PENIAZE A BIZNISZaujímavosti

Najviac sledovateľov na Instagrame – Top 10 účtov

Najviac sledovateľov na Instagrame – 10 najsledovanejších účtov na Instagrame na svete. Od Cristiana Ronalda po Arianu Grande, dve Kardashianky a jednu Jennerovú – toto sú najsledovanejšie účty na Instagrame na svete.

 

Instagram prešiel od svojho spustenia v roku 2010 dlhú cestu. Kedysi jednoduchá aplikácia na zdieľanie fotografií sa z ‚Grama vyvinula na mnoho vecí: spôsob, ako zostať v kontakte so starými priateľmi; miesto na nadväzovanie nových známostí; portfólio pre kreatívcov všetkých druhov na prezentáciu svojej práce; bojisko za sociálnu spravodlivosť; platforma na nakupovanie a e-commerce; galéria čohokoľvek NFT. V konečnom dôsledku sa Instagram stal zrkadlom toho, na čom nám záleží, čo nám pri každom prihlásení pripomína vševidiaci Algoritmus™.

 

Najviac sledovateľov na Instagrame

 

Najviac sledovateľov na Instagrame

 

Aplikácia dokonca pomohla vytvoriť nový druh celebrít. Instagramoví influenceri zmenili spôsob, akým scrollujeme, spôsob, akým sa zabávame – dokonca aj spôsob, akým nám značky predávajú veci. Pokiaľ však ide o najväčšie mená na Instagrame, vidíme pomerne obvyklých podozrivých. Napríklad Cristiano Ronaldo sa nedávno stal prvým človekom, ktorý prekonal hranicu 400 miliónov, a Kylie Jenner za ním nezaostáva. Okrem toho vlastný profil Instagramu nazbieral pol miliardy, popové hviezdy si naďalej vymieňajú miesta a do prvej desiatky sa dostala ďalšia Kardashianka.

 

Pre váš úžitok sme zhrnuli 10 najsledovanejších účtov na Instagrame na svete. Sú to tie, ktoré nás nútia prihlasovať sa a vracať sa k nim. A keď už ste tu, pridajte follow pre Lifestyle Asia – každý follow sa počíta, však?

Najsledovanejšie účty na Instagrame na svete

 

1. Instagram (@instagram)

 

Najviac sledovateľov na Instagrame

 

Počet sledovateľov: 516 miliónov.

Instagram má najsledovanejší účet zo všetkých, ktorý sa môže pochváliť viac ako 500 miliónmi sledovateľov. Z jeho vyše 7 000 príspevkov sa na mnohých objavujú populárni, kreatívni alebo pozornosti hodní tvorcovia, ako napríklad @sharawangsamulia (vyššie), Insta-značka miniprasiatka Pua a globálna superhviezda, modelka a herečka Hoyeon Jung, známa z filmu Squid Game. Dokonca aj virtuálni influenceri, ako napríklad imma (@imma.gram), získajú trochu lesku.

 

2. Cristiano Ronaldo (@cristiano) – Najviac sledovateľov na Instagrame 

 

Cristiano Ronaldo (@cristiano) - Najviac sledovateľov na Instagrame 

Počet sledovateľov: 1: Ronaldo: 451 miliónov

Len sa pozrite, aký je šťastný. Ale aj vy by ste boli, keby ste boli Cristiano Ronaldo. A ešte viac, keby ste boli Cristiano Ronaldo a nedávno ste sa stali prvým človekom, ktorý na Instagrame prekonal hranicu 400 miliónov sledovateľov. Keby bol CR7-ov ‚Gram‘ krajinou, bol by tretím najľudnatejším na svete po Číne a Indii a tesne pred Spojenými štátmi. Ďalší deň, ďalší Ronaldov gól. Ako zarobiť peniaze na internete 10 efektívnych možností

3. Kylie Jenner (@kyliejenner)

 

Kylie Jenner (@kyliejenner)

Počet sledovateľov: 345 miliónov

Kylie Jenner sa nedávno stala prvou ženou, ktorá na Instagrame prekonala hranicu 300 miliónov sledovateľov. To však pravdepodobne bledne v porovnaní s tým, že ju časopis Forbes v roku 2019 vyhlásil za najmladšiu „self-made“ miliardárku. Jenner – z kozmetických značiek Kylie Cosmetics, Kylie Skin, Kylie Swim, Kylie Baby a ďalších – však pokračuje ďalej. Jenner začiatkom roka 2022 získala späť svoje tretie miesto od Lea Messiho a zostáva najsledovanejšou ženou na svete. Na záver: Ronaldo, neuspokojuj sa príliš. Preteky o 500 miliónov pokračujú.

