HRY A ZÁBAVAZábava

Fortnite skin zadarmo – FUNGUJE TO všetko zdarma

Poďte si s nami vybrať skin na Fortnite zadarmo. Ako si ľahko a jednoducho vybrať Fortnite skin zadarmo, bez registrácii a podobných vecí. Fortnite vytvorila firma Epic Game. Triller na hru vyšiel v roku 2011 a samotná hra až v roku 2017 a hneď sa stala veľmi obľúbená. V hre Fortnine tvorcovia spojili strieľačku a budovanie ako v Minecrafte. Fortnite patri k veľmi populárnym hrám, hru hrá približne 350 miliónov hráčov.

 

Ako získať Fortnite skin zdarma?

 

fortnite skin free

Fortnite je presávený svojimi bohatými skinmi. Niektoré z nich sú celkom drahé. My vám dnes ponukáme skiny zadarmo.
1. Dole
2. Otvorte novú stránku a znova tam nájdite tento web
3. Náš systém vás spozná
4. Do komentára pod článok napíš svoje meno do hry a email
5. Ak urobíte všetko správne, získate náhodný skin do hry Fortnite , ktorá vám príde do 20 dní.

 

 

Získavajte s nami mnoho nových skinov do hry, celkovo ich môžete od nás získať až 100. Ale o nový môžete požiadať až o 5 dní od posledného požiadania.

 

Fortnite režimy

 

fortnite skin zadarmo

Fortnite sa dá hrať na všetkých konzolách od PC až po Playstation alebo Nintendo.Vo Fortnite sú 3 režimi.

 

  • Fortnite: Save the World je navrhnutý ako hra proti hráčom, pričom štyria hráči spolupracujú na spoločnom cieli veľkej misie. Hra sa odohráva po tom, ako sa na Zemi objaví bez varovania nárazová búrka, ktorá spôsobí, že 98% obyvateľstva zmizne a preživší budú napadnutí zombie. Hráči preberajú úlohu veliteľov základne, zhromažďujú zdroje, chránia preživších a zariadenia, ktoré pomáhajú zhromažďovať údaje o búrke.
  • Fortnite Battle Royale je hra pre 100 hráčov, ktorí hrajú sami alebo v skupinách dvoch, troch a štyroch, či v 50. Hráči vyskakujú z „bojového lietadla“, ktoré preletáva cez mapu hry, bez zbraní. Hráč si musí nájsť zbrane, predmety a zdroje, spočiatku sa vyhýbať útokom na iných hráčov (Ak je začiatočník). V priebehu kola sa bezpečná oblasť mapy zmenšuje v dôsledku prichádzajúcej búrky; hráčom mimo tejto bezpečnej oblasti sa znižuje zdravie a môžu byť zabití. Preto zostávajú bezpečných priestoroch a bojujú o ne. Posledný hráč, člen či tím je víťaz.
  • Fortnite Creative je režim v ktorom môžete postaviť a vytvoriť všetko čo chcete. Máte na ponuku dva druhy ostrovov buď snežný, alebo trávnatý. Na ponuku máte telefón ktorý keď otvoríte, tak v ňom nájdete všetky itemy (veci).

 

hra

 

Vo všetkých režimoch môžu hráči použiť krompáč, ktorým môžu rozoberať existujúce štruktúry na mape, aby zhromažďovali základné zdroje: drevo, tehly a kov. Fortnite skin zadarmo. Tie slúžia na vybudovanie modulov opevnení, ako sú steny, podlahy, schody a strechy. Takéto opevňovacie diely môžu byť upravené tak, aby obsahovali okná alebo dvere. Použité materiály majú rôznu trvanlivosť a môžu byť aktualizované na silnejšie varianty použitím viacerých materiálov toho istého typu. V rámci programu „Save the World“ to umožňuje hráčom vytvoriť obranné opevnenia, ktoré lákajú zombie.

lol skin – LoL skin ako získať skiny zadarmo

 

Oba herné režimy sú nastavené tak, aby sa dali hrať zadarmo, aj keď v súčasnosti je „Save the World“ v tzv. skorom prístupe a vyžaduje zakúpenie. Fortnite skin zadarmo. Obidve hry sú monetizované pomocou meny V-Bucks.

 

fortnite skin zdarma

 

Pivo na vlasy: Tu je návod, ako používať pivo na dosiahnutie zdravých, jemných a lesklých vlasov

Ako získať skin na Fortnite zadarmo?

 

Skin na Fortnine u nás získate veľmi jednoducho. Kliknite na políčko pod týmto textom čo vás presmeruje na iný web ale nám sa to zapamätá. Fortnite skin zadarmo. Napíšte nám pod článok do komentára váš Email a meno v hre.Je to veľmi jednoduché, dostanete od nás skin náhodný skin postavy.

Podobné články

8 komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button