DizajnDIZAJN

Hodiny na stenu – ako si vybrať hodiny na stenu

Veľké nástenné hodiny sú to čo by nemalo chýbať v žiadnom dome .Hodiny na stenu  . Veď predsa prísť na čas alebo si niečo stopnúť je v dnešnej dobe veľmi potrebné , no z hodín sa v dnešnej dobe nestali len určovači  času ale stali sa z nich dizajnové diela , každé jedny hodiny sú niečím zvláštne a odlišné od tých ostatných . Dnes sme si pre vás pripravili niekoľko dekoratívnych hodín do bytu či domu .Nástenné Hodiny sú malá investícia s veľkým čarom. 

 

Kde zavesiť nástenné hodiny ?

 

kde zavesiť hodiny

 

Predtým ako si vyberiete hodiny mali by ste si určiť kde ich zavesiť . Hodiny môžete zavesiť naozaj všade , či na chodbu , do detskej izby , do kuchyne , do spálne alebo aj do obývačky . Mali by byť zavesené na viditeľnom mieste aby ste bez problémov mohli pozrieť koľko je hodín .

 

Hodiny na stenu

 

hodiny na stenu

Hodiny na stenu by mali byť čo najväčšie a prehliadne aby ste dobre videli na čísla a ručičky . Obecne platí čim väčšie tým lepšie . Takže hodiny na stenu veľké sú ideálnou voľbou obzvlášť ak zdieľate domácnosť zo staršími ľuďmi. Najkrajšie nástenné hodiny z ktorých si vyberie naozaj každý .

 

Digitálne Hodiny 

 

digitálne hodiny

Digitálne Hodiny sú dobrou voľbou ako hodiny do kuchyne . Pretože na nich si môžete pri varení na minútu presne stopnúť koľko čo variť . Digitálne Hodiny ale nebývajú moc dizajnové no ak chcete praktické a presné hodiny je to správna voľba.

 

Luxusné hodiny na stenu

 

luxusné hodiny na stenu

Luxusné hodiny na stenu sa najviac hodia ako hodiny do obývačky . Sú predsa len viac dizajnové a ich tvary a farbu si môžete vybrať podľa nábytku a tak doladiť dizajn svojej obývačky . Luxusné hodiny – stenu sú ako po dizajnovej stránke tak aj po tej praktickej veľmi obľúbenou voľbou .

Nástenné hodiny do kuchyne

 

nastenne hodiny do kuchyne

Nástenné hodiny do kuchyne si môžete vybrať podľa svojej potreby , či sa vám lepšie pozerá na ručičkové hodiny alebo máte radšej presné digitálne hodiny pri varení . Vyberte si Nástenné hodiny do kuchyne podľa vašich predstáv  . Čo sa týka dizajnu viac sa odporúčajú ručičkové hodiny do kuchyne .

 

Zápach z pračky , Smrad z pračky – príčiny a ako sa ho zbaviť . 

 

Stolové hodiny

 

stolové hodiny

 

Stolové hodiny si môžete vybrať podľa dizajnu a materiálu . Stolové hodiny bývajú ako ručičkové tak aj digitálne , no skôr sa odporúčajú digitálne stolové hodiny pretože sa viete rýchlejšie na nich pri rannom zobudení zorientovať . Navyše niektoré v noci svietia a o to lepšie sa vám určuje čas . Vyberte si stolové hodiny podľa vašich predstáv .

Podobné články

7 komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button