HRY A ZÁBAVAZábava

Mafia download : Ako stiahnuť Mafiu zadarmo

Mafia je akčná adventúra z roku 2002, vyvinutá spoločnosťou Illusion Softworks a publikovaná spoločnosťou Gathering of Developers. Mafia download.  Hra bola vydaná pre Microsoft Windows v auguste 2002 a neskôr bola portovaná na PlayStation 2 . A  Xbox v roku 2004. Je to prvý diel série Mafia. Príbeh odohrávajúci sa vo fiktívnom meste Lost Heaven počas 30. rokov 20. storočia sleduje príbeh vzostupu a pádu mafiána, z ktorého sa stal mafián Tommy Angelo, v zločineckej rodine Salieri.

 

Mafia dostala kladné recenzie na verziu pre Windows, pričom kritici chválili hru za jej príbeh a realizmus, zatiaľ čo verzie pre PlayStation 2 a Xbox dostali zmiešané recenzie. Pokračovanie Mafia II od spoločnosti 2K Czech vyšlo 23. augusta 2010 a tretia hra Mafia III od spoločnosti Hangar 13 bola vydaná 7. októbra 2016. Remake s názvom Mafia: Definitive Edition, ktorý vyvinula aj spoločnosť Hangar 13 , bola oznámená v máji 2020 a vydaná 25. septembra 2020.

 

Mafia cz free download

 

Mafia cz free download

 

Dej hry Mafie spočíva v šoférovaní, hlavne ľahkých plavbách mestom medzi rôznymi miestami, ako aj v prenasledovaní a závodoch; zvyšok hry je založený na pešej navigácii a streľbe z pohľadu tretej osoby – všetko je prepojené s filmovými scénami. Okrem mesta a vidieka sú zahrnuté aj podrobné interiéry. Ako je mestské letisko, múzeum, kostol, hotel, opustené väzenie. Reštaurácie a bar Dona Salieriho. Používajú sa zmeny počasia a denné / nočné cykly, aj keď na rozdiel od Grand Theft Auto sa misie konajú v stanovený čas a počasie je počas trvania úrovne nemenné.

 

Mafia download

 

Mafia download

 

V Mafii možno jazdiť po 51 klasických amerických automobiloch po meste a 19 bonusových automobilov (z toho 5 závodných), ktoré sa dajú odomknúť po hlavnom režime a otvorení nového herného režimu. Autá sú predstavované pravidelne – na začiatku hry jazdia po uliciach mesta modely zo začiatku 20. rokov, zatiaľ čo modely zo začiatku 30. rokov sa začínajú objavovať v neskorších fázach hry. Všetky vozidlá sú založené na skutočných automobiloch z doby. Aj keď boli premenované a prepracované kvôli problémom s autorskými právami. CS GO skin zdarma – Funguje to ZADARMO.

 

Polícia zarezervuje hráčov na drobné priestupky, napríklad za prekročenie rýchlosti alebo na červenú. A dopravné nehody spôsobia vodičovi vodičské zranenie. Aj keď sú k dispozícii iné formy dopravy, ako sú električky a vyvýšené koľajnice, dá sa s nimi jazdiť iba jazdcom a vodičom sa nimi nedá jazdiť.

 

Ako stiahnuť Mafiu?

 

Ako stiahnuť Mafiu

 

Mafia je známa tým, že má komplexnú fyziku poškodenia takmer na všetkých vozidlách, dokonca i tak ďaleko, že využíva deformácie v reálnom čase. V porovnaní s vozidlami v iných hrách, ktoré používali vopred vyrobené modely poškodenia.  Aj keď sú menšie a slabšie vozidlá podstatne robustnejšie ako ich skutočné náprotivky. Majú menšie zneužitie pred tým, než sa pokazia a nakoniec explodujú, ako veľké obrnené vozidlá. V porovnaní s inými hrami rovnakého žánru sa tu pridáva viac realizmu. Ako napríklad schopnosť preraziť palivovú nádrž, prehriať motor a vylomiť prevodový stupeň. Mnoho vonkajších komponentov (ako sú okná, pneumatiky, svetlomety a nárazníky) je možné z väčšiny vozidiel odstrániť fyzickými prostriedkami, ako sú napríklad nárazové riadenie, úder tupými zbraňami (päste, bejzbalová pálka), ako aj vystrelenie. Recenzia Spacebase Startopia – čo je na hre zaujímavé.

 

Stiahnuť Mafiu

 

Stiahnuť Mafiu

 

Dokončenie hlavnej dejovej línie odomkne režim „Freeride Extreme“. Ktorý je v podstate rovnaký ako program Freeride, ale s ďalšou výhodou kaskadérskych skokov, vedľajších úloh a nedostatku policajných hliadok. Vedľajšie misie v tomto režime siahajú od triviálnych vecí. Ako je nosenie balíkov alebo zabíjanie gangstrov, až po extrémne a niekedy bizarné akcie, ako je prenasledovanie mimozemskej vesmírnej lode alebo jazda výbušninou zmanipulovaného nákladného vozidla určitou rýchlosťou.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button