ZdravieZDRAVIE A STRAVOVANIE

Top 10 zubných pást na Slovenskom trhu

Starostlivosť o zuby je jednou z najdôležitejších hygienických starostlivosti. Všetci poznáme aká vie byť nepiemna bolesť zubu a aké ceny sa pohybujú u zubárov . Preto sme si pre vás pripravili top 10 zubných pást dostupných na Slovensku.

10. Signal sensitive expert

Čím ďalej viac ľudí trápia problémy s citlivými zubami. Preto prišlo naše výskumné oddelenie s jedinečným riešením: unikátnou zubnou pastou Signal Sensitive Expert, obsahujúcou HAP minerál. Ten, ako bolo klinicky overené, preniká do otvorených dentinových kanálikov a pomáha ich vypĺňať. desatoro božích prikázaní

Tým zabraňuje nepríjemnému pocitu z podráždenia nervových zakončení chladom alebo teplom. Prítomnosť zinku v tejto novinke ďalej veľmi účinne pomáha chrániť ďasná, a tým zabraňuje ich úbytku.

9. ECODENTA ZUBNÁ PASTA S ČIERNYM UHLÍM-BIELIACI ÚČINOK 

ccpasta

Inovatívna zložka známa ako Teavigo TM (aktívna látka zo zeleného čaju) zaručuje úplnú dentálnu starostlivosť: chráni pred zubným kameňom, má antibakteriálny účinok a zanecháva dlhotrvajúci pocit čistoty a sviežosti. Predstavujeme sviežejšiu zubnú pastu s väčším bieliacim efektom, čiernu ako uhlie. Doprajte si bielenie zubov na prírodnej báze bez peroxidov. Bez fluoridov. Testované stomatológmi.
96% EKO Zložiek prírodného pôvodu – certifikát ECOCERT

8. ECODENTA ZUBNÁ PASTA SO ŠKORICOU A ROZMARÍNOM-PROTI ZUB. KAZU

ECODENTA ZUBNÁ PASTA SO ŠKORICOU A ROZMARÍNOM-PROTI ZUB.KAZU

Inovatívna vedecká zložka – Teavigo TM (aktívna látka zo zeleného čaju) – efektívne ničí baktérie spôsobujúce zubný kaz, zabraňuje zubnému povlaku a podporuje zdravú ústnu mikroflóru.
Testované stomatológmi.
97% EKO Zložiek prírodného pôvodu – certifikát ECOCERT

7. DETSKÁ ZUBNÁ PASTA S PRÍCHUŤOU LESNÁ JAHODA ECODENTA 

DETSKÁ ZUBNÁ PASTA S PRÍCHUŤOU LESNÁ JAHODA ECODENTA

S extraktom z mrkvy a Kalidentom (prírodný zdroj kalcia). Vyvinutá špeciálne pre starostlivosť o detské zúbky, vhodná pre deti do 3-och rokov.

Zubná pasta bez abrazívnych zložiek jemne čistí a chráni detské zuby pred malými trhlinkami, kazom a posilňuje zubnú sklovinu. Extrakt z mrkvy znižuje citlivosť zubov a je dôležitou zložkou pre zdravé zuby. Bez fluoridov, vhodná aj na prvé zúbky.
Testované stomatológmi.

97% EKO Zložiek prírodného pôvodu – certifikát ECOCERT

6. PRÍRODNÁ SIBÍRSKA ZUBNÁ PASTA ZMRZNUTÉ BOBULE 100G

ÍRODNÁ SIBÍRSKA ZUBNÁ PASTA ZMRZNUTÉ BOBULE 100G

Táto pasta disponuje veľmi príjemnou chuťou, zaistí dlhotrvajúci komfort pre vaše zuby a ďasná, váš dych bude mrazivo čerstvý. Jemne čistí zuby, odstraňuje zubný povlak. Obsahuje extrakt divokého sibírskeho jalovca, organický brusnicový olej, extrakt severskej morušky a výťažky z malín. Spôsob použitia: Malé množstvo pasty naneste na kefku, následne krúživými pohybmi čistite zuby 2-3 minúty. Odporúčame používať minimálne 2 krát denne.

