúť. Nízke prevádzkové náklady Vysávač je vybavený HEPA H13 filtrom, ktorý je umývateľný. Ide o bezvrecúškový typ, takže odpadáva nákladné dokupovanie náhradných vrecúšok. Jediné, čo je potrebné vymeniť, je mikrofilter, ktorý sa mení 1× za 12 – 18 mesiacov.Najlepší vysávač.

 

Robotický vysávač – Najlepší vysávač

 

Concept VR2010 robotický vysávač 2v1 Perfect CleanConcept VR2010 robotický  2v1 Perfect Clean
Robotický vysávač Concept VR2010 Real Force s gyroskopický navigáciou pre dokonalé a rýchle upratovanie. Robotický vysávač 2v1, perfektne vyysaje a vytrie. Je tichý, má skvelú saciu silu až 1500 Pa a poradí si s každým povrchom, vhodný pre všetky typy podláh.

 

Najlepší kombinovaný robotický vysávač:

 

Concept VR3120 robotický vysávač 2 v 1 PERFECT CLEAN LaserConcept-VR3120-roboticky-vysavac-2-v-1-PERFECT-CLEAN-Laser


Najlepší vysávač .Robotický vysávač na umývanie podláh, na koberce, na zvieracie chlpy, antibakteriálny, na zbieranie nečistôt, na všetky druhy podláh, tvrdé podlahy a hladké podlahy, automatické dobíjanie, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, odolnosť kief proti namotávaniu vlasov, senzor proti nárazu a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.6 l, počet bočných štetcov 2, prekoná prekážku do 1,8 cm, BLDC motor, typ ovládania: na tele, čas nabíjania 5 h, doba prevádzky 250 min, HEPA filter a penový filter, hlučnosť 70 dB(A), mobilná aplikácia, bočná kefa, diaľkové ovládanie, HEPA filter, kefa na podlahu/koberce, kefa PET na zvieracie chlpy a penový filter, farba biela.

Rastliny do tieňa – 11 interiérových rastlín do tieňa

 

Robotický vysávač pre vlasy domácich miláčikov:

 

Vileda Robot VR201 PetPro robotický vysávačVileda Robot VR201 PetPro robotický vysávač

Najlepší vysávač . Sofistikovaný Vileda Robot VR201 PetPro je vysoko výkonný pre dočistenie prachu a vlasov. Stane sa tak nepostrádateľným a praktickým pomocníkom pri upratovaní v každej domácnosti. Nízka výška robotického vysávača, len 8 cm, umožní upratovanie pod nábytkom.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button