VŠEOBECNÉ ZAUJíMAVOSTIZaujímavosti

VEDA POTVRDZUJE: Muži s pivnými bruchami sú v posteli lepší

Každý by sme mali byť hrdý na svoje tela . Štíhly, tlsty,vysoký,drobný ,veľký alebo malý – všetci sme krásni svojím spôsobom . Navyše , keď sa líšime, robí to svet tak vzrušujúci a farebný.

pivny sudek
Téma, ktorá sa často objavuje pri priateľských rozhovoroch, je veľkosť. Záleží na veľkosti alebo nie? Diskusia sa zvyčajne zameriava na to, čo majú muži medzi nohami – a to, či je dĺžka a hrúbka penisu dôležitá pre dobrý sexuálny život.Vedci však zistili, že je to ďalšia časť tela, ktorá hrá väčšiu úlohu pri výkone pod plachtami.

Môže to znieť ako vtip, ale existuje nová štúdia, ktorá zistila, že veľkosť žalúdka môže rozhodnúť, či ste v posteli dobrý alebo nie. Samozrejme, vždy existujú výnimky, ale v skutočnosti tomu že pivo by bolo výhodou v posteli , by väčšina ľudí neverila.

pivne brucho

Trvá 5 minút dlhšie

trva o 5 min dlšie


Vedci z Erciye University v Kayseri v Turecku vykonali rozsiahlu štúdiu na túto tému. Hlavne koreláciu medzi ITM – index telesnej hmotnosti – a sexuálnym výkonom.Výsledkom bol šok. Ukázalo sa, že muži s väčšími bruškami vydržali v posteli o päť minút dlhšie ako muži s užšími a štíhlejšími telami.Presne päť minút nemusí znieť tak veľa, ale v skutočnosti je to celkom veľký rozdiel. Byť schopný mať sex na dlhú dobu je nevyhnutnou súčasťou dobra v posteli.

Jedným z dôvodov, prečo majú muži s väčšími žalúdkami lepšiu sexuálnu vytrvalosť, je , že viac brušného tuku znamená, že máte viac hormónu nazývaného estradiol. Ktorý sa vykytuje častejšie u žien a pomáha oddialiť orgazmy. citáty o smrti

dlhší sex

Táto štúdia je úžasná, pretože ideálnym obrazom dokonalého človeka je zvyčajne subjekt plný svalov s oceľovým žalúdkom. Kto vie – možno sa konečne vydávame iným smerom?

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button