HRY A ZÁBAVAZábava

CoD mobile Hack – Call of duty cheat

Najlepší CoD mobile Hack na svete. Jednoduché použitie, bez registrácie. CoD mobile Hack čítaj a dozvieš sa viac ako vyhrať každú hru.

 

CoD mobile Hack

 

CoD mobile Hack

Hra počas prvých troch dní na celom svete prekonala 35 miliónov stiahnutí v obchodoch Apple Store a Google Play a počas prvého týždňa dosiahla 100 miliónov stiahnutí. Do konca roka 2019 dosiahla hra Call of Duty: Mobile celosvetovo 180 miliónov stiahnutí. Do júna 2020 mala hra viac ako 250 miliónov stiahnutí a vygenerovala takmer 327 miliónov eur. V máji 2021 hra prekročila 500 miliónov stiahnutí a vygenerovala viac ako 1 miliardu eur.

 

Možno ju považovať za akéhosi duchovného nástupcu Call of Duty: Online, a to vďaka podobnému prístupu „megahry“, ako mala prvá menovaná, spolu s prevzatím niekoľkých zbraní a rôznych ďalších vecí z prvej menovanej.

 

Ako Hacknúť Call of Duty mobile ?

 

ako hacknut cod mobile

 

1. dole
2. Otvorte novú stránku a znova tam nájdite tento web
3. Náš systém vás spozná
4. Do komentára pod článok napíš svoje meno v hre a email
5. Ak urobíte všetko správne, príde vám ďalší postup na email najneskôr do 20 dní.
Ak vám nič nepríde skúste to o deň opäť.

 

Multiplayer hry Call of Duty: Mobile ponúka klasickú hrateľnosť „v teréne“, ktorú si fanúšikovia obľúbili, a tiež rôzne obľúbené zbrane z takmer každého titulu Call of Duty. Hra obsahuje pomaly sa zvyšujúce množstvo máp: Hijacked, Nuketown, Crash, Takeoff, Crossfire, Summit, Standoff, Raid, Killhouse a Firing Range. Ďalšie mapy pribúdajú s vydávaním nových aktualizácií. 

 

CoD mobile hack free

 

CoD mobile hack free

 

K dispozícii sú hodnotené a nehodnotené možnosti. Hodnotené obsahujú len 4 režimy: V kategórii Ranked sú len dve možnosti: Team Deathmatch, Domination, Hardpoint, Search and Destroy. Non-ranked je možné hrať vo všetkých dostupných režimoch a na všetkých dostupných mapách.

 

Podobne ako v hrách Call of Duty: Infinite Warfare a Call of Duty: Black Ops 4 sú aj v multiplayeri k dispozícii zdravotné lišty na hornej strane postavy každého hráča, ako aj červené svetlá na ramenách.

 

Postavy v hre CoD mobile Hack

 

Postavy v hre CoD mobile Hack

 

Killstreaky sú nahradené scorestreakmi, ktoré sa dosahujú dosiahnutím určitého skóre. Všetci hráči sa tiež môžu vybaviť tromi scorestreakmi v danom čase.

Hra obsahuje aj schopnosti operátora, ktoré sú podobné ako v hrách Call of Duty: Infinite Warfare, Call of Duty: Black Ops III a Call of Duty: Black Ops 4. Tieto schopnosti Operátora sa aktivujú po určitom čase a možno ich použiť na spôsobenie masívneho poškodenia nepriateľom s cieľom získať prevahu. Každá zručnosť Operátora má jedinečnú funkciu na ovládanie. Kto mi volal

 

Nekonečná munícia

 

Nekonečná munícia

 

Medaily udeľované v hre viacerých hráčov vychádzajú z medailí z hry Call of Duty: Black Ops II.

Jadrovú bombu, ktorá zabije každého hráča v nepriateľskom tíme, je možné dosiahnuť aj 20 zabitiami zbraňou bez smrti. Do tohto súčtu sa nezapočítavajú zabitia zbraní Scorestreak, ako sú VTOL, Stealth Choppers a Sentry Guns.

 

Všetke skiny  CoD mobile Hack

 

Všetke skiny  CoD mobile Hack

 

Hráči môžu vidieť, ako jednotlivé prídavné zariadenia ovplyvňujú štatistiky ich zbraní a celkový výkon v percentách.

 

Všetky zbrane 

 

Všetky zbrane 

 

V ranom zostavení hry Call of Duty: Mobile (ešte pod názvom Call of Duty: Legends of War) obsahoval režim Zombies rôzne lineárne misie, ktoré bolo možné dokončiť v priebehu niekoľkých minút namiesto bežného hrania na kolá.

V tomto zostavení boli misie založené na mape z hry Call of Duty: Black Ops II: Green Run.

 

Neviditeľnosť

 

Neviditeľnosť

 

Obsahoval online kooperáciu pre 4 hráčov a vrátili sa v ňom rôzni klasickí nepriatelia. CoD mobile cheaty. Ako napríklad Brutus, Avogadro, ako aj napalmová zombie, prezývaná „Infernos“. CoD mobile cheaty.

Režim Zombie bol oficiálne spustený 23. novembra 2019 a režim bol v porovnaní s alfa verziou spustenou v Austrálii v decembri 2018 úplne prepracovaný.

 

Nekonečno CP a Coins

 

Nekonečno CP a Coins

 

V hre sa tiež vrátili klasické hry Perk-a-Colas Juggernog, Speed Cola, Double Tap Root Beer, Quick Revive, Deadshot Daiquiri a Electric Cherry, ako aj nový systém známy ako Coins, ktorý funguje podobne ako GobbleGum z Call of Duty: Black Ops III. V Zombies nájdete aj „Buffy“, čo sú lacnejšie bonusy, ktoré nie sú súčasťou perkových automatov a ktoré hráčovi poskytujú schopnosti, ako napríklad zvýšené poškodenie zbraní, zvýšené zdravie atď.

 

 

Dňa 29. februára 2020 spoločnosť TiMi Studios oznámila. Režim Zombies bude z hry odstránený 25. marca 2020, ale s prísľubom. Sa niekedy v budúcnosti vráti. Dňa 31. marca 2021 spoločnosť TiMi Studios oznámila. Koncom roka 2021 bude v hre Call of Duty: Mobile vydaný nový režim Zombies.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button