VÝZORZdravie

Krajšie oči 10 tipov na krásne a svetlé oči

Krajšie oči 10 tipov na krásne oči . Ako si skrášliť oči . Ako mať Krajšie oči . Typy a rady ako mať jasnejšie a zaujímavejšie oči .

Každý chceme mať pekné oči . Ide častokrát o prvú časť vážho tela , ktorú si na vás ľudia všimnú . Unavené, nafúknuté alebo červené oči môžu byť menej atraktívne a môžu vám pridať roky.Vyskúšajte tieto tipy na obnovenie mladistvého vzhľadu, jasnosti a jasu vašich očí.

1. Pravidelný spánok Krajšie oči

Krajšie oči . Spávajte 7 až 8 hodín každú noc. Dostatok spánku každú noc zabezpečí, že vaše telo bude odpočinúte a následne vaše oči budú vyzerať pokojne. Doprajte si aspoň 7 až 8 hodín spánku každú noc. Chodiť do postele a vstávať v pravidelných časoch pomôže telu prispôsobiť sa správnemu množstvu spánku.

2. Piť veľa vody Krajšie oči

Piť veľa vody


Krásne oči sa spoliehajú na hydratáciu .Pravidelné hydratovanie vášho tela pomôže znížiť opuchy a začervenanie očí. Najlepšie je pitie čistej vody 8 až 10 pohárov denne . Krajšie oči .

3. Nefajčite Krajšie oči

Nefajčite


Fajčenie dráždi oči a môže spôsobiť začervenanie. Môže tiež vysušovať oči. Odstránenie fajčenia z vašich každodenných návykov vám môže pomôcť obnoviť ich prirodzenú farbu a hydratáciu. Krajšie oči .

4. Znížte príjem alkoholu a kofeínu Krajšie oči

Znížte-príjem-alkoholu-a-kofeínu Krajšie oči


Obidve tieto látky dehydrujú vaše telo a zvyšujú opuchy a začervenanie očí. Zníženie príjmu oboch vám pomôže telu obnoviť rovnováhu hydratácie. Pamätajte, že to nie je len káva, ktorá obsahuje kofeín ale aj niektoré potraviny napríklad čokoláda. Alkohol a kofeín môžu tiež narušiť dobrý spánok. Krajšie oči.

5. Jedzte zdravé potraviny

Jedzte zdravé potraviny Krajšie oči


Zníženie množstva potravín, ktoré obsahujú rafinované uhľohydráty a cukry, ako aj pšenicu, môže vášmu telu pomôcť lepšie spracovávať potraviny. Znížte množstvo nezdravých potravín, ktoré jete, najmä v noci.

Ako si zjemniť vlasy: 5 prírodných spôsobov

Zvýšte svoj príjem potravín bohatých na vitamín A, C a E, vrátane zeleniny, ako je špenát, kapusta, mrkva, zeleného korenia a ovocia, ako sú pomaranče, melóny, jahody, broskyne a avokádo. Tiež jesť viac bielkovín, ako je hydina, červené mäso, vajcia a mliečne výrobky. Tmavé kruhy pod očami môžu byť príznakom intolerancie mlieka alebo lepku alebo inej potravinovej alergie.

6. Pravidelný pohyb Krajšie oči

Pravidelný-pohyb Krajšie oči


Zdravý životný štýl musí zahŕňať primerané cvičenie, ktoré vám pomôže schudnúť a zostať mladistvý. Najmä prechádzka na čerstvom vzduchu dodá vašej tvári zdravú žiaru a iskru vašim očiam.

7. Znížte namáhanie očí

Znížte namáhanie očí Krajšie oči
Ak budete tráviť hodiny pri počítači hľadiac na obrazovku, vaše oči sa začnú namáhať a unavia sa. Nezabudnite si dať veľa prestávok v práci s počítačom, vstávať a chodiť alebo prepínať na iné úlohy najmenej na niekoľko minút.

8. Keď ste vonku, používajte slnečné okuliare

Keď ste vonku, používajte slnečné okuliare Krajšie oči


Chráňte svoje oči pred UV žiarením slnečnými okuliarmi. Ak ste vonku na slnku, okolo očí sa vám môžu začať tvoriť vrásky . Nosenie slnečných okuliarov, najmä tých s väčším rámom ochránia vaše oči.

9. Vyhýbajte sa škodlivým látkam v ovzduší

Vyhýbajte sa škodlivým látkam v ovzduší Krajšie oči


Alergény, dym, opar a iné látky vo vzduchu môžu dráždiť vaše oči, čo prispieva k začervenaniu, opuchnutiu a všeobecnému podráždeniu. Znížením vystavenia týmto dráždivým látkam môže pomôcť zmierniť nežiaduce účinky vašich očí a pomôcť svojim očiam vyzerať a cítiť sa lepšie.

Romantický film Top 10 romantických filmov

10. Očný krém

Očný krém Krajšie oči
Aplikujte očný krém pod vaše oči. Očné krémy môžu obsahovať rôzne prísady, ktoré pomáhajú znižovať opuchy, vrásky a jemné línie. Existujú očné krémy, ktoré sú určené na denné použitie a sú vhodnejšie na zvlhčenie. Nočné očné krémy sú zvyčajne omladzujúce.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button