 

4. Lionel Messi (@leomessi) – Najviac sledovateľov na Instagrame 

 

Lionel Messi (@leomessi) - Najviac sledovateľov na Instagrame 

Počet sledovateľov: (334 miliónov)
Od Ronaldovho súpera na ihrisku k Ronaldovmu súperovi na ‚Grame‘. Argentínsky futbalista dokázal, že je celkom zručný aj na sociálnych sieťach, keď na 3. mieste prenasleduje Kylie Jenner.

 

5. Selena Gomez (@selenagomez)

 

Selena Gomez (@selenagomez)

Počet sledovateľov: (325 miliónov)
Hoci Selena Gomez otvorene hovorí o tom, že sa sociálnym médiám vyhýba, v poslednom čase sa v zozname vyšplhala najrýchlejšie. Jej zábery, plandidy a kandidatúry tvoria vynikajúci obsah pre jej kanál, pričom Gomez využíva svoju platformu na dobré veci, otvorene hovorí o duševnom zdraví a povzbudzuje nasledovníkov, aby sa vzdelávali o dôležitosti duševnej kondície.

 

6. Dwayne „The Rock“ Johnson (@therock)

 

 Dwayne The Rock Johnson (@therock)

Počet sledovateľov: 1: Džeko: 320 miliónov
Je to šampión ľudu; čo ste čakali? Šieste miesto patrí hollywoodskej filmovej hviezde, tequilovému magnátovi, budúcemu prezidentskému kandidátovi (?) a bývalému šampiónovi WWE, The Rockovi. Svoju stále rastúcu sledovanosť si vybudoval vďaka veľmi motivujúcemu prísunu životnej a tréningovej inšpirácie a občasnému panáku tequily.

 

7. Kim Kardashian (@kimkardashian) – Najviac sledovateľov na Instagrame 

 

Kim Kardashian (@kimkardashian) - Najviac sledovateľov na Instagrame 

Počet sledovateľov: Kashimardy: 316 miliónov

Keďže Kim Kardashian ovláda pozornosť vo všetkom, čo robí, nie je prekvapením, že sa nachádza v prvej desiatke. Hoci KUWTK ukončil svoju kultúru meniacu sériu, premiéra seriálu The Kardashians znamená, že Kim budeme stále vídať na všetkých našich obrazovkách.

 

8. Ariana Grande (@arianagrande)

 

Ariana Grande (@arianagrande)

Počet sledovateľov: Grande Grande: 315 miliónov

Ariana Grande dala v posledných rokoch svojim fanúšikom veľa dôvodov, aby ju sledovali. Vďaka kanálu plnému upútaviek na to, čo má v pláne, a tiež náhľadom do jej osobného života, sa od tejto hviezdy dá očakávať ešte veľa.

 

9. Beyoncé Knowles (@beyonce) – Najviac sledovateľov na Instagrame 

 

Beyoncé Knowles (@beyonce) - Najviac sledovateľov na Instagrame

Počet sledovateľov: 261 miliónov

Hej, pani Carterová. Beyoncé bude vždy len jedna. Ultimátna multihviezda navždy zmenila spôsob, akým umelci vydávajú hudbu s albumom Lemonade, a kráľovná Bey našla spôsob, ako prekročiť hranicu medzi superhviezdou väčšou ako život a zároveň nám občas poskytnúť intímny pohľad do jej sveta a sveta jej rodiny prostredníctvom sociálnych médií. Najviac sledovateľov na Instagrame. Ako si zjemniť vlasy: 5 prírodných spôsobov

 

10. Khloe Kardashian (@khloekardashian)

 

Khloe Kardashian (@khloekardashian)

Počet sledovateľov: 249 miliónov
Vitaj, Khloe. Prirodzene, bolo potrebné, aby Kardashianka konečne zosadila hviezdu sociálnych médií OG Justina Biebera z miesta v Top 10. A s 249 miliónmi sledovateľov na zozname najsledovanejších účtov na Instagrame – Kendall nezaostáva ani zďaleka.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button