MačkyPLEMENÁ MAČIEK

Majú mačky radi bozkávanie?

Majú mačky radi bozkávanie .Ako poviete svojej mačke, že ju milujete? Ak to robíte práve bozkami, napadlo vám niekedy, či sa jej to páči?


Ako prejavujú mačky náklonnosť? Majú mačky radi bozkávanie

Mačky sa radi správajú zdržanlivo, výskumy ukazujú, že svojich majteľov skutočne milujú. Ale spôsoby, ako vyjadrujú lásku sa líši od toho, na čo sme zvyknutí – čo znamená, že sa od nich môžeme niečo naučiť. Existujú lepšie spôsoby, ako im prejaviť našu náklonnosť?

bozkavanie mačky

Asi by nemalo byť prekvapením, že mačky môžu byť rozdielne. Zatiaľ čo sa niektorým mačkám páčia a prikláňajú sa k ľudským bozkom, iným celkom určite nie. Je pravdepodobné, že viete, na ktorú stranu vaša mačka spadne.

Najväčšie mačky : Top 10 najväčších plemien mačiek

 

Mačka má ráda alebo nemá rada bozky, môže sa to dokonca meniť zo dňa na deň (alebo z hodiny na hodinu). Rovnaká mačka, ktorá ráno miluje pusu, môže večer na takúto pozornosť prskať alebo zasyčať. Mačky sú náladové stvorenia, ale naučiť sa hovoriť ich jazykom vám môže pomôcť pri vzájomnom porozumení. Majú mačky radi bozkávanie.

šťasna mačička


Všimli ste si niekedy, že keď je vaša mačka uvoľnená a šťastná, pri pohľade na vás zavrie oči? Nie, ona nespí. Vlastne vám posiela pusu! Keď mačky pred vami zatvoria oči, „dajú vám vedieť, že sú voči vám zraniteľné“ Teraz je to láska.

Opäť musíte poznať konkrétne znaky vašej mačky, aby ste pochopili, čo to znamená. Zúžené oči so sklopenými ušami určite neprejavujú lásku a náklonnosť. Inými slovami, je medzi tým veľký rozdiel:

nahnevana mačka

A týmto :

milujuca mačka

 

Prečítajte si aj článok Ako sa zbaviť cucfleku?

Iné spôsoby, ako môžete vašej mačke prejavovať náklonnosť

Mastné vlasy : 5 domácich liekov

Okrem bozkov existujú ďalšie spôsoby, ako môžete svojej mačke povedať, že ju milujete. Toto video z Galaxie so slávou „Moja mačka z pekla“ vzniklo ako zábavné spestrenie Valentína, ale jeho tipy sú relevantné po celý rok _ dajú sa zapnuť titulky :D_ :

Záverom je, že pokiaľ ide o bozky, niektorým mačkám sa to páči a iným jednoducho nie. Spoznajte svoju mačku a to, ako rada prejavuje náklonnosť, aby ste hovorili jej jazykom lásky. Majú mačky radi bozkávanie.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button