VZŤAHYZaujímavosti

Aké ženy sa páčia mužom – 25 ideálnych vlastností

Aké ženy sa páčia mužom – 25 ideálnych vlastností ženy. 25 vlastností, ktoré muži hľadajú u žien. Vedzte, či ide len o vzhľad, alebo aj o niečo viac, čo je viditeľné na povrchu. Každý muž hľadá dokonalú ženu, aj keď presné veci, ktoré chcú u ženy, sa líšia. Spoločným motívom však je nájsť niekoho, kto je ochotný prejsť s nimi horskou dráhou života a kto pri nich bude stáť vo všetkých situáciách. Preto im trvá, kým sa zaviažu.

 

Aké ženy sa páčia mužom

 

Aké ženy sa páčia mužom

 

Nájsť „tú pravú“ je pre mužov kľúčovým životným rozhodnutím. Vkladajú do neho veľa námahy. Hľadajú nielen slušnú ženu, ktorá im pomôže, podelí sa o zodpovednosť a podporí ich, keď sú na dne. Aké ženy sa páčia mužom ale aj ženu, ktorá je slobodomyseľná, experimentujúca, ambiciózna, stará sa o svoje telo a vyjadruje svoje potreby a želania. Na rozhodovaní muža, s ktorou ženou sa chce usadiť, sa podieľa veľa vecí. Tu je zoznam vlastností, ktoré muži hľadajú u ženy, s ktorou chcú stráviť svoj život. Čítajte ďalej!

 

1. Je orientovaná na rodinu a priateľov

 

 Je orientovaná na rodinu a priateľov

Samozrejme, nie každý človek má blízko k svojej rodine. A vôbec to z nich nerobí zlých ľudí. Každý muž však obdivuje ženu, ktorá si váži svoju rodinu aj tú svoju. Aké ženy sa páčia mužom. Samozrejme, nikto by nemal byť odsudzovaný alebo trestaný za to, že pochádza z rodiny, ktorá je násilnícka. Kvalitu vytvárania silných, zdravých väzieb s priateľmi a rodinou však každý veľmi oceňuje.

 

2. Je očarujúca

Ak je žena šarmantná a dokáže ostatných rozosmiať, má gráciu a šarm, aby sa dostala z väčšiny nepríjemných situácií. To je oveľa lepšie ako byť mačací a zlý. Šarm a pôvab sú to, čo mužov k ženám priťahuje. Šarm je to, čo funguje po hádke, nezhode alebo časovej tiesni. Všetci milujú šarmantné ženy.

 

3. Je dobrosrdečná

 

Je dobrosrdečná

Muži milujú ženy, ktoré sú pozorné, starostlivé, milujúce a láskavé. Ženu, ktorá pre svojho muža robí drobnosti len preto, že ho miluje. Ženu, ktorá mu úsmev opätuje vždy, keď sa na neho usmeje. Žena, ktorá vyžaruje lásku a teplo zo svojho srdca. Takú ženu by si muž rád vzal.

 

4. Je intelektuálne náročná – Aké ženy sa páčia mužom

Nemožno poprieť, že vzhľad človeka je to, čo k nemu spočiatku priťahuje inú osobu. Nie je ľahké spoznať dobrú osobnosť z druhej strany miestnosti. Početné aféry sú založené len na fyzickej príťažlivosti – ale, nikdy netrvajú dlho. Keď konverzáciám chýba zaujímavosť alebo hĺbka, ľudia často vypĺňajú svoj čas sexom bez emócií. Len na tom však nie je možné vybudovať trvalý vzťah alebo skutočné spojenie s druhou osobou. Skutočné diskusie o zmysluplných témach a intelektuálne výzvy vždy z dlhodobého hľadiska prekonajú bezvýznamný sex.

 

5. Je ambiciózna

Okrem podpory muža pri dosahovaní jeho snov a cieľov má dokonalá žena aj svoje vlastné ciele. Dokonalá žena má jasnú víziu svojej budúcnosti a ide za ňou s odhodlaním. Nemusí to byť nevyhnutne práca alebo kariéra, stačí niečo, čo ju baví. Mužov priťahujú ženy, ktoré sú výzvou pre ich myšlienky, pozitívne podnecujú ich emócie a dávajú im zabrať. Žena, ktorá má extrémne silnú vôľu, môže byť aj príliš tvrdohlavá, a to by mohlo byť niekedy veľmi frustrujúce. Inteligentná žena si vie diplomaticky vyberať svoje bitky. Práve to jej pomáha stať sa víťazkou v hre zvanej život. Ambiciózna, zrelá žena je niekto, s kým sa muž môže vydať do sveta. Partnerka vo vzťahu – a v živote.

