DIZAJNDizajn

Kvetináče – Vyrobte si domáce kvetináče

Mnohé kvetináče výdu aj na niekoľko desiatok eur , preto sme sa rozhodli ponúknuť vám kreatívne nápady ako si vyrobiť kvetináč sami , mnohé sú skoro zadarmo a čo je ešte lepšie vyzerajú užasne a sú jedinečne . Určite oživia váš interiér aj exteriér . 

 

Ako si vybrať Kvetináč 

 

Pri výbere vhodného kvetináča by ste sa mali riadiť rastlinou a tvarom aký sa vám najviac hodí , ak viete že rastlina bude rýchlo rásť , určite zvoľte väčší kvetináč . Až nemusíte stále rastlinu presádzať . Ďalej si vyberte farbu ktorá vám sedí s okolím či už v interiéri alebo exteriéri . Tiež si prečítajte : Rastliny do tieňa – 11 interiérových rastlín do tieňa

 

Ako si vyrobiť Kvetináče 

 

Výroba kvetináča je veľmi jednoduchá a zábavná vec , ktorú možno zaradiť do voľno časovej aktivity . Stačí trochu kreativity a šikovné ruky , no nič poďme si pozrieť nejaké návrhy ako by to malo vyzerať : 

 

Keramický Kvetináč a vodové farby

 

 

 Keramický Kvetináč a vodové farby

 

Takýto krásny kvetináč si vyrobíte pomocou keramického obyčajného kvetináča a vodovej farby ( temperové farby ) . Postupujte ako je to ukázané na obrázku . Výsledok je skutočne okúzľujúci . Môžete použiť rôzne farby aj vzory … Nie jedna návšteva si takéto kvetináče všimne

 

Kvetináče vyrobené z kamienkov

 

Kvetináče vyrobené z kamienkov

Veľmi kreatívne kvetináče . Na výrobu budete potrebovať : plechovky , lepiacu pištoľ A kamienky . Môžete použiť rôzne veľkosti či už kamienkov tak aj plechoviek a výsledkom bude krásny kvetináč za par drobných , v obchode by ste za podobný zaplatili niekoľko násobne viac .

 

Kvetináče vyrobené z drevených drievok 

 

 vyrobené z drevených drievok 

Postup výroby je rovnaký ako u kvetináčoch z kamienkov , len použijete drievka . Kvetináč vyzerá krásne a určite oživí váš interiér . 

Kvetináč z čistého dreva 

 

 Kvetináč z čistého dreva

Postup výroby kvetináča je jednoduchý , prepletiete drievka špagátom a nimi obalíte kvetináč .

 

Kvetináče z kokosového orecha 

 

 Kvetináče z kokosového orecha

Kokosoví orech je tradičný vianočný pokrm , no kôra z neho vám môže robiť spoločnosť aj dlhšie . Inšpirujte sa a použite ho na výrobu kvetináča .

 

 

 Zo štipcov a plechovky

 

Kvetináče zo štipcov a plechovky

 

Veľmi krásne a jednoduché , na ich výrobu budete potrebovať štipce na vešanie prádla a plechovky . Postupujte podľa návodu na obrázku.

 

Kvetináče z morských mušlí 

 

Kvetináče z morských mušlí 

Vytvorte si jedinečný kvetináč . Nebude sa dať nevšimnúť .

 

Kvetináče z topánok 

 

Kvetináče z topánok 

Kvetináče z topánok 

Kvetináče z topánok sú veľmi kreatívne a dajú sa dobre dekorovať , či už ako vidíte urobením dier alebo gombíkami , kreativita je na vás , dúfam že sme vám pomohli a dali nové nápady na výrobu kvetináčov .Mohlo by vás zaujímať : Žehička na vlasy : Podľa čoho si vybrať

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button