CestovanieZAHRANIČIE

Termálne kúpaliska Maďarsko – 10 najlepších

Termálne kúpaliska Maďarsko – 10 najlepších. Maďarsko je známe svojimi termálnymi kúpaliskami, ktoré ponúkajú návštevníkom relaxáciu a liečivé účinky. V tomto článku si preto predstavíme top 10 termálnych kúpalísk v Maďarsku, ktoré by ste určite nemali prehliadnuť pri plánovaní vašej dovolenky.

Termálne kúpaliska Maďarsko

 

Termálne kúpaliska Maďarsko

 

Tieto termálne kúpaliská v Maďarsku ponúkajú množstvo možností na relaxáciu a liečenie. Vyberte si to, ktoré vám najviac vyhovuje a užite si príjemný pobyt v krásnom prostredí maďarských termálnych kúpalísk.

1. Széchenyi, Budapešť

 

 Széchenyi je jedno z najväčších termálnych kúpalísk v Európe a ponúka 21 bazénov s rôznymi teplotami a liečivými účinkami. Okrem toho si tu môžete užiť aj masáže a sauny.

 

2. Gellért, Budapešť

 

Gellért, Budapešť

 

Gellért je luxusné termálne kúpalisko s nádhernou architektúrou a množstvom bazénov s rôznymi teplotami. Termálne kúpaliska Maďarsko. Okrem kúpania sa tu môžete tiež zrelaxovať v saunách alebo si objednať masáž.

 

3. Hévíz – Termálne kúpaliska Maďarsko

 

Hévíz je najväčší termálny jazier v Európe a ponúka prírodné liečivé účinky. Voda v jazere sa vynára z podzemných termálnych prameňov a má teplotu okolo 35 °C.

 

4. Zalakaros

 

Zalakaros

 

Zalakaros je známe svojou termálnou vodou, ktorá má liečivé účinky na pohybové ústrojenstvo. Kúpalisko ponúka množstvo bazénov s rôznymi teplotami a vodnými atrakciami.

 

5. Hajdúszoboszló – Termálne kúpaliska Maďarsko

 

Hajdúszoboszló je najväčšie termálne kúpalisko v Maďarsku a ponúka viac ako 30 bazénov s rôznymi teplotami a liečivými účinkami. Okrem toho si tu môžete užiť aj sauny, masáže a vodné atrakcie. Termálne kúpaliska Maďarsko.

 

6. Gyula

 

Kúpalisko Gyula sa nachádza v historickom prostredí a ponúka viac ako 20 bazénov s rôznymi teplotami a liečivými účinkami. Okrem toho si tu môžete vyskúšať aj rôzne vodné atrakcie. Zaujímavosti o Maďarsku 25 zaujímavých faktov o Maďarsku

 

7. Eger – Termálne kúpaliska Maďarsko

 

Eger - Termálne kúpaliska Maďarsko

 

Termálne kúpalisko v Egeri ponúka bazény s teplotou vody od 26 do 38 °C a množstvo liečivých procedúr. Okrem kúpania sa tu môžete tiež zrelaxovať v saunách alebo si objednať masáž. Mastné vlasy : 5 domácich liekov

8. Bük

 

Kúpalisko Bük je známe svojou liečivou termálnou vodou, ktorá má pozitívny vplyv na pohybové ústrojenstvo. Kúpalisko ponúka viac ako 30 bazénov s rôznymi teplotami, vodnými atrakciami a saunami.

9. Tiszafüred

 

Kúpalisko Tiszafüred sa nachádza pri jazere Tisza a ponúka bazény s teplotou vody od 26 do 38 °C. Okrem toho si tu môžete vyskúšať aj rôzne vodné atrakcie a relaxovať v saunách.

 

10. Thermal Hotel Visegrád

 

 Kúpalisko Thermal Hotel Visegrád sa nachádza v krásnom prostredí na brehu rieky Dunaj a ponúka bazény s teplotou vody od 26 do 38 °C. Okrem kúpania sa tu môžete tiež zrelaxovať v saunách alebo si objednať masáž.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button