 

6. Je dôsledná –  Aké ženy sa páčia mužom

 

Je dôsledná -  Aké ženy sa páčia mužom

Byť dôsledný je úžasné, pretože to dáva vašej polovičke vedieť, že ste tým, za koho sa vydávate. Dáva to chlapovi vedieť, že v prvých mesiacoch vzťahu nenasadzujete falošnú postavu a že sa zrazu nepremeníte, keď sa obaja navzájom udomácnite. V tomto kontexte je dôslednosť opakom nestálosti. Ak je niekto nestály a nepredvídateľný, je ťažké predvídať, ako sa k vám bude v konkrétny deň správať, a to začne byť otravné bez ohľadu na to, aká krásna osoba to môže byť.

 

7. Je empatická a chápavá

 

 Je empatická a chápavá

Byť solidárny, súcitný a povzbudzujúci voči svojej polovičke zohráva obrovskú úlohu pri budovaní úspešného a šťastného vzťahu. Nikto nechce byť s človekom, ktorý je neustále debilný. Muži chcú ženy, ktoré ich podporujú v ich úsilí alebo v čase, keď to potrebujú. Život je plný ťažkostí a výziev, ktorým môže spoločne čeliť každý silný pár, najmä manželský/vážne partnerský. Aj muži niekedy potrebujú rameno, na ktorom sa môžu vyplakať.

 

8. Je ochotná vynaložiť úsilie – Aké ženy sa páčia mužom

 

Je ochotná vynaložiť úsilie - Aké ženy sa páčia mužom

Vo vzťahu je dôležité byť obetavý, ale je nevyhnutné, aby to platilo obojstranne. Nemusí to však byť veľa. Žena môže ukázať, že do vzťahu rovnako investuje, aj tým, že urobí niečo tak jednoduché, ako keď niekedy podstrčí čašníkovi svoju kreditnú kartu, aby zaplatil za večeru. Je pravda, že niekedy sa romantika v dlhodobých vzťahoch vyčerpá, ale nemalo by to tak byť. Aké ženy sa páčia mužom.

Keď žena naďalej zostáva osobou, akou bola na začiatku randenia, ukazuje to, že jej záleží na tom, aby si chlapa, ktorého miluje, udržala pri sebe. Rovnako dôležité je aj to, aby ste si navzájom prejavovali uznanie za úsilie, ktoré každý z vás vynakladá. To, že sa berie ako samozrejmosť, vedie k nevôli.

 

9. Zastáva podobné hodnoty ako on

Náš hodnotový systém často vychádza z našej výchovy a z toho, čo nás naučili rodičia. Veci, ktoré považujeme a nepovažujeme za dôležité, veci, ktorým veríme alebo neveríme, a spôsob, akým sa správame k druhým aj k sebe. V skutočnosti nezáleží na tom, aký je človek príťažlivý. Ak sa jeho hodnoty nezhodujú s vašimi, vždy budete dlhodobo nespokojní. Strata vlasov? Jedzte týchto 9 potravín, aby ste zabránili vypadávaniu vlasov

 

10. Je spoločenská a priateľská

 

Je spoločenská a priateľská

Muži sú radi spoločenskí a milujú, keď je ich partnerka po ich boku. Preto je prirodzené, že sa spolu stretávajú v baroch alebo reštauráciách a niekedy len tak narážajú na známych ľudí. Muži sa však nechcú obávať žiadneho postoja, ktorý by ich priateľka alebo manželka mohla venovať svojmu priateľovi. Nechcú, aby ich partnerka ohŕňala nos alebo bola drzá či krátka na svojich blízkych. Je dôležité, aby si pred ostatnými udržiavala jeho imidž. Netreba dodávať, že rovnaké vlastnosti by mal mať aj muž. Mal by prejavovať rovnakú zdvorilosť a úctu jej rodine, priateľom, spolupracovníkom a všetkým ostatným osobám v jej živote.

 

11. Je vtipná a má zmysel pre humor

Toto bude pre každého muža vždy prioritou. Muži vo všeobecnosti tvrdo pracujú, veľa znášajú a sú seriózni. Potrebujú ženu, ktorá vie vyčariť úsmev na tvári, keď sa im nedarí. Už vieme, ako ženy priťahujú muži, ktorí majú dobrý zmysel pre humor, ale rovnako dôležité je to aj pre mužov.