5. PRÍRODNÁ SIBÍRSKA ZUBNÁ PASTA 7 SIBÍRSKYCH BYLÍN 100G

PRÍRODNÁ SIBÍRSKA ZUBNÁ PASTA 7 SIBÍRSKYCH BYLÍN 100G

Prírodná sibírska zubná pasta je založená na unikátnej zmesy siedmich divokých sibírskych bylín a organických rastlín, jemne čistí zuby, pomáha odstrániť zubný povlak. Pri pravidelnom čistení zabezpečí zdravie vašich zubov a ďasien, osviežujúce dych. Spôsob použitia: Malé množstvo pasty naneste na kefku, následne krúživými pohybmi čistite zuby 2-3 minúty. Odporúčame používať minimálne 2 krát denne.

4. CURAPROX ENZYCAL 950 PPM 75ML

CURAPROX ENZYCAL 950 PPM 75ML

Jemná zubná pasta na ochranu pred zubným kazom, s obsahom fluoridu sodného 950 ppm. Vďaka zloženiu bez SLS a prílišného množstva esenciálnych olejov pomáha redukovať výskyt vriedkov v ústnej dutine. Systém troch enzýmov posilňuje antibakteriálnu funkciu slín a tak podporuje prirodzenú obranyschopnosť ústnej dutiny. Vhodný aj v kombinácii so sonickou kefkou. 75 ml

3. ORGANICKÁ ZUBNÁ PASTA S HORSKOU SOĽOU ECODENTA 100ML

ORGANICKÁ ZUBNÁ PASTA S HORSKOU SOĽOU ECODENTA 100ML


Citlivosť zubov môže mať mnoho príčin: zmeny teploty pri jedení horúceho a studeného jedla, kyselina zo sladkých jedál, atď. Citrát draselný v tejto paste pomáha vytvoriť ochrannú bariéru, ktorá chráni citlivé zuby pred vonkajšími vplyvmi, upokojuje a zmierňuje diskomfort. Obohatená o výťažok z Aloe Vera, ktoré upokojuje citlivé a podráždené ďasná, prírodnú soľ, ktorá posilňuje ústnu dutinu a dodáva slano-pikantnú chuť a mätu, ktorá dodáva sviežosť.
Testované zubnými lekármi.

2. ORECARE HERBAL ZUBNÁ PASTA PRE DOSPELÝCH 135G

ORECARE HERBAL ZUBNÁ PASTA PRE DOSPELÝCH 135G

TIENS Orecare Herbal Zubná pasta pre dospelých obsahuje vysokoefektívne široké spektrum antibakteriálnych zložiek zmierňujúcich zápaly, ako napríklad luteolín, inozitol, saponíny a taníny. Laktóny v divej chryzantéme, ako aj glykozidy, vitamíny A a B obsiahnuté v zostávajúcich rastlinných extraktoch pomáhajú odstraňovať zubný bakteriálny povlak a osviežujú dych. Účinné látky pomáhajú zlepšiť tvrdosť zubnej skloviny a neutralizovať väčšiu kyslosť po jedle, čo zabraňuje tvorbe dutín.

Zubná pasta obsahuje aj jemné bieliace činidlo bezpečné pre zubnú sklovinu. Rastlinné výťažky obsiahnuté v TIENS Orecare Herbal Zubnej paste pre dospelých sú bohaté na alkaloidy, ako napríklad berberín a coptisín, a majú silné upokojujúce a hemostatické vlastnosti, čím zabraňujú krvácaniu ďasien.

1. CURAPROX WHITE IS BLACK 90ML + CS 5460 ULTRASOFT

CURAPROX WHITE IS BLACK 90ML + CS 5460 ULTRASOFT

Sada zubnej kefky a bieliacej zubnej pasty White is black s aktívnym uhlíkom. Prvá čierna bieliaca pasta robí všetko pre to, aby ste si zuby udržali dlho zdravé a krásne biele: • Aktívny uhlík absorbuje čiastočky zafarbenia a zuby šetrne bieli • Fluoridy a enzýmy chránia pred zubným kazom • Sodium hydroxylapatit (Nano) chráni a dokonca regeneruje zubnú sklovinu • Látka Prestige Sparkling Blue® dodáva lesk a zuby sa tak zdajú ešte belšie • Esenciálne oleje a zložka Starphere® pomáhajú chrániť zuby aj ústnu dutinu • Neobsahuje škodlivú látku SLS, bielidlá, triclosan ani abrazíva • Malé množstvo esenciálnych olejov spôsobuje jemnú chuť zubnej pasty Zubná pasta je vhodná na dlhodobé a denné používanie.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button