DIZAJNDizajn

Interiérové trendy -10 moderných interiérových trendov

Interiérové trendy .Výberom konkrétneho štýlu dizajnu pre váš domov ho zmeníte na vaše obľúbené miesto. Chcete skvelý moderný dizajn interiéru? Nehľadajte nič viac ako našu galériu, ktorá je plná nápadov a návrhov. Vyberte si ten, ktorý vás osloví, z týchto 10  rozprávkových interiérov, ktoré sa najviac osvedčili v moderných trendoch.


10. Ručné skicovanie a písanie na stenu – Interiérové trendy

10. Ručné skicovanie a písanie na stenu

Ručné skicovanie a písanie na stenu sú rok čo rok stále viac populárnejšie, pretože grafici začali spolupracovať s návrhármi interiérov pri vytváraní originálnych odtlačkov stien. Predstavte si svoju obľúbenú správu elegantne napísanú na chodbe alebo rôzne listy zdobiace strop. Interiérové trendy .

9. Výšivky a pletenie – Interiérové trendy

9. Výšivky a pletenie


Výšivky a pletenie je hlavným trendom v modernom dizajne domácnosti. Od farebných kobercov s tisíckami uzlov po rôzne skladovacie koše a kryty na vrecká, ručná výroba je späť a zdá sa, že len tak nevymizne.

8. Prineste prirodzeného svetla do vnútra

8. Prineste prirodzeného svetla do vnútra


Prirodzené svetlo je najlepšie vo všetkých najjednoduchších aktívach domu. Zariadite si navyše nábytok tak, aby najpoužívanejšie predmety sedeli presne tam, kde je to najlepšie svetlo. Nielen že šetrí elektrickú energiu, ale poskytuje vám aj viac súkromnej energie navyše. Budete odpočinutejší, pripravenejší vstať ráno a veselší počas celého dňa.Interiérové trendy .

7. Dynamika skupiny – Interiérové trendy

7. Dynamika skupiny


Ďalší posun, ktorý zaujme pozornosť, je zmena z osobného vkusu do skupinového vkusu a od jedného stylera k skupinám interiérového dizajnu. Interiérové trendy .

6. Mužský dominantný dizajn – Interiérové trendy

6. Mužský dominantný dizajn


Muži trávia čoraz viac času doma tým, že si robia život rovnocennejší so ženami a podieľajú sa na rozhodovaní o dizajne domácnosti a rovnováhe medzi prácou a súkromím. Preto sa dnes interiérový dizajn začal odrážať od mužskéj preferencie ako nikdy predtým. Menej honosné farby a funkčnosť nad roztomilosťou sú len niektoré z funkcií, ktoré sa v domácnosti očakávajú s dominanciou mužov. Interiérové trendy

5. Zelené steny, záhradné strechy

5. Zelené steny, záhradné strechy Interiérové trendy


Zelené bývanie je kľúčovým faktorom v dizajne a architektúre. Od betonových panelov k zarámovaným rastlinným obrazovkám so svetelnými efektmi, táto myšlienka prinesie krásny dojem do každého domu alebo verejného priestoru. Tento prístup nie je iba zdravý, ale navyše originálny a elegantný. Interiérové trendy

Mastné vlasy : 5 domácich liekov

4. Čiernobiele

ciernobiela Interiérové trendy
Domáci maliar, ako je tento, nemôže kombinovať farebné kombinácie. Dáva priestorom usporiadaný, dobre štruktúrovaný vzhľad a zároveň dodáva drámu a kontrast. Hodí sa to najmä v domácich kanceláriách a jedálňach. 

3. Africké vplyvy

3. Africké vplyvy Interiérové trendy


O afrických vplyvoch sa hovorí, že sú hlavným trendom prinášajúcim teplé farby a napodobeniny zvieracej kože späť do interiérov väčšiny módnych nadšencov.

2. Kvetinové vzory s bielym pozadím

2. Kvetinové vzory s bielym pozadím Interiérové trendy


Tieto trendové doplnky zaisťujú strašne romantický nádych a dávajú pocit nekonečnej dovolenky. Vyberiete si celý rad farieb, pretože príťažlivý je celkový výsledok. Vyskúšajte nové poťahy látok, umenie, nástenné maľby a tapety – vplyv je dosť silný.

1. Prineste prírodu dovnútra

1. Prineste prírodu dovnútra Interiérové trendy
Ak by ste chceli čistú a aktuálnu prehliadku svojej spálne, musí byť k dispozícii neutrálna farebná paleta. Pre elegantný a efektívny vzhľad sa musíte držať ďalej od jasných farieb.

Rastliny do tieňa – 11 interiérových rastlín do tieňa

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button