V skutočnosti, ak má muž úžasný zmysel pre humor, väčšinou ho stratí dáma, ktorá je príliš strnulá alebo suchá. Mohlo by to tiež znamenať problém, ak on často vtipkuje a je zábavný a ona je väčšinou vážna. Aké ženy sa páčia mužom. Jeho osobnosť ju skôr či neskôr určite začne iritovať. Je dôležité, aby bol pár hravý a žartoval jeden s druhým. Pomáha to nielen odľahčiť náladu, ale aj spríjemniť spoločne strávený čas. Spoločný smiech nikdy neomrzí.

 

12. Je spoľahlivá – Aké ženy sa páčia mužom

 

Je spoľahlivá - Aké ženy sa páčia mužom

Keď si niekto buduje život s niekým iným, jednou z dôležitých častí vzťahu je budovanie dôvery. Schopnosť skutočne niekomu dôverovať a spoľahnúť sa na to, že si obaja budete navzájom k dispozícii vo všetkom, čo vám život pripraví – to sú základné veci. Spoľahlivosť je hlavným faktorom, ktorý treba hľadať u budúceho partnera. Ak je osoba zodpovedná, pokiaľ ide o jej financie a prácu, a ostatní sa na ňu môžu celkovo spoľahnúť, je to dobrý ukazovateľ toho, že bude dobrým životným partnerom.

 

13. Je láskavá a milujúca

 

Náklonnosť je vo vzťahu veľmi dôležitá. Objímanie, držanie sa za ruky a jednoducho fyzická blízkosť k partnerovi je veľmi dôležitá. Vytvára to spojenie. Je to hrejivý, láskyplný pocit. Žiadny muž nechce mať vzťah s dámou, ktorá sa otriasa, keď ju objíme, alebo od neho vždy potrebuje priestor. Hoci rôzne veci robia rôznych ľudí šťastnými, keď sa skončí fáza medových týždňov a vzťah pokročí, všetko, čo muži chcú, je láska.

 

14. Je úctivá

Základným aspektom zdravého vzťahu je vzájomný rešpekt. Ak máte so svojou polovičkou problém rešpektovať svoje telo a hranice, možno nechodíte s „tým pravým“.

Muži milujú ženy, ktoré ich skutočne počúvajú a reagujú na ne. Muži sú opatrní voči ženám, ktoré ich sklamú, uvedú do rozpakov alebo z nich robia hlupákov, najmä na verejnosti. Väčšina mužov je citlivá na kritiku a nadmerne hrdá. Ak sa však konštruktívna kritika od ich milovanej osoby vykonáva s rešpektom, môže z nich urobiť lepších mužov, milencov, bratov, otcov a ľudí.

 

15. Je podporujúca

Vzťah sa skladá z dvoch osôb, ktoré majú svoje vlastné sny, túžby a ciele. Je absolútne nevyhnutné, aby sa obaja členovia vzťahu navzájom podporovali. Aké ženy sa páčia mužom. To im obom pomôže prosperovať. Mať partnera, ktorý podporuje, povzbudzuje a pomáha človeku veriť v seba samého, mu skutočne môže umožniť prekonať prekážky a prekonať neistotu a pochybnosti o sebe samom, aby dosiahol svoje sny.

 

16. Je jeho najlepšou priateľkou – Aké ženy sa páčia mužom

Ak si s danou osobou budujete život, váš vzťah bude pozostávať nielen z vážnych vecí, ale aj z banálnych, hlúpych a intímnejších momentov. Byť vo vzťahu s niekým, kto nie je len vaším manželom alebo priateľom, ale aj partnerom v hre, môže aj tie najťažšie chvíle premeniť na dobrodružstvo. Skutoční partneri chcú vždy byť a zostať priateľmi na základni. Nie je to všetko len o sexe. Priateľstvo zohráva dôležitú úlohu pri tom, aby páry zostali spolu.

 

17. Ona ho počúva

Aktívne počúvanie – nielen neprítomné počúvanie – toho, čo váš partner hovorí, a reagovanie na to je kľúčom k úspešnému vzťahu. Ideálny životný partner počúva svoje obavy bez toho, aby reagoval príliš silno alebo rýchlo. Pomáha im tiež riešiť akékoľvek problémy bez toho, aby sa bránil alebo hneval.

Keď má muž partnerku, ktorá ho dokáže vypočuť, keď sa cíti zraniteľný alebo urobil niečo, čo sa žene nepáči, ukazuje sa to ako mimoriadne cenné. Romantické filmy Top 10 romantických filmov

 

18. Je sebavedomá – Aké ženy sa páčia mužom

Sebavedomie nie je dokonalosť. Jednoducho to znamená, že obaja partneri pracujú na tom, aby sa individuálne zlepšili. U ženy sebauvedomenie vytvára istotu, ktorá vytvára väčší priestor pre komunikáciu, zraniteľnosť a dôveru. Pre niektorých to znamená, že žena sa bude cítiť pohodlne, keď bude svojím skutočným autentickým ja.

 

19. Komunikuje s ním – Aké ženy sa páčia mužom

Otvorená a úprimná komunikácia je kľúčom k zdravému a šťastnému vzťahu. Ak si so svojou polovičkou budujete spoločný život, je nevyhnutné, aby ste sa cítili pohodlne pri vzájomnej komunikácii. Úprimný rozhovor si vyžaduje veľkú mieru otvorenosti, dôvery, zraniteľnosti a sebapoznania.

 

20. Má príjemnú tvár – Z čoho muži šalejú

 

Má príjemnú tvár - Z čoho muži šalejú

Peknej, čistej a príjemnej tvári často prejde aj vražda. Z čoho muži šalejú. Hoci to rozhodne nie je najvyššia požiadavka, mužov priťahujú ženy, ktoré si dávajú záležať na reprezentatívnom vzhľade. Samozrejme, krása je v očiach pozorovateľa, ale to neznamená, že by ste mali chodiť s neumytými vlasmi a nevyčistenými zubami. Starajte sa o seba, pretože si to zaslúžite.

 

21. Má fit telo – Čo sa páči mužom na ženách

Toto súvisí skôr so zdravím, ktoré je rovnako prospešné pre vaše vlastné ja, ako aj pre vášho muža. Starajte sa o svoje telo tým, že sa budete dobre stravovať a cvičiť. Zdravé telo vám môže dodať veľa sebavedomia, aby ste sa mohli pustiť do sveta. Najkrajšia žena sveta – 20 najkrajších žien sveta 2022

 

22. Je úprimná a dôveryhodná – Ako rozmýšľajú muži o ženách

Po tom, čo sa všetky hry odohrajú a sexepíly skončia, muži túžia nájsť niekoho, komu sa môžu zveriť. Najlepšie vzťahy sú postavené na úprimnosti a dôvere – všetko ostatné nemá význam. Ako rozmýšľajú muži o ženách. Ak chcete, aby bol k vám úprimný, buďte k svojmu mužovi vždy úprimní (ale nehovorte mu veci, ktoré nechce ani nepotrebuje vedieť). Dostávať komplimenty, keď robí veci perfektne, je skvelé, ale ešte krajšie je byť úprimná, keď sa mýli.

 

23. Je inteligentná a sebavedomá – Čo sa páči mužom na ženách

Staršia generácia uprednostňovala inteligentnú ženu, ktorá nebola len „knižne“ inteligentná, ale aj „poulične“ inteligentná. V súčasnosti to nie je inak. Muži chcú mať za manželku hodnotnú spojenkyňu. Aké ženy sa páčia mužom. Čo sa páči mužom na ženách. Chcú si nájsť niekoho, kto sa od nich bude učiť rovnako ako oni od nej. To je to, čo tvorí silný pár.

 

24. Má zlaté srdce – Aké ženy sa páčia mužom

V dnešnej dobe sa pozoruje, že väčšina žien je v dobré dni sebecká a v tie zlé jednoducho zlomyseľná. Muži sa takéhoto typu žien boja. Keď hľadajú dlhodobý vzťah, zakaždým si vyberú milú a milujúcu ženu so zlatým srdcom. Hľadajú ženy, ktoré ich budú vychovávať a ponúknu im úprimnosť, teplo, súcit a náklonnosť, ktoré potrebujú k šťastnému životu.

 

25. Nestresuje vás – Ako rozmýšľajú muži o ženách

Väčšina mužov chce ženu, ktorá by ich nestresovala. Stres zahŕňa správanie sa podozrievavo a vyvolávanie pocitu, že ho podvádzate, vyvíjanie nátlaku, aby vám kúpil drahú pomôcku, ktorú si nemôže dovoliť, nátlak, aby sa oženil, aj keď na to nie je pripravený, neustálu komunikáciu s vašou bývalou a neustále vyžadovanie peňazí. Čo sa páči mužom na ženách. Žiadny muž nechce ženu, ktorá mu spôsobuje veľa stresu, a aj keby sa to snažil zvládnuť, dlho by to nevydržalo.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button